Category: Virtuvė

Virtuvė

Kokiu dizainu papuošti modernią virtuvę. Šalis, provanso, aukštųjų technologijų ar minimalizmo?

Kokiu dizainu papuošti modernią virtuvę. Šalis, provanso, aukštųjų technologijų ar minimalizmo?

Šiuolaikinė virtuvė jau seniai nebėra erdvė, skirta tik maisto gaminimui. Žmonės vis didesnį vaidmenį skiria estetiniam šio kambario komponentui. Todėl šiandien daug dėmesio skiriama virtuvės interjero dekoravimo stiliaus pasirinkimui. Atsižvelgdami į dabartines mados tendencijas, dizaineriai rekomenduoja teikti pirmenybę klasikai, aukštųjų technologijų, minimalizmo ar Provanso. Šie keturi virtuvės erdvės dekoravimo stiliai populiarumo viršūnėje ir dėl savo universalumo leidžia patenkinti skirtingo skonio ir finansinių galimybių žmonių norus..

Klasikinis virtuvės dizainas visada yra geras sprendimas

Klasikinis virtuvės dizainas visada yra geras sprendimas

Pagrindinis skiriamasis klasikinio stiliaus virtuvės bruožas yra jo ekologiškumas. Kiekviena detalė šioje erdvėje yra savo vietoje, turi aiškią funkcinę paskirtį ir tuo pačiu įneša savo „skonio“ į bendrą „paveikslo“ estetiką.

Būdingi tokio interjero bruožai yra šie:

 • fasadų, pagamintų iš natūralių medžiagų (arba jų aukštos kokybės imitacijos) buvimas;
 • rami spalvų paletė;
 • dekoratyvinių elementų įvairovė.

Liūto dalis klasikinio virtuvės interjero yra baldai. Pirmenybė turėtų būti teikiama erdvioms ausinėms, už kurių gražių fasadų bus galima paslėpti daugybę maisto gaminimo ir stalo serviravimo savybių. Tokioje erdvėje geriausiai tinka alyvuogių, smėlio, kreminės arba mėlynos spalvos baldai..

Rankenos, apdorotos bronzos ar vario, laikomos jos dizaino „bruožu“. Visos klasikinio virtuvės interjero detalės turėtų sutapti viena su kita spalva ar dekoru, todėl rekomenduojama atkreipti ypatingą dėmesį į tekstilės ir apdailos medžiagų pasirinkimą.

Šalis ar Provansas – kuriam stiliui teikti pirmenybę?

Šalis ar Provansas - kuriam stiliui teikti pirmenybę?

Žvelgdamas į vieną virtuvės interjerą, kažkas jį apibūdins Provanse, kitas – šalyje. Šie stiliai iš tikrųjų daugeliu atžvilgių yra panašūs, tačiau yra ir reikšmingų skirtumų. Šalis traukia į viską, kas natūralu, funkcionalu; pretenzija ir ryškumas joje yra nepriimtini. Masyvus, tvirtas Baldai virtuvei tame stiliuje turėtų būti minimalus dekoratyvinių elementų prioritetas – „šilti“ tonai – smėlio, smėlio, šviesiai rudos spalvos ir tt savo konstrukcija – narvas, juostelė, taškeliai. Dažniausiai kaimo stilius naudojamas virtuvės erdvėms vasarnamiuose ir kaimo namuose, tačiau jis gana organiškai gali tilpti į standartinį butą..

Provanso stilius virtuvės erdvėje sukurtas siekiant suteikti malonės, paprastumo ir lengvumo. Svarbi detalė – toks interjeras būtinai reiškia ryškų, natūralų apšvietimą..

Norint sukurti jaukią tikro prancūziško Provanso atmosferą, tinka:

 • elegantiški baldų komplektai ant kojų;
 • sienos padengtos dažais arba balinimais;
 • tekstilė su siuvinėjimais ar ornamentais;
 • porceliano ar keramikos figūrėlės, plokštės, vazos ir kt..

Santūrūs, bet įmantrūs atspalviai – dramblio kaulo, levandų, jūros bangos, pieniški yra laikomi tinkamiausiais puošti Provanso stiliaus virtuvę. Šviežios gėlės turėtų būti įtrauktos į interjerą bet kokia patogia proga..

Aukštosios technologijos ir minimalizmas virtuvės interjerui – išskirtiniai bruožai

Aukštosios technologijos ir minimalizmas virtuvės interjerui - išskirtiniai bruožai

Šie du virtuvės interjero dizaino stiliai buvo pradėti naudoti palyginti neseniai, ir jie gali būti saugiai vadinami duoklė šiuolaikinei madai. „Hi-tech“ yra absoliuti asociacija su pažangiomis, novatoriškomis technologijomis. Šis stilius patraukia paprastų, lakoniškų formų, panoraminio apšvietimo link. „Mėgstamiausios“ virtuvės interjero medžiagos yra plastikas, stiklas, metalas. Yra įdomi tendencija dėl kambario spalvos pasirinkimo: baldai, sienos, apdaila – viską galima laikyti identiško pastelinio atspalvio. Tuo pačiu metu nebus problemų dėl virtuvės zonavimo, nes ją visiškai aprūpins daugybė halogeninių ir LED lempų, esančių skirtinguose lygiuose..

JAV vadinama minimalizmo tėvyne, išskirtiniai stiliaus bruožai yra griežtumas, linijų aiškumas, visiškas dekoro atmetimas, racionalumas. Projektuojant virtuvės erdvę turėtų vyrauti „šaltos“ medžiagos ar jų kokybiška imitacija – betonas, metalas, stiklas, plastikas, akmuo. Dizaineriai rekomenduoja ypatingą dėmesį skirti virtuvės apstatymui minimalistiniu stiliumi. Jame tinkamiausiai atrodo modulinės, erdvios laisvų rankų įrangos ausinės su tuščiais fasadais. Jie turėtų slėpti ne tik visus virtuvės reikmenis, bet ir maksimalų buitinės technikos kiekį. Minimalizmas sukurtas taip, kad sukurtų realią begalinės erdvės iliuziją, neapkrautą menkaverčiais objektais.

Virtuvė

Virtuvės plytelės ant grindų: tipai, kaip pasirinkti

Virtuvės plytelės ant grindų: tipai, kaip pasirinkti

Virtuvė turėtų būti vienodai jauki svečių priėmimui, romantiškiems vakarams su artimaisiais ir šeimos vakarienėms su artimaisiais. Grindų danga vaidina svarbų vaidmenį kuriant komfortą. Virtuvės plytelės ant grindų yra idealus variantas, atitinkantis tokius svarbius kriterijus: atsparumą mechaniniams pažeidimams, garso izoliaciją, atsparumą dilimui ir estetinę išvaizdą. Kiekviena iš šių savybių yra tikrai svarbi virtuvei..

Virtuvės plytelių tipai

Norėdami pasirinkti tinkamą grindų dangą, visada turėtumėte atsižvelgti į naudingą informaciją ir prieš pirkdami, o ne po jos. Tada galite būti ramūs ir įsitikinę sėkmingu remontu. Yra šių tipų keraminės plytelės:

Presuotos plytelės

Jį sudaro specialios molio medžiagos. Krūvis paverčiamas tankinant ir formuojant aukšto slėgio būdu. Presuotos plytelės yra ypač patvarios ir turi lygų paviršių.

Virtuvės grindų plytelės - presuotos plytelės Virtuvės grindų plytelės - presuotos plytelės

Plytelės be emalio

Šis tipas reiškia paprastą dizainą ir dekoratyvinių elementų nebuvimą modelio pavidalu. Tokios plytelės dėl savo vienodumo ir vienodo storio atrodo gana estetiškai..

Virtuvės plytelės ant grindų - Plytelės be emalio Virtuvės plytelės ant grindų - Plytelės be emalio

Glazūruotos plytelės

Ši parinktis patiks blizgesio ir spalvos žinovams, kurie aiškiai matomi ant glazūruoto paviršiaus. Be to, šio tipo plytelėms būdingas porų nepralaidumas, kietumas ir tankis..

Virtuvės grindų plytelės - glazūruotos plytelės Virtuvės grindų plytelės - glazūruotos plytelės

Klinkerio plytelės

Susideda iš įvairių tam tikrų rūšių molio, specialių dažiklių ir srauto. Pasižymi dideliu atsparumu cheminiam ir mechaniniam poveikiui.

Virtuvės grindų plytelės - Klinkerio plytelės

„Metlakh“ plytelės

Pagrindinis „Metlakh“ plytelių bruožas yra vienas degimas, be įstiklinto paviršiaus ir didelis presavimo procesas. Jis yra gana populiarus ne tik dėl savo techninių savybių, bet ir dėl elegantiškos išvaizdos..

Grindų plytelės virtuvei - „Metlakh“ plytelės Grindų plytelės virtuvei - „Metlakh“ plytelės

Porcelianinės akmens masės plytelės

Jis pagamintas iš specialių kauliukų, kvarco ir presuotos tešlos. Šis derinys sukuria vienalytę masę, gerą stiprumą ir į stiklą panašią išvaizdą..

Virtuvės grindų plytelės - porceliano plytelės Virtuvės grindų plytelės - porcelianinės plytelės

Plytelių klojimo pagrindas

Tai būtina sąlyga, kurios reikia laikytis, kad būtų išvengta virtuvės plytelių struktūros netolygumo ir nevienalytiškumo defektų..

Gipso kartono plokštė laikoma viena patikimiausių ir paprasčiausių montavimo galimybių. Jis nereikalauja specialaus išlyginimo ir yra tvirtai pritvirtintas prie grindų. Ne mažiau gera ir dažna alternatyva gali būti senos plytelės (montavimas atliekamas naudojant specialius klijus), fanera (reikalaujama specialaus apdorojimo) ir tinkas (juo galite pasikliauti, jei nelygumai neviršija 3 mm).

Virtuvės grindų plytelės - plytelių pagrindas

Grindų plytelių privalumai ir trūkumai

Keraminės plytelės, kaip ir bet kuris kitas grindų paviršius, turi savo privalumų ir trūkumų, apie kuriuos turite žinoti prieš pirkdami..

Virtuvės plytelių privalumai:

– Atsparumas ugniai. Ypatingas atsparumas ugniai leidžia būti tikram, kad patalpoje, kurioje nuolat liečiasi ugnis, yra papildoma apsauga nuo gaisro.

– Atsparumas cheminiam poveikiui. Šią savybę galima suskirstyti į kelias atskiras grupes. Pavyzdžiui, vertė A yra maksimali apsauga nuo įvairių medžiagų, o D – šios garantijos nebuvimas..

– Mažas srovės laidumas.

– Vandens absorbcija. Dažniausiai jis neviršija 3-4%.

– Patvarumas. Komponentai gali atlaikyti įvairius bandymus pertvarkyti plytelę. Tai labai svarbu virtuvėje, kur jūs negalite sąmoningai sulaužyti lėkštės ar vazos..

– Atsparumas šalčiui.

– Stilingas dizainas ir spalvų / raštų įvairovė.

Pagrindinis, bet minimalus plytelių trūkumas virtuvėje yra didesnė kaina (palyginti su kitų tipų grindimis), šaltumas ir kruopštus klojimo procesas. Nepaisant to, naudodami įmontuotą šildymo sistemą galite lengvai atsikratyti šaltų grindų ir patikėti montavimą patikimiems specialistams..

Virtuvės grindų plytelės - už ir prieš Virtuvės grindų plytelės - už ir prieš

Kaip pasirinkti tinkamas virtuvės plyteles

Ekspertai rekomenduoja būti ypač atidiems kai kuriems niuansams, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis plyteles:

1. Paveikslėlis ant pakuotės. Turi būti pėdos ženklas – tai reiškia, kad plytelės sukurtos specialiai grindims.

2. Plytelių paviršius. Jis turėtų būti visiškai vienodas. Jei yra įtrūkimų ir nelygumų, tai reiškia, kad gaminys yra sugedęs..

3. Nudilimo tipas. Šis rodiklis nurodomas lotyniškomis raidėmis. Aukšta klasė yra atsakinga už gerą atsparumą dilimui.

4. Skaičiavimas su marža. Plytelių skaičius turėtų būti 10-15% didesnis.

5. Harmoningas derinys su bendru dizainu. Plytelės gali puikiai papildyti kambario stilių arba sukurti įdomių kontrastų virtuvės komplekto fone..

6. Tekstūra. Matinis paviršius puikiai tinka mažai virtuvei, o įstiklintas paviršius – dideliam kambariui..

7. Storis. Optimalus storis yra 9–12 mm. Plonesnė versija nebus tokia patvari, o tankios plytelės virš 12 mm idealiai tinka ūkinėms patalpoms, bet ne virtuvei..

8. Dėžutės žymėjimas. Tai nurodo plytelių tipą pagal tarptautinius standartus. Aukščiausia kokybė – 1 klasė, žemiausia – 3.

9. Paprastas snaigės ženklas yra atsakingas už atsparumą šalčiui.

10. Pėda, esanti tamsesniame fone, reiškia didelį medžiagos atsparumą dilimui..

Kaip pasirinkti tinkamas virtuvės plyteles ant grindų

Kaip pasirinkti plytelių skiedinio spalvą

Tai vienas svarbiausių klausimų renkantis grindų dangą. Spalvų schema gali papildyti bendrą įspūdį arba jį papildyti. Vienas iš populiariausių ir patikrintų variantų yra mozaika. Ji sugeba kurti abstrakčius elementus, ryškius raštus ar piešinius. Fugos ir skiedinio spalva gali susilieti, arba ji gali kontrastuoti, išryškinti arba užtemdyti kai kuriuos elementus su kitais. Norint gauti tvirtos dangos efektą, pakanka sukurti skiedinį, kuris atitiktų plytelių atspalvį (arba 1–2 tonais šviesesnis); ekstravagancijos ir ryškumo gerbėjams puikiai tinka dviejų ar daugiau spalvų paviršiaus zonavimo parinktys . Jei reikia paryškinti kiekvieną plytelę, turite atidžiau pažvelgti į tamsesnių atspalvių skiedinį. Pasirinkimo kriterijus turėtų priklausyti nuo plytelių tipo, jų dydžio ir norimo efekto..

Plytelės virtuvei ant grindų - kaip pasirinkti skiedinio spalvą

Plytelės virtuvei ant grindų – nuotrauka

Mes surinkome įdomių virtuvės dizaino plytelių nuotraukų kolekciją, kuri parodys, kaip harmoningai, patikimai ir stilingai gali atrodyti ši patikrinta grindų danga. Laimingas žiūrėjimas!

Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka Plytelės virtuvei ant grindų - nuotrauka

Virtuvė

Fasadų pasirinkimas virtuvei – madingos medžiagos 2021 m

Fasadų pasirinkimas virtuvei - madingos medžiagos 2021 m

Šiuolaikinė virtuvė turėtų būti patogi ir patogi, ergonomiška. Didelę reikšmę teikia medžiagų, iš kurių gaminami virtuvės komplektai, pasirinkimas..

Teisingai parinkti baldai gali pakeisti paprasčiausią išdėstymą. Dizainas fasadas virtuvei yra parenkamas atsižvelgiant į sienų, grindų, lubų apdailą. Fasado spalva turi derėti su likusiais baldais ir buitine technika.

Norėdami suprasti, kuri virtuvė yra geresnė, turite apsvarstyti pagrindo ir išorinės dangos savybių derinį. Galite sutelkti dėmesį į fasadų našumą ir ilgaamžiškumą pagal IKEA ir „Leroy-Merlin“ pirkėjų atsiliepimus, draugų, giminių ar pažįstamų patarimus.

Fasado medžiagos

Norėdami teisingai pasirinkti, turite žinoti, kokios medžiagos naudojamos virtuvės fasadams, kokios yra jų savybės. Dažniausiai pjedestalai gaminami iš kompozitų – medžio drožlių mišinio su rišamaisiais komponentais.

Presuotos plokštės yra pagrindas. Ant jų uždedama danga, kuri tuo pačiu metu atlieka apsauginę ir dekoratyvinę funkciją. Rečiau vyšnios, riešutmedžio, ąžuolo, faneruotos arba be papildomos apdailos. Jie, žinoma, atrodo labai gražūs, tačiau jiems reikia ypatingos priežiūros, jie netoleruoja kintančios drėgmės, aukštos temperatūros.

Medžiagų pasirinkimas yra dėl praktiškumo, ilgaamžiškumo, lengvos priežiūros. Baldai, nepaisant ilgo garų poveikio, riebalų patekimo, turėtų išlaikyti savo pirminę išvaizdą, atlaikyti drėgną valymą naudojant buitines chemines medžiagas. Kuo patvaresnis pagrindas, tuo ilgiau ausinės tarnaus neprarandant savo išvaizdos.

MDF

MDF

Pavadinimas MDF (MediumDensityFibreboard) verčiamas kaip medžio presuota plokštė. Jis pagamintas iš medienos, susmulkintos į drožles. Lustai sijojami, sumaišomi su rišamosiomis dervomis. Gauta masė siunčiama po presu, kur ji įgyja kietumą ir tankį, kurie fizinėmis ir mechaninėmis savybėmis nenusileidžia natūraliai medienai..

Argumentai “už”:

 • Stiprumas. Ši konstrukcija yra labai tvirta ir gali atlaikyti rimtą svorį ir atsitiktinį smūgį..
 • Sauga. Gaminant naudojami komponentai, kurie net ir kaitindami neišskiria kenksmingų medžiagų..
 • Formų įvairovė. Gamybos technologija leidžia kurti bet kokios formos struktūras – tiesias, spindulio, lenktas.

Minusai:

 • Jei pamušalas yra pažeistas, pagrindas sugeria vandenį ir deformuojasi.
 • MDF fasadų kaina yra lygi medžio masyvo spintelių kainai.

Medžio drožlių plokštė

Medžio drožlių plokštė

Tokios plokštės pagamintos iš smulkesnės frakcijos pjuvenų. Drožlės kruopščiai sumaišomos su dervomis, presuojamos. Plokštės siunčiamos tolesniam apdorojimui – uždedama apsauginė danga, šablonų pagalba jos supjaustomos iki reikiamo dydžio.

Argumentai “už”:

 • Prieinamumas. Rinkinio kaina priklauso nuo pagrindo ir dangos tipo, tačiau paprastai virtuvė iš medžio drožlių plokštės kainuoja 35–40% pigiau nei MDF.
 • Įvairus dizainas. Plokštės yra bet kokio atspalvio, su ornamentais arba be jų.
 • Ilgas veikimo laikotarpis. Tinkamai prižiūrint, rinkinys tarnaus daugelį metų be remonto ar pakeitimo..

Minusai:

 • Plokštės bijo vandens, blogai reaguoja į temperatūros pokyčius.
 • Šildant, medžio drožlių plokštės gali išleisti pavojingas medžiagas į orą..
 • Medžio drožlių plokštės struktūra yra laisvesnė, neatsargiai tvarkant, tvirtinimo taškai sugenda po 3-6 mėnesių.

Dangų tipai

Laminuotas

Laminuotas

Laminavimas vadinamas melamino folijos pamušalu. Jį sudaro popierius, įmirkytas derva ir lakuotas. Rezultatas yra lygus drėgmei atsparus paviršius. Tai yra vienas iš ekonomiškiausių variantų. Kartais tokios plokštės naudojamos ne tik priekinei daliai, bet ir kūnui pjauti..

Argumentai “už”:

 • Atsparumas drėgmei. Laminavimas toleruoja dažną valymą, nepablogėja veikiant plovikliams.
 • Dekoratyvinės savybės. Plokštės gaminamos iš buko, alksnio, beržo imitacijos, taip pat vienspalvės, su geometriniais raštais, su gėlių ar augalų piešiniais..

Minusai:

 • Laminavimą pažeidžia abrazyvinės valymo priemonės – lieka įbrėžimų.
 • Pakilus temperatūrai, melaminas pradeda skilti. Todėl šiluminėse zonose įrengtų laminuotų spintelių sienos turi būti apsaugotos aliuminio perdangomis..

Emalis

Emalis

Norėdami padengti plokštes emaliu, jos yra išlygintos – gruntuotos. Po to, kai gruntas išdžiūvo, padengiami keli dažų sluoksniai. Prieš dengiant kiekvieną naują sluoksnį, ankstesnis išdžiovinamas ir nušlifuojamas. Paskutinis etapas yra emalio dengimas. Šis metodas sukuria ryškius, spalvas stabilius atspalvius. Puikiai lygus paviršius nepraranda savo grožio ir tvirtumo per visą tarnavimo laiką.

Privalumai:

 • Fasadai gaminami įvairių tekstūrų – blizgių arba matinių, turinčių „metalinį“ efektą.
 • Baldai nereikalauja sudėtingos priežiūros. Purvui pašalinti galima naudoti bet kokį nešlifuojantį ploviklį..

Trūkumai:

 • Ant blizgesio matomi pirštų atspaudai, todėl spintas turėsite valyti kasdien.
 • Veikiami ultravioletinių spindulių, dažai praranda ryškumą, lieka sudegusios dėmės.
 • Dėl smūgių ant emalio atsiranda drožlių.

PVC

PVC

Kaip išorinė danga naudojama polimerinė plėvelė, kuri gali būti bet kokio atspalvio, lako ar perlamutro, su raštu ar vienspalve.

Privalumai:

 • Tokiu būdu galite apdirbti tiesias, kampuotas išlenktas ir frezuotas dalis..
 • Didelis atsparumas dilimui, chemiškai aktyvių terpių poveikis.
 • Nešvarumai ir riebios dėmės lengvai nuplaunamos nuo plėvelės.
 • Didelis spalvų pasirinkimas.

Trūkumai:

 • Netoli orkaitės ar kriauklės PVC gali nulupti pagrindą.
 • Plėvelė lengvai subraižo.
 • Veikimo laikotarpis 4-6 metai.

Plastmasinis

Plastmasinis

Plastikiniai fasadai iš tikrųjų yra pagaminti iš medžio drožlių plokštės arba MDF, o HPL naudojamas kaip išorinis sluoksnis. Tai reiškia daugiasluoksnę medžiagą, pagamintą iš plastiko ir kraftpopieriaus. Jie suklijuoti esant aukštam slėgiui, iš viršaus padengti skaidria melamino derva. Plastikiniai lakštai ar ritinėliai yra klijuojami prie medinių plokščių.

Galai apdorojami naudojant postformavimo technologiją. Rezultatas yra vientisa danga, pasižyminti didelėmis vandeniui atspariomis savybėmis. Jei jums reikia tai padaryti, kad galai skirtųsi spalva ar tekstūra, jie būtų uždaryti kraštais, pagamintais iš akrilo arba ABS plastiko, aliuminio.

Argumentai “už”:

 • Padidėjęs atsparumas mechaniniam poveikiui, drėgmei, organinėms ir cheminėms medžiagoms.
 • Apdaila neišnyksta tiesioginiuose saulės spinduliuose, išlaiko atspalvių ryškumą.
 • Stabilizuotas plastikas neišskiria toksiškų junginių, greitai nuplaunamas iš riebalų.

Minusai:

 • Ant blizgesio aiškiai matomi bet kokie nešvarumai, todėl juos reikia nuolat nušluostyti sausa šluoste.
 • Durys viduje yra baltos.

Mediena

Natūrali mediena yra labai patvari, aplinkai nekenksminga medžiaga. Tokios spintelės gali būti skydinės arba pagamintos iš medžio masyvo. Pirmuoju atveju jie yra visiškai pagaminti iš medžio. Plokštės gaminamos kitu principu. Į rėmo konstrukciją įterpiamas dekoratyvinis elementas, pagamintas iš medžio drožlių plokštės arba stiklo. Jei plokštė, pagaminta iš medžio drožlių plokštės arba MDF, yra faneruota, tada ji nesiskiria nuo natūralios medienos.

Privalumai:

 • Rinkinys atrodo solidžiai ir elegantiškai, jį galima papuošti raižiniais, vitražais, užklotais, ažūriniais intarpais.
 • Spintelių svoris sumažėja dėl lengvesnių ir plonesnių plokščių, sumažėja sienų apkrova.
 • Jei durys netyčia pažeistos, jas galima suremontuoti ir atnaujinti.

Trūkumai:

 • Minkštos uolienos, veikiamos ultravioletinės spinduliuotės, gali pakeisti spalvą.
 • Medis sugeria visus kvapus, išsipučia vandeniu, garais.
 • Naudojant produktus, kuriuose yra chloro ar abrazyvinių medžiagų, galite sugadinti struktūrą, sugadinti spalvą.

Metalas

Metaliniai fasadai pagaminti iš nerūdijančio plieno, aliuminio lydinių. Jie yra labai stiprūs ir patvarūs, lengvai prižiūrimi. Blizgantys chromo paviršiai puikiai dera su stiklu, dirbtiniu ar natūraliu akmeniu. Metalinės virtuvės dažniausiai įrengiamos butuose, kuriuose yra modernaus stiliaus interjeras – urbanizmas, minimalizmas ar palėpė.

Tarp plieno ar aliuminio virtuvės privalumų verta paminėti atsparumą karščiui, priešgaisrinę saugą, atsparumą korozijai ir ilgą tarnavimo laiką. Vienintelis trūkumas yra tas, kad metalas yra šaltas liesti, ne visada malonu jį liesti. Ant metalinių fasadų labai pastebimi rankų atspaudai, šlapių skudurų dėmės, išdžiūvę vandens lašai. Todėl jie turi būti nuolat trinami..

Virtuvė

Sofa virtuvei: 76 nuotraukų idėjos

Sofa virtuvei: 76 nuotraukų idėjos

Virtuvė jau seniai nebėra tik maisto gaminimo zona. Dabar čia jie priima svečius arba ilsisi paruošę sudėtingus receptus. Todėl minkštų baldų buvimas nelaikomas kažkuo neįprastu, o atvirkščiai – išplečia vizualines ir funkcines kambario galimybes. Kaip pasirinkti tinkamą modelį, kur jį įdėti? Šiame straipsnyje mes stengsimės atsakyti į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su sofos pirkimu virtuvėje..

Tiesios sofos

Tradicinė versija su paprasta ir patogia forma. Kažkam gali atrodyti, kad tokia sofa yra per didelė virtuvėje, tačiau pasirinkę tinkamą modelį, galite ją pritaikyti bet kokio išdėstymo erdvėje..

Mini sofa virtuvei

Dviejų-trijų vietų baldai, aprūpinti mažais matmenimis. Netgi erdviuose kambariuose rekomenduojama pasirinkti kompaktiškus vaizdus, ​​kad virtuvės interjere jie neatsižvelgtų į save. Kad būtų daugiau sėdimų vietų, geriau derinti su keliomis sėdynėmis iš abiejų pusių. Stacionarios sofos gali būti dedamos į bet kurią dalį arba naudojamos zonavimui.

Mini sofa virtuvei Mini sofa virtuvei

Suoliuko virtuvės sofa

Lakoniška versija, sukurta kaip paprastas suoliukas. Jam dažnai trūksta porankių, o tai tik vizualiai supaprastina dizainą. Sofa gali būti suprojektuota minimalistiniu būdu arba dekoruota suklastotais elementais. Apmušalai ir tekstilė pašalina galimą „gatvės“ įvaizdį.

„Suolas“ labiau tinka valgomojo zonai, šalia stalo. Toks daiktas neatrodo toks didelis, kaip standartinės sofos, ir puikiai tiks mažoje virtuvėje. Taip pat yra tipų su stalčiais po sėdynėmis, kuriuose galite laikyti virtuvės reikmenis..

Suoliuko virtuvės sofa Suoliuko virtuvės sofa

Kombinuota sofa virtuvei

Toks modelis paprastai yra baldų komplekto dalis, suformuojantis vieną monolitą su spintele. Iš esmės tai yra stalčių konstrukcija su sėdyne, pritvirtinta prie sienos ar lango. Puikiai tinka šiuolaikinėms virtuvėms, kuriose teikiamas prioritetas funkcionalumui.

Be akivaizdaus sprendimo praktiškumo, vizuali baldų vienybė leidžia sukurti holistinį dizainą, kuris neskaldo erdvės į daugybę detalių..

Kombinuota sofa virtuvei Kombinuota sofa virtuvei

Sulankstoma sofa virtuvei

Mažo dydžio kambariuose papildoma lova niekada nebus nereikalinga, ypač jei ją galima „užmaskuoti“ kaip jaukią sofą virtuvėje. Sulankstomi modeliai dažnai yra tokie pat patogūs miegoti kaip lovos, tačiau taupo vietą.

Deja, nepavyks pastatyti tokios konstrukcijos prie valgomojo stalo, tačiau ji gali tapti poilsio zonos dalimi – šalia knygų spintos ar priešais televizorių. Puikiai tinka studijos tipo butui.

Sulankstoma sofa virtuvei Sulankstoma sofa virtuvei

Kampinės sofos virtuvei

Virtuvės erdvėje toli gražu ne visada įmanoma rasti laisvą kampą, kuriame būtų galima pastatyti minkštus baldus. Bet jei yra tokia galimybė, kampinės sofos padės paversti kambarį ir maksimaliai išnaudoti kiekvieno kvadratinio metro galimybes..

Tokie modeliai gali apimti saugyklą arba turėti minimalistinį dizainą, pavyzdžiui, suoliuką. Optimalus sprendimas – kopija su trimis sėdynėmis ir stalčiais šonuose, kuriuos patogu naudoti šalia stalo.

Jei virtuvėje yra įlankos langas, galite įsigyti sofą, kuri prisitaiko prie jos geometrijos. Tiesa, lengviau juos pagaminti pagal užsakymą, nei ieškoti tinkamų matmenų prekių..

Išlenkti kampiniai baldai yra daug rečiau. Viena vertus, jis užima daugiau vietos. Kita vertus, jis išlygina kampus ir padaro vietovę vizualiai „draugiškesnę“. Tačiau svarbiausia yra tai, kad toks sprendimas atrodo iš dėžutės, padedantis įvairinti dizainą..

Kampinės sofos virtuvei Kampinės sofos virtuvei Kampinės sofos virtuvei

Kur pastatyti sofą virtuvėje?

Sofos vieta priklauso nuo jos paskirties, baldų komplekto ir virtuvės geometrijos. Būtina apgalvoti išdėstymą, kad objektas netrukdytų laisvam judėjimui, bet tuo pačiu metu būtų gyventojams patogioje vietoje.

Tiesius modelius galima montuoti išilgai laisvos sienos arba po langais, o kampinius – atitinkamai kampe. Jei virtuvės komplekte yra salos stalviršis, maža sofa gerai atrodys priešingoje darbo zonos pusėje. Tačiau net laisvai stovintis produktas tilps į erdvų interjerą ir padės suskirstyti į zonas..

Esant siaurai geometrijai, virtuvės baldus rekomenduojama išdėstyti išilgai vienos sienos, o stalą ir kompaktišką sofą – išilgai kitos. Toks sprendimas yra pelningesnis nei kėdės, kurios tik padalija erdvę ir gali būti naudojamos kaip saugykla.

Virtuvėje, kurioje yra didelis plotas, sofos nereikia derinti su valgomuoju, nes ji tinka poilsio zonai. Labai siauras kambarys neatrodys kaip trūkumas, jei sienos gale pastatysite dvi sėdynes viena priešais kitą – vaizdas, įkvėptas kavinių ar traukinių romantikos.

Sofa virtuvėje - kur pastatyti Sofa virtuvėje - kur pastatyti Sofa virtuvėje - kur pastatyti Sofa virtuvėje - kur pastatyti Sofa virtuvėje - kur pastatyti

Medžiagos ir apmušalai

Kadangi virtuvė yra arti, sofos medžiagoms keliami didesni reikalavimai. Būtina atsižvelgti į temperatūros pokyčius, didelę drėgmę, taip pat į galimybę gauti lašą riebalų ar maisto.

Stilingiausi ir praktiškiausi rėmo variantai yra patvarios medienos, tokios kaip bukas, ąžuolas ar pigesnė pušis. Tuo pačiu metu speciali lako danga apsaugos jų paviršių nuo neigiamo aplinkos poveikio. Bet jūs visada galite pasirinkti biudžeto tipą, pavyzdžiui, medžio drožlių plokštę. Tik nepamirškite, kad tokios alternatyvos tarnavimo laikas yra trumpas – apie penkerius metus..

Kalbant apie apmušalus, tradicinė oda neturi konkurentų. Jis turi estetiką, spalvų įvairovę, taip pat praktiškumą, nesugeria kvapų ir yra lengvai valomas. To negalima pasakyti apie natūralius audinius. Medvilnės, lino, šilko modifikacijos netinka virtuvei, nes jas sunku valyti. Tačiau tos pačios tekstilės medžiagos yra priimtinos kaip dangtelis: jį galima nuimti skalbti arba pakeisti, taip nebrangiai atnaujinant dizainą..

Kalbant apie vizualinį dizainą, turite sutelkti dėmesį į pasirinktą stilių. Mes tik pastebime, kad sofa gali tapti ryškiu akcentu arba susilieti su erdve. Pagalvės virtuvėje pasitaiko itin retai, tačiau jų buvimas tik „atgaivins“ atmosferą.

Sofa virtuvei - medžiagos ir apmušalai Sofa virtuvei - medžiagos ir apmušalai Sofa virtuvei - medžiagos ir apmušalai

Stiliaus sprendimai

Net mažiausia sofa yra pastebima interjero dalis, todėl reikia atsakingai kreiptis į jos dizainą, atsižvelgiant į stiliaus modelius. Tai taikoma dekoratyviniams elementams ir modelio dizaino ypatybėms..

Klasikinio stiliaus sofa virtuvėje

Klasikinio stiliaus virtuvėje dalykinė kompozicija vaidina didžiulį vaidmenį, kai parenkamas centrinis objektas, aplink kurį statomas interjeras. Stacionari didelė sofa, pagaminta iš medžio su gražia tekstūra ir raižiniais, gali būti tinkama šiam vaidmeniui, jei kambario plotas yra pakankamai didelis. Šioje versijoje puikiai atrodys odiniai apmušalai arba tekstilė su santūriu raštu..

Norėdami moderniau interpretuoti klasiką, galite sutelkti dėmesį į kampines ar kombinuotas parinktis su saugojimo vietomis – čia kiti daiktai padės sukurti norimą modelio įspūdį..

Danga gali būti natūralios tekstūros arba nudažyta balta spalva. Spalvų schema turėtų atspindėti bendrą kambario paletę..

Klasikinio stiliaus sofa virtuvėje Klasikinio stiliaus sofa virtuvėje

Sofa virtuvėje modernaus stiliaus

Tokiame interjere galite pritaikyti bet kokio dizaino modelį: nuo sofos su lenkimais iki standartinių kompaktiškų pavyzdžių. Medžiagos kilmė nėra svarbi, jos praktinės savybės ir graži tekstūra yra daug svarbesnės..

Monochromatinė tekstilė, deranti su užuolaidomis ar kita interjero dalimi, atrodys tinkamiau nei gausiai dekoruotas audinys. Rekomenduojama rinktis natūralius šviesius atspalvius, kurie sukurs patogiausią atmosferą..

Sofa virtuvėje moderniu stiliumi Sofa virtuvėje modernaus stiliaus

Skandinaviško stiliaus sofa virtuvėje

Šiai tendencijai būdingos snieguotos spalvos, natūralių dangų dominavimas, minimalizmas, bet kartu – tikras komfortas. Lakoniškos sofos su odiniais apmušalais atrodys labai natūraliai ir lengvai.

Šiaurės šalių žmonės demonstruoja savo unikalų požiūrį į objektų kūrimą, padarydami juos kuo praktiškesnius, funkcionalesnius ir prieinamesnius. Prie šios koncepcijos tiks modeliai su įmontuotais bet kokios geometrijos stalčiais ir vilnoniu pledu..

Skandinaviško stiliaus sofa virtuvėje Skandinaviško stiliaus sofa virtuvėje

Lofto stiliaus sofa virtuvėje

Pramoninis stilius mėgsta atviros erdvės koncepciją, kuri numato pertvarų tarp pagrindinių zonų nebuvimą, maksimalų komfortą ir daugybę vietų.

Tokiame daugiafunkciniame kambaryje visai tiktų pažvelgti į didelę sofą šalia virtuvės komplekto, kuri tarnauja kaip poilsio vieta. Jis taip pat gali tarnauti kaip pertvara, padalijant virtuvę ir svetainę..

Siekiant išlaikyti autentišką stiliaus interpretaciją, rekomenduojama pasirinkti dizainą su odiniais apmušalais arba įsigyti antikvarinį. Mažų laiko pėdsakų buvimas objektui suteiks gilumo..

Lofto stiliaus sofa virtuvėje Lofto stiliaus sofa virtuvėje

Aukštųjų technologijų sofa virtuvėje

Aukštųjų technologijų stiliui reikia tinkamų sprendimų. Kampiniai modeliai su lenkimais, suolais ar kitomis neįprastų formų galimybėmis idealiai tinka tokiam interjerui. Šiuo atveju danga gali būti blizgi, o apmušalai – oda.

Kadangi aukštųjų technologijų virtuvės dažnai statomos ant kontrastingų atspalvių, galite pasirinkti baltos, pilkos, rudos ar net juodos spalvos sofą..

Aukštųjų technologijų sofa virtuvėje Aukštųjų technologijų sofa virtuvėje

Sofa mažai virtuvei

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad mažos virtuvės sofa yra per didelė ir visiškai nereikalingas elementas, kuris atims tik brangius kvadratinius metrus. Tačiau kai kuriose situacijose tai yra pelningesnis pirkinys nei kelios kėdės ar foteliai. Šios rekomendacijos padės jums pasirinkti tinkamą modelį:

1. Kampiniai vaizdai, nors ir sutaupo vietos, retai randa laisvą kampą mažais dydžiais. Šiuo atveju puikiai tinka tiesios sofos išilgai sienos..

2. Idealiu atveju, jei pavyks jį pakišti po langu, nes kiti objektai čia be jo netilps.

3. Pabandykite pasirinkti parinktis su mažiausiu detalumu. Sofa be porankių ir pagalvių pritrauks mažiau dėmesio. Tačiau optimaliausias sprendimas būtų sienos tvirtinamos konstrukcijos, kurios nesudaro tarpo..

4. Esant pakankamam sandėlių skaičiui, geriau likti ant sofos suoliuko, kuriame po sėdynėmis yra laisvos vietos.

5. Sofa mažoje virtuvėje neturėtų išsiskirti spalva. Geriau, jei jis susilieja su siena, suformuodamas su ja monolitinį tūrį..

Sofa mažai virtuvei Sofa mažai virtuvei Sofa mažai virtuvei

Sofa virtuvėje – nuotrauka

Graži sofa virtuvėje yra patogi, jauki ir estetiška. Asortimento įvairovė leidžia pasirinkti bet kokio interjero, net ir mažiausio, modelį. Kaip dar galite į erdvę sutalpinti minkštus baldus – peržiūrėkite mūsų spalvingų nuotraukų pasirinkimą. Tikri projektai tikrai paskatins jus į sėkmingą sprendimą. Laimingas žiūrėjimas!

Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka Sofa virtuvėje - nuotrauka

Vaizdo įrašas: kampinė sofa „pasidaryk pats“ virtuvei

Virtuvė

Mėlyna virtuvė: 70 dizaino idėjų

Mėlyna virtuvė: 70 dizaino idėjų

Ar dažnai pagaunate save galvodami, kad norite pabėgti kur nors arčiau Žydrojo Kranto, bet, deja, žvelgiate į niūrų kraštovaizdį už lango? Pabandykite nuspalvinti savo melancholiškus pusryčius maloniomis spalvomis! Nesvarbu, ar tai levanda, vynuogių migla, mėnulio indigo, Havajų vandenynas, Kipro vėjas ar Maroko, Viduržemio jūros mėlyna – „Panton“ paletė siūlo apie 180 nuostabių sprendimų su romantiškais pavadinimais, iš kurių vieną ar daugiau galite pritaikyti savo virtuvėje. Įpilkite braškių, kiaulpienių, šafrano ar pušies žalios spalvos – ir gyvenimas tikrai spindės naujomis spalvomis..

Mėlyna spalva ir deriniai su ja

Mėlyna nėra pati populiariausia virtuvės dekoravimo spalva. Ši aplinkybė paaiškinama jo šaltumu. Tačiau būdami apsupti giliavandenių spalvų, jūs tikrai pasinersite į mintis ir pajusite ramios ramybės atmosferą. Be to, spalva mažina apetitą, o tai labai svarbu žmonėms, kurie stebi jų formą..

Šviežia ir kieta šių tonų žinia mums rodo, kad juos geriausia naudoti kambariuose su rytų ir pietų vaizdais. Kita vertus, mėlyna spalva siūlo gana platų atspalvių asortimentą, ir kiekvienas iš jų derinamas su tam tikrais šiltais tonais, kurie sušvelnina jos vėsinantį efektą..

balta spalva. Prieš pradėdami rinktis akcentus, turite paruošti pamatą. Balta šalta ir šilta spalva yra naudingiausias fonas ryškių spalvų žaidimui. Be to, tai vizualiai išplės nedidelės virtuvės ribas. Pagrindinei apdailos sričiai naudokite baltą spalvą, o vienai iš sienų, prijuostę, baldus ir aksesuarus – mėlyną..

Mediena. Vienas iš labiausiai žinomų ir natūralių aljansų. Medžiai prieš dangų, šalia vandens – pažįstamas kraštovaizdis visiems mūsų planetos gyventojams. Prie mėlynos spalvos pritvirtinkite šviesius medžio atspalvius ir, pavyzdžiui, tamsiai graikinių riešutų mišinį su tamsiai mėlyna spalva.

Žalia spalva. Spalvų paletėje mėlyna ir žalia yra išdėstytos viena po kitos, todėl jas galima pavadinti panašiomis. Derinys pasirodo ramus ir nekonfliktiškas..

Anksčiau jie bandė išvengti tokių ryšių, tačiau dabar dizaino sprendimai tapo drąsesni. Šis derinys atrodo harmoningai, suteikia dizainui gyvumo ir labai teigiamai veikia nuotaiką. Duetas puikiai atnaujins erdvę ir sukurs atpalaiduojančią bei ramią atmosferą.

raudona spalva. Raudona ir mėlyna yra aktyvios spalvos, turinčios labai prieštaringų savybių. Raudona spalva skatina mus imtis veiksmų, padidina šilumos jausmą ir vizualiai sumažina kambarį. Savo ruožtu mėlyna linkusi atspindėti ir išplečia erdvę. Kyla klausimas, kam naudoti šiuos dažus kartu, jei jie yra tokie priešingi? Atsakymas yra gana paprastas. Būtent jų skirtumai leidžia pabrėžti interjero stipriąsias puses ir paslėpti mažiau sėkmingus. Dizaineriai mano, kad šią paletę reikia atskiesti balta spalva, kuri leidžia subalansuoti jėgas..

Geltona. Geltonos spalvos atspalviai papildo mėlyną. Derinys pasirodo drąsus, bet harmoningas. Pažymėtina, kad postimpresionistas Vincentas Van Gogas dažnai naudojo dramatišką kontrastą. Ypač jo darbo didingumas pasireiškė vienybės energijos ir priešingų elementų neigimo dėka..

Jei šiek tiek atsitraukiate nuo tapybos ir pasineriate į dizaino pasaulį, tai tas pats principas galioja ir čia. Tandemas išeina labai išraiškingas, bet tuo pačiu metu neįprastai ryškus ir aktyvus. Todėl šiuo deriniu susilaikykite nuo visos vietos dėmių. Būtinai gausiai pridėkite bazinių atspalvių. Taip pat galite sumažinti „aistrų intensyvumą“, paimdami šviesius, šiek tiek nutildytus šių spalvų tonus.

Mėlynas virtuvės dizainas - spalvų deriniai Mėlynas virtuvės dizainas - spalvų deriniai

Interjero stiliai

Derinti atspalvius ir spalvų terapiją yra puiku. Tuo pat metu neabejotinai svarbu nustatyti pagrindinę interjero žinią ir į vieną sistemą įvesti dažus..

Klasikinė mėlyna virtuvė

Tradicinio stiliaus grožis yra tas, kad jis visada madingas. Jis išsiskiria jaukumu, funkcionalumu, taip pat organišku prisitaikymu prie stiliaus pokyčių. Pradine forma kryptis naudojama retai, dažniau yra variantų su šiuolaikinių tendencijų elementais. Simetrija, puošnūs elementai ir būdingos lempos išlieka klasikos ženklais..

Klasikinis interjeras palankiai vertina natūralius atspalvius. Fonas yra neutralios smėlio, baltos ir pilkos spalvos spektro spalvos, o mėlyna ir kiti papildomi spalvų akcentai jau įpinti į šią drobę. Išimtimi galima laikyti labai šviesius mėlynos spalvos tonus – kartu su balta spalva jie suteiks kambariui iškilmingą išvaizdą.

Ausinėms ir apšvietimui naudokite metalines dalis. Praskieskite šaltą ir santūrų kambario įvaizdį šiltais baldų ir dekoro tonais, šviežiomis gėlėmis. Arba pabandykite žaisti su tekstūra: kilnus aksomas tamsiai mėlynos spalvos spektaklyje puikiai derės prie bendros koncepcijos.

Klasikinė mėlyna virtuvė - interjero dizainas Klasikinė mėlyna virtuvė - interjero dizainas Klasikinė mėlyna virtuvė - interjero dizainas

Mėlyna virtuvė moderniu stiliumi

Šiuolaikinė virtuvė netoleruoja maivymosi. Palikite tik būtinus daiktus, nes atmosferoje turėtų vyrauti griežta tvarka. Pasirinkite paprastus minimalistinius baldus ir pasirinkite pagrindines spalvų schemas.

Neutralios pilkos, baltos ir juodos spalvos puikiai tiks. Pati mėlyna bus ekologiška atspalvių, artimų pilkai, arba, atvirkščiai, mėlynos spalvos. Pirmuoju atveju papildykite interjerą medinėmis, metalinėmis medžiagomis, terakota ir žalia. Kalbant apie mėlyną, ji yra graži blizgančia išvaizda ir tinka mažam kambariui..

Mėlyna virtuvė moderniu stiliumi - Interjero dizainas Mėlyna virtuvė moderniu stiliumi - Interjero dizainas Mėlyna virtuvė moderniu stiliumi - Interjero dizainas

Mėlyna kaimo stiliaus virtuvė

Kaimiškam stiliui būdingi matiniai fasadai su sena tekstūra. Pabandykite užpildyti erdvę paprastomis ir mielomis detalėmis, natūraliomis medžiagomis ir atspalviais..

Iš mėlynos spalvos spektro pirmenybę teikite rugiagėlių mėlynai, turkio, vandeniui. Prijuostė gali būti pagaminta iš mozaikos, šalies temos, kratinio stiliaus. Sujunkite nėrinius, šviesią medieną, plytų mūras, ažūrinius baltos ir mėlynos spalvos komplektus, apkarpytas užuolaidas, tekstūruotus audinius.

Mėlyna kaimo stiliaus virtuvė - interjero dizainas Mėlyna kaimo stiliaus virtuvė - interjero dizainas

Mėlyna palėpės stiliaus virtuvė

Lofto dizaino atveju viskas nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Norėdami apibrėžti stilių, sukurkite plytų imitaciją arba išdėstykite ją patys. Tada pakabinkite būdingus šviestuvus ir pridėkite sunkių, šiurkščių baldų..

Geriausia naudoti sodrią mėlyną spalvą ir pabrėžti ją ta pačia sodria raudona spalva. Pridėkite medžio, metalo, stiklo ir veidrodžio paviršių. Gražūs žali augalai atnaujins dekoraciją.

„Blue Loft“ stiliaus virtuvė - interjero dizainas „Blue Loft“ stiliaus virtuvė - interjero dizainas „Blue Loft“ stiliaus virtuvė - interjero dizainas

Mėlyna sintezės virtuvė

Galiausiai apsvarstykite temą, kuriai nėra vienos koncepcijos. Svarbiausia, kad interjeras atrodytų šviesus ir neįprastas..

„Fusion“ yra eklektiška, todėl maišykite skirtingus stilius ir spalvas pagal spalvų derinių taisykles. Pavyzdžiui, paimkite mėlynos ir baltos spalvos tandemą ir pridėkite daug geltonos, pistacijų, raudonos dėmių – tai pasirodys šviesu ir neįprasta. Taip pat galite derinti lengvas, nesudėtingas gėlių užuolaidas, kaimiškus baldus ir grandiozinę klasikinę liustra. „Nesuderinamų derinys“ rodo griežto modernaus komplekto ir kratinių plytelių vienybę, labai sodrų, alyvinį mėlyną ir kalkių atspalvį.

Jei jūsų vaizduotė nuvedė labai toli, o jūs pastebėjote, kad per daug nuėjote su spalvų palete, įveskite ramius kreminius tonus, šviesią medieną ir, žinoma, gėles – jų niekada nebūna daug..

„Fusion Blue Kitchen“ - interjero dizainas „Fusion Blue Kitchen“ - interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Virtuvės mikroklimato ypatumai, aukšta temperatūra ir oro drėgmė reikalauja, kad savininkas atidžiai pasirinktų sienų ir grindų apdailos medžiagų pasirinkimą. Jei nuspręsite sukurti unikalų ir estetiškai patrauklų interjerą, tuomet šiuolaikinio dizaino galimybės leidžia tai padaryti visiškai. Kad nesusipainiotumėte dėl statybos produktų įvairovės, mes paruošėme jums įvairius mėlynos virtuvės dekoravimo sprendimus.

Grindys

Grindų tarnavimo laikas visiškai priklauso nuo remonto darbų kokybės ir paviršiaus pasirinkimo. Pavyzdžiui, jei norite jaustis šiltai, atkreipkite dėmesį į šilumos laidumo ir temperatūros ribų rodiklius..

Dizaineriai dažnai siūlo naudoti skirtingus produktus, atsižvelgdami į kiekvienos svetainės funkcinius poreikius. Uždenkite darbo zoną atsparesnėmis medžiagomis, tokiomis kaip plytelės ir porceliano keramikos dirbiniai, o valgomojo zoną – parketu arba natūralia mediena..

Tuo pačiu metu, jei turite nedidelį kambarį, tuomet turėtumėte pasirinkti vienspalvį dangos sprendimą. Tai vizualiai išplės erdvę..

Mėlynos virtuvės dizainas - grindų apdaila Mėlynos virtuvės dizainas - grindų apdaila

Sienos

Kaip ir grindų atveju, maisto gaminimo ir valgymo zonai reikia tinkamos sienų dangos. Tokiu būdu gausite tris pagrindines sienas ir virtuvės backsplash..

Mėlynos plytelės virimo zonoje yra tinkamas sprendimas, nes ši spalva suteikia švaros ir komforto jausmą. Tačiau gali atsitikti taip, kad tokiame fone maistas atrodo mažiau patrauklus. Padėtis bus ištaisyta pridedant medinių, smėlio, žalių detalių. Kita vertus, darbo vieta taip pat gali būti dekoruota pagrindinėmis spalvomis, kad būtų suderinta su kitomis ryškiomis dizaino dalimis..

Atsižvelgiant į natūralios šviesos ryškumą, visas vienos sienos plotas arba tik jos dalis turėtų būti nudažyti mėlyna spalva..

Mėlynas virtuvės dizainas - sienų dekoracijos Mėlynas virtuvės dizainas - sienų dekoracijos

Lubos

Dėl didžiulio apdailos medžiagų asortimento virtuvės atnaujinimas šiandien nėra varginantis uždavinys. Ši įvairovė leidžia jums sukurti unikalų ir originalų interjerą..

Nepaisant to, klausimas, kaip pasirinkti geriausią apdailos medžiagą, vis dar sukelia daug ginčų tarp specialistų. Pagrindinis iššūkis yra praktiškumas. Virimo metu išsiskiriantys riebalai kaupiasi ant lubų paviršiaus. Štai kodėl danga turi atlaikyti reguliarų valymą, neprarandant patrauklumo..

Pastaraisiais metais tinkavimas ir dažymas tapo labiausiai paplitusiomis galimybėmis. Neabejotini šio apdailos privalumai yra ilgaamžiškumas ir praktiškumas. Jei dažai praranda spalvą, galite tiesiog pridėti kitą sluoksnį. Medinės sijos padės papildyti šalies ar palėpės stilių. Jie suteiks jaukumo ir komforto jausmą..

Mėlynos virtuvės dizainas - lubų apdaila Mėlynos virtuvės dizainas - lubų apdaila

Apšvietimas virtuvėje

Renovacijos planavimo etape jau turėtumėte įsivaizduoti, koks bus apšvietimas, nes šviesa pati koreguoja galutinę viso kambario išvaizdą. Mėlyna virtuvė šiuo klausimu yra ypač skrupulinga, nes būtent tinkami apšvietimo sprendimai praskies šaltą atmosferą.

Šiuolaikiniame dizaine visuotinai pripažįstama, kad racionaliausia yra statyti daugiapakopes apšvietimo struktūras, ir tai yra teisinga, nes taškinis metodas leidžia apšviesti virimo, valgomojo ir kitas svarbias vietas..

Darbo vieta reikalauja intensyvaus srauto. Tai leis jums stebėti natūralią maisto ir maisto išvaizdą, kai jis gaminamas. Daugelis virtuvės baldų gamintojų numato šią aplinkybę, todėl apšvietimą padėkite apatinėje virtuvės pakabinamų spintelių dalyje..

Valgymo zonos šviesa gali skirtis. Minkštas ir diskretiškas, puikiai tinka šeimos pietums ar romantiškai vakarienei. Ir šviesus ir šventinis – draugiškiems susibūrimams ir vakarėliams.

Pagrindiniam apšvietimui naudokite lubų šviestuvus, kurie švelniai ir tolygiai skleidžia šviesą. Jei virtuvė nėra gausi, geriau susilaikyti nuo sudėtingų apšvietimo konstrukcijų ir naudoti minimalistinius šviestuvus..

Mėlynas virtuvės dizainas - apšvietimas Mėlynas virtuvės dizainas - apšvietimas

Virtuvės dizainas mėlynais tonais – nuotrauka

Mes pasirinkome sėkmingiausius raminančios mėlynos spalvos įsikūnijimus interjeruose. Paruošti šios kolekcijos projektai yra įvairūs, todėl jie galės pasiūlyti keletą dizaino gudrybių, skirtų būtent jūsų virtuvei. Laimingas žiūrėjimas!

Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka Virtuvės interjero dizainas mėlynais tonais - nuotrauka

Vaizdo įrašas: Virtuvė mėlyna – interjero idėjos

Virtuvė

Virtuvės dizainas 8 kv.m. (+55 nuotrauka)

Virtuvės dizainas 8 kv.m. (+55 nuotrauka)

Daugelyje butų virtuvė yra ne tik galinis biuras, kuriame ruošiate ir laikote maistą, bet ir valgomasis, kuriame padengiate stalą ir leidžiate laiką su šeima. Kaip teisingai sukurti virtuvės dizainą 8 kv.m. ir tuo pačiu veltui neprarasti nė vieno centimetro? Šiame straipsnyje mes išsiaiškinsime, kaip geriausiai sutvarkyti baldus ir buitinę techniką ir kokią atmosferą sukurti, kad ten būtų malonu būti..

Interjero stiliaus pasirinkimas

Tarp populiariausių stilių yra modernus, klasikinis, palėpės, minimalizmas ir aukštųjų technologijų. Jie gali būti matomi tiek gryna forma, tiek kartu. Kai kurie yra tokie panašūs, kad net sunku tarp jų nubrėžti aiškią ribą. Pažiūrėkime, kokios yra kiekvieno stiliaus savybės ir kuris iš jų geriausiai tinka jūsų mažai virtuvei..

Virtuvė 8 kv.m. modernaus stiliaus

Šis stilius paprastai įkūnija visas naujausias dizaino ir technologijų naujoves. Kartais ši tendencija dar vadinama „šiuolaikiška“ arba „šiuolaikiška“. Jis turi daug bendro tiek su minimalizmu, tiek su aukštųjų technologijų, tačiau šiuolaikinis yra lankstesnis..

Pavyzdžiui, baldai gali būti nestandartinės formos, taip pat leidžiama dekoruoti. Šiuolaikinis stilius gali būti toks įvairus, kad jo pagalba galite lengvai papuošti net mažiausią virtuvę..

Iš naujausių stiliaus naujovių yra tendencija sukurti dvigubus dizaino elementus. Pavyzdžiui, pasirenkant dviejų spalvų virtuvės komplektus arba dekoruojant visą virtuvę dviem pagrindinėmis spalvomis. Paprastai dizaineriai derina arba dvi kontrastingas spalvas, arba neutralias ir šviesias.

Dar viena įdomi praėjusio sezono naujovė – baldai, pagaminti iš modulių suapvalintais kraštais..

Virtuvės dizainas 8 kv.m. modernaus stiliaus Virtuvės dizainas 8 kv.m. modernaus stiliaus

Virtuvė 8 kv.m. klasikiniu stiliumi

Klasikoje visada gausu detalių. Bet jei virtuvė yra maža, tada geriau atkreipti dėmesį į lengvesnius ir lengvesnius baldus. Dideli, sodrios spalvos baldai užims per daug vietos. Ypač jei jo fasadai dekoruoti drožyba, tinku ar kalimu. Visa tai geriau palikti erdvesniems kambariams. Jei mes kalbėsime apie mažos 8 metrų virtuvės dizainą, tada santūri klasika čia atrodys daug įdomiau..

Renkantis techniką, atkreipkite dėmesį į jo dizaino atitiktį – šiandien daugelis gamintojų gamina stilizuoto klasikinio dizaino modelius.

Virtuvės dizainas 8 kv.m. klasikiniu stiliumi

Virtuvė 8 kv.m. palėpės stilius

Tokia virtuvė organiškiausiai pritaikys visas naujausias dizaino tendencijas. Natūrali mediena su apleista apdaila, granito plokštės, akmens grindys, plytos ant sienų, aliuminio detalės – tai visiškai natūralus palėpės stiliaus dizainas.

Šiuolaikiškai aktualus kaimiškas fasadų apdirbimas puikiai derės prie interjero. Tai apdailos rūšis, kurioje akcentuojamas natūralus medžiagos paviršiaus grožis, pavyzdžiui, natūrali medžio tekstūra..

Nebijokite, kad palėpė netinka 8 kv.m. virtuvei. Šios erdvės visiškai pakanka. Tiesiog šiuo atveju, kaip ir klasikai, reikia rinktis lengvesnius, vidutinio dydžio baldus ir nebūti uoliems dėl papildomo dizaino.

Virtuvės dizainas 8 kv.m. palėpės stilius Virtuvės dizainas 8 kv.m. palėpės stilius

Virtuvė 8 kv.m. minimalizmo stiliumi

Minimalistinis dizainas laimėjo visus švaros ir tvarkos mėgėjus. Pagrindiniai projektavimo principai: paprastos, griežtos ir švarios linijos, mažiausiai detalių ir maksimalus kiekvieno elemento funkcionalumas.

Paprastai šis stilius atliekamas 1-2 arba daugiausia 3 spalvomis. Tarp populiariausių sprendimų yra baltas interjeras, nespalvotas ir baltas su medžio elementais. Be to, prie šios vienspalvės kompanijos dabar prisijungė gausus pilkos spalvos atspalvis..

Lakoniškas dizainas, įmontuoti prietaisai ir diskretiški, bet funkcionalūs daiktai vizualiai padarys net mažiausią virtuvę erdvesnę ir laisvesnę..

Virtuvės dizainas 8 kv.m. minimalizmo stiliumi Virtuvės dizainas 8 kv.m. minimalizmo stiliumi

Virtuvė 8 kv.m. aukštųjų technologijų

Ši parinktis yra bene universaliausias virtuvės dizaino sprendimas 8 kv. Kaip ir minimalizmas, „hi-tech“ neleidžia nereikalingų detalių. Pagrindinės stiliaus savybės: išmaniosios technologijos, modernios ir patogios medžiagos, taip pat gerai suplanuotas apšvietimas. Dėl šio požiūrio net mažame plote galite įdėti absoliučiai viską, ko jums reikia..

Aukštųjų technologijų virtuvės balduose visada yra uždarymo įtaisai, išėjimo elementai, transformatoriai, slaptos spintelės ir kiti sumanūs mechanizmai, kurie padės išnaudoti kiekvieną ploto centimetrą. Bet kuriai mažai virtuvei tai neabejotinai bus didelis pliusas! Taip pat šis stilius skatina naudoti daugiafunkcinius prietaisus – galite įsigyti orkaitę ir mikrobangų krosnelę, 2 in 1. Tokia įranga užims 2 kartus mažiau vietos.

Vizualiai aukštųjų technologijų technologija yra šiek tiek panaši į erdvėlaivį – dizaineriai gali pakabinti apatinę laisvų rankų įrangos dalį ant sienos, o apačioje pasirūpinti papildomu apšvietimu. Dėl to atrodys, kad virtuvė tiesiogine prasme sklando ore..

Virtuvės dizainas 8 kv.m. aukštųjų technologijų Virtuvės dizainas 8 kv.m. aukštųjų technologijų

Spalvų paletė virtuvei 8 kv..

Baldų natūralumas ir tvarumas išlieka populiariausiomis dizaino koncepcijomis. Ypač aktualūs yra akmenų, augalų ir medžio atspalviai. Visi šie tonai puikiai dera ir sukuria malonią bei natūralią atmosferą kambaryje. Pažiūrėkime, kokie atspalviai geriausiai tinka 8 kvadratinių metrų ploto virtuvės interjerui..

Pilka virtuvė

Vieną iš įdomių šių metų naujovių galima drąsiai vadinti pilka su visais jos atspalvių turtingumais – nuo beveik baltos iki giliai tamsios. Pilka gerai atrodys bet kokiu stiliumi, nesvarbu, ar tai būtų klasikinis, palėpės, ar bet koks kitas variantas..

Pagrindinis niuansas – atkreipkite dėmesį į prietaisų spalvą, baldų fasadą ir papildomus priedus virtuvėje. Visos šios detalės turi būti sėkmingai sujungtos viena su kita..

Pilka virtuvė 8 kv.m. - Interjero dizainas

Balta virtuvė

Tai logiškiausias sprendimas mažai virtuvei 8 kv.m. Pirma, balta vizualiai išplečia erdvę. Antra, tokioje patalpoje apšvietimas yra gerai paskirstytas. Trečia, balta virtuvė suteikia absoliučios švaros jausmą..

Papuoškite kambarį šviežiomis žaliomis gėlėmis arba padarykite vertikalią žalumos sieną ir erdvė taps labai jauki, net nepaisant iš pažiūros sterilios baltos spalvos..

Balta virtuvė 8 kv.m. - Interjero dizainas Balta virtuvė 8 kv.m. - Interjero dizainas

Medžio ir baltos spalvos derinys

Kad ir kokį medžio atspalvį pasirinktumėte, tamsų, šviesų ar net geltoną, kartu su balta jis atrodys labai tekstūruotas. Jei nenorite naudoti natūralios medienos apdailos, galite pasirinkti bet kokią kitą medžiagą su medžio raštu..

Virtuvė 8 kv.m. - baltos ir medžio spalvos derinys

Spalvoti fasadai

Dažniausiai jie naudojami šiuolaikiniu stiliumi, taip pat eklektika. Pagrindinė neutrali dizaino spalva gali būti sėkmingai žaidžiama su ryškiu elementu. Tuo pačiu metu visiškai spalvoti virtuvės fasadai pamažu tampa praeitimi..

Virtuvė 8 kv.m. - spalvoti fasadai

Juoda virtuvė

Tai pasirinkimas drąsiausiems, tačiau juodas virtuvės komplektas tikrai taps originaliu mažo kambario sprendimu. Dažniausiai juoda virtuvė įrengiama kartu su tam tikru baltu dizainu..

Be to, juodos ir pilkos spalvos derinys atrodys įdomiai. Tokiu būdu jūsų virtuvė įgaus malonų, intymų efektą..

Juoda virtuvė 8 kv.m. - Interjero dizainas Juoda virtuvė 8 kv.m. - Interjero dizainas

Virtuvės apdaila 8 kv.m..

Populiariausia metų tendencija – grindų, sienų ir lubų apdaila natūralia mediena. Svarbu, kad medžio apdaila būtų matinė. Dažniausiai naudojami ąžuolai, pušys ar uosiai. Tai gana prieinamos medienos rūšys, kurios tuo pačiu metu turi gražų modelį ir suteiks virtuvei ypatingą komforto jausmą. Be medienos, galite naudoti ir kitas įdomias, taip pat ryškią tekstūrą turinčias medžiagas..

Grindys

Pirmoje vietoje, žinoma, yra medžio lenta. Be to, įdomiai atrodys akmeninės, į akmenį panašios plytelės, betonas ar dekoratyvinės plokštės betonui. Taip pat klasikinė keramika ir marmuras neatsisako savo pozicijų..

Jei norite originalesnio varianto, virtuvėje grindis išklokite mozaikomis. Norėdami tai padaryti, galite naudoti ne tik plyteles, bet ir bet kokias nestandartines medžiagas – varį, medieną ir kitas..

Virtuvė 8 kv.m. - grindų dizainas Virtuvė 8 kv.m. - grindų dizainas

Sienos

Šiuolaikinė sienų apdaila siekia suvaržymo. Karnizai, perėjimai iš vienos medžiagos į kitą ir kiti sudėtingi variantai praranda populiarumą. Vietoj to, dizaineriai siūlo padaryti vieną ar kelias sienas, kontrastingas pagrindiniam neutraliam fonui..

Įdomus sprendimas virtuvei 8 kv.m. papuoš grindis ir darbo prijuostę ta pačia medžiaga – pavyzdžiui, medžio lenta ar į medieną panašiomis plytelėmis.

Sienoms ir grindims papuošti taip pat galite naudoti raštuotas plyteles. Jis gali būti taikomas nesilaikant modelių. Šiais metais aktualiausias plytelių raštas yra geometrinis atspaudas. Be to, tarp naujų produktų verta pabrėžti tūrinio modelio plyteles ir šešiakampio formos plyteles..

Virtuvė 8 kv.m. - sienų apdaila Virtuvė 8 kv.m. - sienų apdaila

Lubos

Lubų dizainas priklauso nuo bendro kambario dizaino. Klasikai būdingos lengvos ir lygios lubos. Minimalizmui ar aukštųjų technologijų technologijoms ir jų sudėtingam apšvietimui gali prireikti skirtingų lygių. Reikėtų nepamiršti, kad per sudėtinga 8 metrų virtuvės lubų konstrukcija vizualiai sumažins jau mažą kambarį..

Kalbant apie medžio apdailą, čia galite pritvirtinti tiek mažus medinius elementus (sijas) prie lubų, tiek visiškai uždengti juos lenta ar medžiaga su medžio raštu.

Virtuvė 8 kv.m. - lubų dizainas Virtuvė 8 kv.m. - lubų dizainas

Dekoras ir tekstilė

Nedidelėje virtuvėje, kurios plotas 8 kv.m. tai geriau daryti su saikingu tekstilės ir dekoro kiekiu, nes jie pastebimai „suvalgo“ erdvę. Vietoj to geriau pasirinkti gražius maišytuvus ir kitus būtinus elementus, kurie papuoš interjerą ir dekorą..

Tarp madingų virtuvės naujovių vis daugiau populiarėja atviros lentynos. Tačiau verta pagalvoti, kad mažame kambaryje jie gali sukurti nedidelės netvarkos efektą, todėl su jais reikia būti atsargiems. Jei tikrai norite sekti tendenciją, tuomet galite pasidaryti porą lentynų ir panaudoti jas indams ar maistui..

Kalbant apie tekstilę, atkreipkite dėmesį į tvarkingų, nepastebimų užuolaidų pasirinkimą. Virtuvei 8 kv.m. per šviesios ir didelės apimties parinktys neveiks. Pageidautina, kad jie būtų gerai pritvirtinti vietoje. Tai gali būti romėniškos ar japoniškos užuolaidos. Medžiaga priklauso nuo jūsų pageidavimų – galite pasirinkti natūralią tekstilę arba modernią, pasižyminčią vandenį ir dulkes atstumiančiu efektu.

Virtuvė 8 kv.m. - dekoras ir tekstilė

Kaip teisingai išdėstyti virtuvės baldus

Norėdami teisingai išdėstyti baldus virtuvėje, pirmiausia turite remtis kambario architektūra. Be to, turėtumėte apsvarstyti, kaip jums patogu judėti kambaryje. Kaip paprastai gaminate maistą? Tarkime, pirmiausia išimkite maistą iš šaldytuvo, nuplaukite, supjaustykite ant darbinio paviršiaus, o tada padėkite ant viryklės. Tokiu atveju pabandykite išdėstyti baldus tokia tvarka.!

Technika taip pat turėtų būti racionaliai išdėstyta. Pavyzdžiui, daug patogiau orkaitę pastatyti kūno lygyje, o ne apačioje. Tada galite lengvai pažvelgti į jį ir patikrinti patiekalo pasirengimą. Jei norite įdiegti indaplovę, jums turėtų būti patogu į ją sudėti indus. Jei esate dešiniarankis, tuomet patogiau bus pastatyti ant kriauklės dešinės pusės..

Nešvaistykite vietos virtuvės kampuose ar šalia lango. Norėdami efektyviai išnaudoti visą plotą, įdiekite stalčius, paslėptas lentynas, transformatorius ir išvyniotus darbo paviršius. Net mažoje 8 metrų virtuvėje logiškas darbo ir sandėliavimo zonų išdėstymas žymiai pagreitins gaminimą..

Kalbant apie valgomojo zoną, čia sunku rasti universalų variantą. Verta vadovautis individualiais poreikiais – jei jums reikia stalo, atkreipkite dėmesį į apvalius ar ovalius variantus. Jie užima mažiau vietos ir yra saugesni. Tai ypač svarbu, jei namuose yra vaikų..

Jei stalas jums nėra svarbus, pagalvokite apie nedidelį stalą prie stalo ar prie lango. Baro skaitiklis virtuvės interjere 8 kv.m. Tai praktiškiausias variantas. Jei tokiame mažame plote yra stalas, judėti po kambarį nebus labai patogu..

Virtuvės dizainas 8 kv.m. - kaip teisingai išdėstyti virtuvės baldus Virtuvės dizainas 8 kv.m. - kaip teisingai išdėstyti virtuvės baldus

Virtuvės dizainas 8 kv.m. su šaldytuvu

Jie dažnai stengiasi šaldytuvą pastatyti virtuvės kampe arba prie lango, kad jis netrukdytų. Tiesą sakant, šiuolaikinės technologijos ir platus baldų pasirinkimas leidžia mums būti lankstesniems šiuo klausimu..

Pirma, galite pasirinkti įmontuotą modelį. Tai sukurs vienodesnę atmosferą kambaryje – šaldytuvas nebus matomas, kad ir kur jis būtų. Beje, galite padalinti šaldytuvo šaldiklį ir sudėti į skirtingas vietas..

Jei jums labiau patinka įprastas šaldytuvas, rinkdamiesi baldus, atsižvelkite tik į jo matmenis. Palyginti su virtuvės komplektu, jis neturėtų pastebimai išsikišti ar išsiskirti.

Įdomus variantas taip pat gali būti stilizuoto šaldytuvo pasirinkimas. Tokiu atveju jis gali tapti jūsų virtuvės centru ir sukurti viso interjero nuotaiką..

Virtuvės dizainas 8 kv.m. su šaldytuvu Virtuvės dizainas 8 kv.m. su šaldytuvu

Tinkamas apšvietimas virtuvėje

Virtuvei 8 kv.m. prožektorius yra optimalus. Jis nustatytas kiekvienai darbo sričiai. Paprastai tai yra kriauklė, viryklė ir darbo bei valgomojo stalai. Norėdami neapšviesti visos virtuvės, bet įjungti šviesą tik esant būtinybei, kiekvienam taškui pateikite atskirus jungiklius..

Nepamirškite, kad nebūtina šviestuvo statyti tik ant lubų. Pavyzdžiui, norėdami dar labiau apšviesti savo stalą, galite įrengti apšvietimą ant viršutinių spintelių pagrindo arba tiesiai ant sienos. Tam puikiai tinka neoninės juostelės..

Apšvietimas virtuvėje 8 kv.m.

Virtuvės dizainas 8 kv.m. – Nuotrauka

Šioje galerijoje mes surinkome jums aktualiausias ir gražiausias virtuvės dizaino idėjas 8 kv. Visi nuotraukoje pateikti sprendimai yra gana paprasti įgyvendinti, todėl tikriausiai galite lengvai juos įgyvendinti savo bute ar privačiame name. Laimingas žiūrėjimas!

Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka Virtuvės interjero dizainas 8 kv.m. - Nuotrauka

Vaizdo įrašas: Virtuvė 8 kv.m. – Interjero idėjos

Virtuvė

Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere (58 nuotraukos)

Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere (58 nuotraukos)

Šiuolaikiniai dizainai siūlo šimtus erdvės dekoravimo galimybių, nors daugelis pasirenka klijuoti tradicinius, senovinius tapetus ar įprastus dažus. Tačiau kitos medžiagos turi unikalią estetiką ir savybes, kurios pakeis bet kurį kambarį – tereikia žinoti, kaip jas naudoti. Šiandien mes kalbėsime apie dekoratyvinio akmens savybes virtuvės interjere, taip pat apie plačias jo naudojimo galimybes.!

Pagrindiniai bruožai

Dekoratyvinis akmuo traukia savo gyva tekstūra, apimtimi ir natūralia, net „laukine“ išvaizda, kuri tarnauja ne tiek kaip interjero puošmena, o greičiau formuoja įvaizdį ir sukuria nuotaiką. Naudojant jį kaip vidaus apdailą, privaloma atsakingai žiūrėti į visos erdvės dizainą – tai ne neutralus fonas, pavyzdžiui, balta spalva nudažyta siena, o stiprus meninis sprendimas..

Tokia danga tinka daugeliui stilių, taip pat puikiai derės prie kaimo namo ar buto virtuvės. Kaimo interjere jis atrodo labai organiškai, suteikiantis tam tikrą kaimišką žavesį ir komfortą, tačiau šiuolaikiniai stiliai taip pat mėgsta kreiptis į natūralias (ar imituojančias) medžiagas. Šiuo klausimu būtina pasikliauti bendru virtuvės dizainu..

Pavyzdžiui, akmens apdaila derinama su medžiu ir kitais natūraliais paviršiais. Taip pat geriau „pasiskolinti“ spalvų gamą iš gamtos: balta, smėlio, ruda, juoda, pilka atspalvių, rečiau – mėlyna, žalia ar bordo. Tačiau ryškesni deriniai „nesusitiks“ su griežta akmens prigimtimi. Tačiau net blizgančioje futuristinėje virtuvėje galite pasirinkti norimos tekstūros apdailą, nes ši medžiaga pateikiama plačiame asortimente.

Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - Pagrindinės savybės

Akmens rūšys

Priklausomai nuo kilmės, yra dvi pagrindinės dekoratyvinio akmens grupės: dirbtinis ir natūralus, kurios skiriasi savo sudėtimi..

Natūralus dekoratyvinis akmuo

Kaip rodo pavadinimas, natūralus akmuo buvo sukurtas gamtos ir pritaikytas statybos darbams žmogaus rankomis. Viso natūralaus žinovai sakys, kad tokia medžiaga spinduliuoja energiją, teigiamai veikia sveikatą, taip pat turi tikrą gyvą tekstūrą, leidžiančią sukurti unikalų dizainą – vieno akmens raštas niekada nesikartoja.

Šiai grupei priklauso skalūnas su griežtu reljefu; upės akmuo, išlaikantis natūralią formą net ir interjere; smiltainis, mylimas dėl šilto smėlio atspalvio; prabangus granitas, kilnus marmuras ir kiti. Pagrindinė priežastis, kodėl natūrali danga nėra kiekvienuose namuose, yra didelė kaina..

Natūralus dekoratyvinis akmuo virtuvėje Natūralus dekoratyvinis akmuo virtuvėje

Dirbtinis dekoratyvinis akmuo

Būdami pigūs natūralių medžiagų analogai, dirbtiniai dekoratyviniai akmenys gana sėkmingai imituoja jų tekstūrą, tuo pačiu yra atsparesni aplinkos poveikiui. Jiems naudinga įvairios spalvos ir universalumas, nes jie tinka bet kuriai virtuvės daliai – arkai ar prijuostei – apmušti..

Nepaisant savo kilmės, dirbtinė velėna laikoma visiškai ekologiška. Pavyzdžiui, konglomeratus sudaro granito, marmuro trupiniai, taip pat papildomos medžiagos, tokios kaip kvarcinis smėlis ar kalkakmenis, kurios padidina medžiagos stiprumą. Porceliano keramikos dirbiniai, į kuriuos įeina molis, špicas ir mineralai, turi neįprastą dizainą, labiau panašų į mažas plyteles.

Renkantis idealų variantą, turėtumėte sutelkti dėmesį ne tik į remonto biudžetą, bet ir į norimą išvaizdą bei apdailos vietą.

Dirbtinis dekoratyvinis akmuo virtuvėje

Privalumai ir trūkumai

Norėdami apibendrinti informaciją apie dekoratyvinį akmenį, apsvarstykite tokio sprendimo privalumus..

1. Kad ir kokį tipą pasirinksite, akmens apdaila taps stilinga interjero puošmena, taip pat paslėps sienų paviršiaus trūkumus. Dėl plataus asortimento jis tinka daugeliui stilių ir virsta harmoningu jų tęsiniu.

2. Daugelis tipų puikiai tinka virtuvės poreikiams. Be to, juos lengva prižiūrėti: tiesiog nuvalykite drėgna šluoste, kad pašalintumėte riebalų lašus, purslus ar suodžius.

3. Tokios apdailos tarnavimo laikas yra daugiau nei dešimt metų, todėl net marmuriniai paviršiai neatrodo tokia brangi investicija, jau nekalbant apie pigius dirbtinius analogus.

4. Dekoratyvinis akmuo puikiai derės prie virtuvės interjero dėl kitos kokybės – ekologiškumo, kuris yra būtinas maisto ruošimo vietoje.

Palyginti su pranašumais, nėra tiek daug trūkumų, bet jie yra susiję su tam tikromis medžiagomis. Pasvėrus visus privalumus ir trūkumus, galite rasti puikų variantą..

Dekoratyvinis akmuo virtuvėje - privalumai ir trūkumai

Virtuvės prijuostė iš akmens

Ši virtuvės zona turi specialius apdailos reikalavimus, todėl gali būti gana sunku rasti tinkamą medžiagą. Dėl to, kad jis yra arti darbo zonos, čia yra didelė drėgmė, aukšta temperatūra ir užteršimas riebalų ar maisto lašais, o tai ne visos dekoratyvinio akmens rūšys gali susidoroti..

Porceliano keramikos dirbiniai, nepaisant patrauklios išvaizdos, yra jautrūs valymo priemonėms, todėl pašalinti nešvarumus nuo jo paviršiaus yra gana problematiška. Taip pat nerekomenduojama prijuostės apdailai naudoti marmuro, tačiau konglomeratai, kuriuos tik profesionalus gali vizualiai atskirti nuo natūralaus „brolio“, yra labai patvarūs ir lengvai prižiūrimi..

Akrilo akmuo, kitos rūšies dirbtinis akmuo, nesugeria drėgmės, nesideformuoja esant mechaniniam ar fiziniam krūviui, kaip kvarco gaminiai. Gipso gaminiai, primenantys smiltainį ir lengvai gaminami patys, nėra atsparūs drėgmei, tačiau šią problemą galima išspręsti padengus apsauginiu laku..

Sunkumų renkantis prijuostę gali kilti, jei akmuo naudojamas kitų virtuvės elementų apdailai. Faktas yra tas, kad dizaineriai nerekomenduoja sujungti kelių tipų vienoje erdvėje, todėl šį momentą reikia apgalvoti iš anksto..

Virtuvės prijuostė gali būti vienintelė „akmens“ konstrukcija interjere ir taip tapti kompozicijos centru. Jei medžiaga turi lygų paviršių, ją galima derinti su stalviršiu. Toks dizaino sprendimas tiks daugeliui stilių, nesvarbu, ar tai būtų Provanso, šalies, klasika ar minimalizmas..

Virtuvės prijuostė iš akmens - nuotrauka Virtuvės prijuostė iš akmens - nuotrauka Virtuvės prijuostė iš akmens - nuotrauka Virtuvės prijuostė iš akmens - nuotrauka Virtuvės prijuostė iš akmens - nuotrauka Virtuvės prijuostė iš akmens - nuotrauka

Akmens siena virtuvės interjere

Sienų apdailai žaliavų pasirinkimą riboja tik dekoratyvinės savybės ir, žinoma, biudžetas. Virtuvės dalis, esanti netoli darbo zonos, yra gana nepretenzinga, sukurdama bendrą kambario įspūdį.

Kad ir kokia graži būtų akmens tekstūra, nerekomenduojama jo naudoti ant visų sienų – ši apdaila dažnai derinama su kitų tipų plokščiu paviršiumi ir neutraliomis spalvomis: paprastais tapetais, tapyba ar dekoratyviniu tinku. Tai subalansuos pagrindinę medžiagą ir pašalins „akmens tvirtovės“ jausmą.

Šis sprendimas gali būti naudojamas zonavimui, juo dekoruojant šalia valgomojo stalo esančią sieną arba kuriant akcentus – akmeniu dekoruoti kampai atrodo labai įspūdingai.

Geriau, jei virtuvė yra erdvi, gerai apšviesta saulės spindulių. Tačiau mažiems kambariams turėsite atsisakyti dekoratyvinio akmens arba pasirinkti mažiau tekstūruotą ir lengvesnę versiją. Smiltainis ne tik turi šiltą smėlio spalvą, bet ir vizualiai išplečia kambarį horizontalaus reljefo pagalba.

Akmens siena virtuvės interjere - nuotrauka Akmens siena virtuvės interjere - nuotrauka Akmens siena virtuvės interjere - nuotrauka Akmens siena virtuvės interjere - nuotrauka Akmens siena virtuvės interjere - nuotrauka

Arkos ir durys iš akmens virtuvėje

Akmens pagalba jūs netgi galite papuošti įėjimą į virtuvę – tai ne tik originalus sprendimas, bet ir praktiška galimybė, kuri gali trukti daugelį metų. Jei durys yra uždarytos, jos dažnai patiria mechaninį krūvį, medžiagos stiprumas žymiai pailgins tarnavimo laiką. Tai apsaugo konstrukciją nuo nusidėvėjimo, nes tapetai ir kitos apdailos medžiagos laikui bėgant įgauna neestetišką išvaizdą..

Jei norėjote arką pagyvinti natūraliu akmeniu, neskubėkite pradėti pirkti. Faktas yra tas, kad jo montavimui jums reikės ne tik specialių brangių mišinių, bet ir tam tikrų statybos įgūdžių. Jiems sunku faneruoti posūkius ir sunkiai pasiekiamas vietas-jie negali apsieiti be profesionalų pagalbos, kurios kaina turi būti pridėta prie bendros medžiagos kainos.

Dirbtiniai analogai yra labiau kalūs, gana lengvi ir patvarūs, o plati spalvų gama padės pritaikyti angą prie virtuvės dizaino: šviesūs atspalviai praplėsti praėjimą, tamsūs – sukurti minkštus kontūrus..

Toks sprendimas puikiai derės prie minimalistinio stiliaus ar šalies, paversdamas įėjimą į atskirą dekoro elementą..

Arkos ir durys iš akmens virtuvėje - nuotrauka Arkos ir durys iš akmens virtuvėje - nuotrauka Arkos ir durys iš akmens virtuvėje - nuotrauka Arkos ir durys iš akmens virtuvėje - nuotrauka Arkos ir durys iš akmens virtuvėje - nuotrauka

Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere – nuotrauka

Jei galite perskaityti apie dekoratyvinio akmens technines charakteristikas, tuomet estetines savybes reikia pamatyti savo akimis. Šiame nuotraukų pasirinkime mes bandėme iliustruoti tekstūrų, spalvų ir sprendimų įvairovę, kuri puikiai papildys jūsų virtuvės dizainą. Laimingas žiūrėjimas!

Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka Dekoratyvinis akmuo virtuvės interjere - nuotrauka

Vaizdo įrašas: sienų dekoravimas virtuvėje dekoratyviniu akmeniu

Virtuvė

Violetinė virtuvė: dizaino idėjos (80 nuotraukų)

Violetinė virtuvė: dizaino idėjos (80 nuotraukų)

Ar norite į savo gyvenimą įnešti originalumo ir modernaus stiliaus? Tai lengva padaryti, jei pasirinksite drąsiausius sprendimus. Violetinė virtuvė taps unikali savo rūšimi, nes ne visi išdrįsta sukurti dizainą ant baklažanų atspalvių. Ryškus, įspūdingas savo palete, jis taps tikru šedevru, jei teisingai suplanuosite erdvę. Ne mažiau svarbu derinti violetinę spalvą, pasirenkant atspalvius atitinkančius kompanionus..

Savybės violetinės

Violetinių atspalvių skaičius ir sodrumas interjere pirmiausia priklausys nuo kambario dydžio. Virtuvėse, kurios turi didelį pėdsaką arba yra studijos tipo apartamentai, visiškai įmanoma naudoti tamsesnes spalvas. Tai gali būti arba fasadų rinkinys, arba apdaila, ar langų tekstilė. Kalbant apie mažas erdves, purpurinė spalva čia geriausiai naudojama kaip elementai, pabrėžiantys tam tikrą sritį. Perpildymas padės vizualiai sumažinti plotą.

Virtuvių interjerą geriau sukurti baklažanų paletėje patalpose, kuriose langai nukreipti į pietus, kad patektų daug natūralios šviesos, arba pagalvoti apie aukštos kokybės apšvietimo sistemą.

Violetinei reikia derinio, kad suvienodintų sodrių tonų išraišką. Balta, mėlyna, smėlio, auksinė, koralai taps sėkmingais kompanionais. Gražiausi deriniai laikomi tokiais „duetais“ kaip balta-violetinė, juodai violetinė, žalia-alyvinė. Geltona paletė padės violetiniam dizainui suteikti linksmą atmosferą, o smėlio spalvos tonai sukurs šilumą ir jaukumą..

Violetinės virtuvės dizainas - savybės Violetinės virtuvės dizainas - savybės

Interjero stiliai

Alyvinė paletė patinka nepaprastiems ir kūrybingiems asmenims, pasiruošusiems netikėtiems eksperimentams. Stilingas interjero dizainas šioje spalvų schemoje būdingas tokioms sritims kaip aukštųjų technologijų, pop meno, modernus, Provanso, Skandinavijos ir kt..

Aukštųjų technologijų violetinė virtuvė

Baklažanų paletė palankiai derinama su metalo ir chromo elementais. Pasinaudodami tuo, galite efektyviai papuošti aukštųjų technologijų virtuvę, kurioje modernūs prietaisai, stilizuoti kaip metalas, puikiai derės prie violetinio fono..

Minimalizmas, tiesmukumas ir proporcijų griežtumas yra pagrindiniai šios krypties veiksniai. Virtuvės baldai turi blizgius plastiko, metalo ar stiklo fasadus, modernią furnitūrą. Rinkinys gali būti tiesus arba radialinis, tačiau visada funkcionalus, turintis daugybę lentynų ir stalčių.

Dekoras minimalus. Sienas galima paįvairinti plakatais, vaizduojančiais geometrines figūras. Spalvų paletėje vyrauja šalti atspalviai. Geras variantas būtų alyvinio atspalvio derinys su pilka spalva, kur pirmasis, pavyzdžiui, papuoš apatinius fasadus, o antrasis – viršutinius..

Violetinė aukštųjų technologijų virtuvė - interjero dizainas Violetinė aukštųjų technologijų virtuvė - interjero dizainas

Violetinė virtuvės pop meno stilius

Spalvingas jaunatviškas pop meno dizainas pasižymi kūrybiškumu. Čia kiekvienas daiktas yra originalus, o kai kurie dekoratyviniai elementai gaminami specialiose dirbtuvėse pagal užsakymą. Sienos gali veikti kaip drobė, ant kurios aliejiniais dažais tepami įvairūs rūgštinių atspalvių vaizdai. Neįprastos formos baldai, lempos ir dekoratyviniai elementai sukuria ypatingą atmosferą, o medį ar akmenį imituojantys paviršiai čia nepriklauso..

Pop meno virtuvė turėtų būti prisotinta ryškiais elementais, todėl violetinė kartu su geltona, oranžine, žalia atrodys puikiai. Sienos, grindys ir lubos gali būti vienspalvės, o prietaisai, baldai, tekstilė ir dekoracijos gali spindėti vaivorykštės spalvomis.

Violetinė pop meno virtuvė - interjero dizainas

Violetinė moderni virtuvė

Art Nouveau tendencija prisiima labiausiai supaprastintą aplinką. Baldai turi asimetriškas formas, sklandžiai einančias išlenktas linijas, kurios idealiai tinka mažoms erdvėms. Interjeras turėtų būti išskirtas spalvų gausa. Čia alyviniai ir alyviniai baldų atspalviai puikiai derės prie baltų ar pilkų sienų ir metalinių buitinių prietaisų.

Prijuostė virš darbo zonos su purpurinių tonų 3D vaizdu atrodys įspūdingai. Pavyzdžiui, ant vienos iš sienų, šalia valgomojo zonos, galite padaryti akcentą, įklijuodami jį prie tapetų, vaizduojančių žydinčias alyvines – tai žymiai atgaivins interjerą.

Violetinė Art Nouveau virtuvė - interjero dizainas Violetinė Art Nouveau virtuvė - interjero dizainas

Skandinaviško stiliaus violetinė virtuvė

Skandinaviškas interjero stilius yra santūrus ir lakoniškas, tačiau, nepaisant to, jaukus ir šiltas. Sienoms ir luboms geriau pasirinkti baltus ar panašius atspalvius, o purpuriniais tonais gali būti baldų ir dekoro elementų. Čia svarbu nepersistengti su daugybe detalių, užpildančių virtuvės interjerą – erdvė turėtų likti kuo laisvesnė..

Violetinė skandinaviško stiliaus virtuvė - interjero dizainas Violetinė skandinaviško stiliaus virtuvė - interjero dizainas

Violetinė Provanso stiliaus virtuvė

Ši kryptis suteikia švelnius, neryškius tonus, todėl kaip pagrindą galite naudoti levandų ir alyvines spalvas kartu su balta. Lengva sienų apdaila puikiai derės su levandų virtuvės komplektu. Virtuvės interjere privaloma turėti natūralių ar jas imituojančių medžiagų: akmens, medžio, metalo. Be to, geriau, kad balduose būtų įbrėžimų, pabrėžiančių laisvų rankų įrangos senovę..

Violetinės ir baltos spalvos tekstilė puikiai atrodo, kurių turėtų būti gana daug. Dekoratyvinės pagalvės ant virtuvės sofos, gėlių rašto užuolaidos, graži staltiesė, minkšti kėdžių užvalkalai – visi šie elementai sėkmingai pabrėš komfortą ir padarys reikiamus akcentus.

Violetinė Provanso stiliaus virtuvė - interjero dizainas Violetinė Provanso stiliaus virtuvė - interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Apdailos medžiagos virtuvei turi būti parenkamos atsižvelgiant į kambario mikroklimato sąlygas. Kadangi čia nuolat ruošiamas maistas, negalima išvengti didelės drėgmės, kondensato ir riebalų dėmių. Todėl geriau rinktis vandeniui atsparias, lengvai plaunamas medžiagas. Apdailos spalvų paletė priklausys nuo kambario dydžio, taip pat nuo baldų spalvos..

Grindys

Grindims keraminės plytelės idealiai tinka. Kadangi pati savaime yra gana šalta, grindys dažnai būna su elektrine arba vandens šildymo sistema. Alternatyva gali būti laminatas, kuriam būdingas didelis stiprumas, o jo atspalviai palankiai derinami su purpurine sienų ir ausinių skalė. Geriausios spalvos bus smėlio, kreminės, šviesiai rudos spalvos, derančios su pagrindine interjero spalva..

Violetinė virtuvės dizainas - grindų apdaila Violetinė virtuvės dizainas - grindų apdaila

Sienos

Virtuvės sienas puošia vandeniui plaunami tapetai, plytelės, dekoratyvinis tinkas, PVC plokštės. Skysti tapetai dabar yra gana populiarūs. Su specialiais inkliuzais jie puikiai atrodo violetinės spalvos, įgauna savitą tekstūrą. Tokioms sienoms nereikės papildomo dekoro. Įprastuose tapetuose gali būti raštas elegantiško gėlių rašto, pieno atspalvių, vingiuotų linijų pavidalu.

Biudžetinėje versijoje sienas galima tiesiog nudažyti norimo atspalvio vandens pagrindo dažais: jei laisvų rankų įranga yra alyvinės spalvos, geriau padaryti apdailą šviesią. Be to, baltos, kreminės, rausvos sienos tinka mažoms erdvėms, vizualiai praplečia erdvę. Keraminių plytelių buvimas ant sienų, ypač darbo zonoje, taip pat bus naudingas pasirinkimas. Pasirinkę sėkmingą derinį, galite išdėstyti modelius, purpurinį atspalvį keisdami šviesiu. Toks sprendimas papildys įvairovę ir taps savotišku dekoru. Akcentuotą sieną galima papuošti fotopopieriumi su gėlių, peizažų, natiurmortų vaizdais.

Violetinė virtuvės dizainas - sienų dekoracijos Violetinė virtuvės dizainas - sienų dekoracijos

Lubos

Lubų apdailai galite naudoti dažus, tinką, tapetus (daug rečiau), pakabintas gipso kartono konstrukcijas arba ištempiamas. Daugeliu atvejų lubų paviršius dekoruotas šviesiomis spalvomis – todėl kambarys atrodo vizualiai aukštesnis. Galite surengti dviejų pakopų pakabinamą konstrukciją. Apatinė pakopa bus balta, o viršutinė plokštuma gali būti papuošta blizgia įtempimo struktūra violetiniais atspalviais, kad atitiktų laisvų rankų įrangos ar sienų apdailą.

Kai kurie drąsuoliai išdrįsta lubas padaryti visiškai alyvinės spalvos. Šią parinktį geriausia naudoti erdviuose kambariuose, apgalvojus aukštos kokybės apšvietimą..

Violetinė virtuvės dizainas - lubų apdaila Violetinė virtuvės dizainas - lubų apdaila

Baldai virtuvei

Virtuvės komplektas parenkamas atsižvelgiant į kambario dydį ir formą. Ilgoms virtuvėms galite įsigyti linijinį komplektą, o kvadratiniams – kampinį arba U formos rinkinį. Kadangi minimalizmas dabar madingas, baldai turėtų būti kompaktiški, turėti erdvią saugojimo sistemą, taip pat įmontuotų prietaisų elementus.

Dideliuose kambariuose laisvų rankų įrangos fasadas gali būti šviesių arba baklažanų ar slyvų spalvos, o mažiems kambariams geriausia pasirinkti šaltus alyvinius atspalvius. Jei yra valgomojo zona, jos baldai gali atitikti laisvų rankų įrangos spalvą arba tapti visiškai priešingais.

Įdomus dizaino sprendimas (kuris taip pat prisideda prie erdvės zonavimo) apima spalvų žaidimą, kai šviesios sienos ir alyvinis darbo zonos rinkinys turi kažką bendro su alyvinėmis sienomis ir šviesiais valgomojo zonos baldais. Šis violetinis virtuvės dizainas atrodo labai įspūdingas..

Violetinė virtuvės dizainas - baldai Violetinė virtuvės dizainas - baldai

Dekoras ir apšvietimas

Neapsigaukite violetinės virtuvės dekoro, kad nepablogintumėte situacijos. Čia puikiai atrodys žali augalai – ir gyvi, ir jų atvaizdai ant sienų. Kadangi purpurinė spalva sėkmingai derinama su geltona, čia tiks aukso arba bronzos spalvos priedai, pavyzdžiui, laikrodis su atitinkamu rėmu. Tekstilė taip pat taps elegantiška puošmena, jei baltas (smėlio, kreminės) šviesias užuolaidas derinsite prie alyvinės apvado ar lankelių, ant šviesios staltiesės galėsite padėti purpurines servetėles, o ant sofos – tos pačios paletės dekoratyvines pagalves..

Kad alyvinis interjeras būtų šviesus, reikalinga intensyvi apšvietimo sistema, kurioje dekoro vaidmenį atliks ir lempų šviestuvai. Geriau padaryti jį daugiapakopį, įrengiant centrinę liustra, prožektorius virš darbo zonos, LED apšvietimą prijuostėje ir grindų lempą šalia valgomojo zonos.

Violetinė virtuvės dizainas - dekoras ir apšvietimas Violetinė virtuvės dizainas - dekoras ir apšvietimas

Maža violetinė virtuvė

Baklažanų spalva harmoningai derės net ir mažose 5–10 kv. Čia svarbu nepersistengti su prisotinimu. Nesirinkite masyvių violetinių ausinių. Violetiniai įdėklai, atviros lentynos, stiklinės durys – būtent tai padarys baldus įdomius ir tuo pačiu lengvus.

Apdaila pageidautina šviesiomis spalvomis. Jei baltų sienų fone viena bus dekoruota violetine spalva, kambarys atrodys aukštesnis. Rinkinys rekomenduojamas aukštas, gero erdvumo, pagamintas iš lengvų medžiagų. Geras dizaino variantas yra violetinė apačia ir šviesus viršus. Atviros saugojimo sistemos, blizgūs fasadai pridės erdvės.

Langinės pakeis žaliuzes, roletus, romėniškus dizainus. Apšvietimas turėtų būti kuo įvairesnis ir ryškesnis, tačiau be didelių gabaritų šviestuvų.

Maža violetinė virtuvė - interjero dizainas Maža violetinė virtuvė - interjero dizainas Maža violetinė virtuvė - interjero dizainas

Virtuvės dizainas purpuriniais tonais – nuotrauka

Virtuvės dekoravimo violetiniais tonais galimybės yra tokios įvairios, kad gana sunku jas perteikti vieno straipsnio ribose. Įvairių dizaino sprendimų nuotraukų pasirinkimas padės įkūnyti netikėtas idėjas ir padaryti jūsų virtuvę patogiausią ir nepakartojamą. Laimingas žiūrėjimas!

Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Violetinė virtuvė - interjero dizaino nuotrauka

Vaizdo įrašas: Violetinė virtuvė – interjero idėjos

Virtuvė

Žalia virtuvė: dizaino idėjos (75 nuotraukos)

Žalia virtuvė: dizaino idėjos (75 nuotraukos)

Žalia yra universali. Tai simbolizuoja gyvenimą ir harmoniją. Tai pavasario ir gamtos spalva. Tai džiugina ir atpalaiduoja tuo pačiu, padeda atsikratyti negatyvumo ir streso, pagyvina ir motyvuoja. Žalia spalva ypač tinka darbo zonoms. Jis skatina susikaupimą, bet nevargina ir netraumuoja. Malonu gaminti maistą ir atsipalaiduoti žalioje virtuvėje, susirinkti šeimai vakarienės ar pakviesti svečių puodelio arbatos ir pyrago. Be to, tai naudinga akims. Ne veltui žalia spalva dažnai naudojama viešose vietose, restoranuose, kavinėse ir pramogų centruose..

Interjero stiliai

Interjere žalia visada yra viena madingiausių. Jis yra arčiausiai gamtos, dera su natūraliomis medžiagomis ir dera prie dabartinių ekologinių tendencijų. Net pagal Feng Shui, tokie atspalviai yra laipsniško stabilaus augimo ir harmonijos simbolis. Todėl žalia spalva gali lengvai tilpti į bet kokio stiliaus virtuvės interjerą..

Žalia virtuvė yra būdas išlaikyti linksmą pavasario-vasaros nuotaiką ištisus metus.

Žalia virtuvė moderniu stiliumi

Šiuolaikinis stilius sujungia keletą tendencijų. Tai minimalizmo paprastumas, ekstravagantiškos pop meno natos ir aukštųjų technologijų funkcionalumas. Tokiai virtuvei reikalingos ryškios ar šaltos spalvos. Tai metalas, dirbtinis apšvietimas, aiški geometrija, griežtos linijos, blizgesys. Smaragdo ar salotų fasadai atrodo harmoningai. Jie traukia akį ir dar labiau išsiskiria iš paprastų baltų sienų ir paprastų lubų. Paveikslą papildys didelės pilkos plytelės arba šviesus laminatas.

Pagrindiniai priedai yra stiklas ir veidrodžiai. Skaidrios žalios spalvos atspalviai, stiklo žalia stalviršis, paprasti lakoniški indai ir dekoras. Paveikslą papildys chaki spalvos tamsios užuolaidos arba paprastos ir funkcionalios romanetės..

Žalia virtuvė moderniu stiliumi - Interjero dizainas Žalia virtuvė moderniu stiliumi - Interjero dizainas

Ekologiška žalia virtuvė

Ekologinis stilius yra natūralios spalvos ir tekstūros. Todėl žalia spalva organiškai tinka tokiai virtuvei. Aktyviai naudojama šviesi mediena, natūralus akmuo, dekoratyvinis tinkas su skalūno ir kitų tekstūrų poveikiu.

Ekologinis stilius yra dievobaimė naminių augalų mylėtojams. Šią virtuvę galima paversti tikru šiltnamiu. Be įprastų vazonų, konteineriai su gėlėmis montuojami į pertvaras. Galite paversti juos mažais namų daigais, pasodindami baziliko, mėtų ir kitų žolelių. Neįprastas sprendimas yra naudoti stabilizuotas samanas, iš anksto apdorotas glicerinu. Taigi, pavyzdžiui, ant sienos galite sukurti tikrą natūralų gyvą kilimą..

Žalia ekologiško stiliaus virtuvė - interjero dizainas Žalioji ekologiško stiliaus virtuvė - interjero dizainas

Žalia virtuvė klasikiniu stiliumi

Klasikiniam stiliui reikia šviesių ar gilių kilnių žalių atspalvių. Jei virtuvės apdaila yra lengva, atkreipkite dėmesį į natūralų akmenį, skirtą backsplash, stalviršiui ir palangei. Tai marmuras, granitas ar jų imitacijos. Jei baldai yra balti, sienas galima saugiai dekoruoti subtiliais kriaušių ar obuolių tonais. Didelės plytelės ant grindų atrodo gerai.

Tada viskas priklauso nuo detalių. Stikliniai fasadai, krištolinės vazos, grakščios abažūrės su audinio atspalviais, užuolaidos, paauksuotos žvakidės su žaliomis žvakėmis – visa tai padės nustatyti akcentus. Buitinius prietaisus geriau iš karto integruoti į laisvų rankų įrangą. Tada ji neišeis iš paveikslo..

Klasikinė žalia virtuvė - interjero dizainas Klasikinė žalia virtuvė - interjero dizainas Klasikinė žalia virtuvė - interjero dizainas

Žalia virtuvė Viduržemio jūros regiono stiliumi

Žalia virtuvė Viduržemio jūros regiono stiliumi yra nuolatinis graikų prisilietimas. Graikijai būdinga šalta melsvai žalia paletė, citrinų ir alyvuogių tonai bei baltos spalvos gausa. Dažnai naudojamos baltos sienos, padengtos šiurkščia tekstūra. Ryškiai žali patiekalai su etniniais ornamentais puikiai atrodo jų fone..

Šalti tonai derinami su šilta medžio tekstūra. Darbo zona padengta plytelėmis ar mozaikomis. Ant grindų yra šiurkščių plokščių arba dekoratyvinio akmens. Lubos šiltos arba tamsios. Jaukumui sukurti naudojama žalia tekstilė ir kaimo stiliaus dekoratyvinės detalės..

Viduržemio jūros žalia virtuvė - interjero dizainas Viduržemio jūros žalia virtuvė - interjero dizainas

Žalia kaimo stiliaus virtuvė

Kaimiška šalis yra paprastumas, lengvumas ir romantika. Triukšminguose miestuose šis stilius yra galimybė atsipalaiduoti, pailsėti ir išsiblaškyti. Šalis yra susijusi su natūraliomis medžiagomis, šiurkščia tekstūra ir švelniomis linijomis. Aktyviai naudojama neapdorota mediena, plyta, tekstūruota tekstilė. Linas puikiai dera su žalia spalva.

Šalis žalia yra viena iš pagrindinių spalvų. Pavyzdžiui, britai aktyviai naudoja giliai prisotintų atspalvių derinį su medžio masyvu. Tačiau prancūzai renkasi šviesios medienos ir pistacijų, alyvuogių ar mėtų gėles. Svarbiausia nepersistengti. Jei kaimo stiliaus virtuvėje jau yra baldų su žaliais fasadais, tada geriau palikti sienas su neutraliomis lubomis. Šviesios užuolaidos, užuolaidos lentynose, tekstilinės pagalvės ir paveikslai dekoratyviniuose rėmuose yra būdingi stiliaus elementai. Vienintelė taisyklė – harmoningas faktūrų, raštų ir atspalvių sutapimas..

Šalies žalia virtuvė - interjero dizainas Šalies žalia virtuvė - interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Žalia yra populiari ir klasikinė spalva. Skirtingi atspalviai pateikiami beveik visose apdailos medžiagų kolekcijose. Plytelės, laminatas, tapetai, dažai, stiklas, plastikas, tekstilė – pasirinkimas neribojamas. Žalia atrodo gerai su natūraliu medžiu ir akmeniu, o ryškios ir sultingos spalvos su chromu ir metalu.

Renkantis medžiagas, reikia pasirinkti tinkamus atspalvius, nes jie visi yra labai skirtingi ir sukelia visiškai skirtingas asociacijas. Ryškios žolelių spalvos suteikia gyvybingumo ir simbolizuoja gyvenimo troškulį. Tamsūs spygliuočiai yra patikimumas, stiprumas ir ilgaamžiškumas. Subtilūs samaniniai atspalviai puikiai ramina. Smaragdas, malachitas ir giliai melsvai žali tonai yra prabanga ir turtas. Atkreipkite dėmesį į tokias įdomias parinktis kaip alyvuogių, kalkių spalva, mėtos, turkio, citrinos, butelio stiklo spalva.

Nutildyti ir praskiesti atspalviai bus puikus baldų ir dekoro fonas, o ryškus ir sultingas – visavertis nepriklausomas akcentas arba drąsi kompanioninė spalva.

Grindys

Žalios plytelės yra patogus ir praktiškas sprendimas jūsų virtuvės grindims. Jį lengva prižiūrėti ir plauti. Jis nėra toks purvinas kaip balta, o spalvų pasirinkimas yra begalinis. Atkreipkite dėmesį į natūralų akmenį ir jo imitaciją. Kilmingi žali uolienų ir mineralų atspalviai visada atrodo išskirtinai.

Alternatyvus variantas yra laminatas arba linoleumas. Jie yra nebrangūs, patvarūs ir praktiški. Tačiau geriau palikti prabangų žalią kilimą miegamajame ar svetainėje, kad nebūtų dėmių.

Žalios virtuvės dizainas - grindų apdaila Žalios virtuvės dizainas - grindų apdaila

Sienos

Žalios sienos yra gražios ir įspūdingos. Dabar yra daug tapetų, kuriuos galite saugiai klijuoti virtuvėje. Juos lengva valyti, jie nesisotina riebalais, neblunka metų metus ir neblunka saulėje..

Taip pat galima užsisakyti specialių dažams atsparių dažų. Šiuolaikinė tendencija yra viena ryški akcento siena sodriai žaliame atspalvyje.

Žalios virtuvės dizainas - sienų apdaila Žalios virtuvės dizainas - sienų apdaila

Lubos

Žalios įtemptos lubos yra drąsus ir neįprastas sprendimas. Tačiau tinkamas atspalvis gali neatpažįstamai pakeisti erdvės suvokimą. Tamsios matinės lubos didelėse ir erdviose virtuvėse atrodo originaliai ir brangiai, o šviesiai blizgios vizualiai padidina mažas.

Žalios virtuvės dizainas - lubų apdaila Žalios virtuvės dizainas - lubų apdaila

Virtuvės baldai

Žalia laisvų rankų įranga yra šviežumas ir lengvumas. Rafinuoti akvarelės ir alyvuogių atspalviai puikiai dera į Provanso ar kaimo stilių, giliai ir šaltai – į šiuolaikines aukštųjų technologijų, rūgštūs – į minimalizmą, o tamsūs ir sodrūs – į klasiką..

Tačiau virtuvei su žaliomis sienomis geriau pasirinkti neutralius baldus. Puikiai tiks dramblio kaulo spalvos ir medinės ausinės ar ausinės, turinčios medienos tekstūrą. Bet koks medžio atspalvis, nuo šviesios pušies iki kilnaus raudonmedžio.

Žalios virtuvės dizainas - baldai Žalios virtuvės dizainas - baldai Žalios virtuvės dizainas - baldai Žalios virtuvės dizainas - baldai

Dekoras ir apšvietimas

Žali akcentai gali atgaivinti beveik bet kokį dekorą. Jie padarys šviesią virtuvę ryškesnę ir išraiškingesnę, o tamsią – patogesnę ir lengvesnę. Tai nebūtinai turi būti virtuvės komplektas. Kartais užtenka apsiriboti tekstilės gaminiais: užuolaidomis, staltiesėmis, servetėlėmis, padėkliukais ir puodų laikikliais.

Kambarinės gėlės puikiai atrodo ant žalios virtuvės palangės. Jie harmoningai papildo natūralų kraštovaizdį. Galite nusipirkti ryškaus pavasario indų rinkinio arba papuošti savo darbo zoną žaliomis plytelėmis. Stiklo mozaika atrodo įdomi.

Apdaila, tekstilė ir dekoras turėtų derėti tarpusavyje. Šilti žalios spalvos atspalviai ir atspalviai su geltonais atspalviais derinami su kitomis šiltomis spalvomis: kreminės, sodrios smėlio, oranžinės, geltonos, garstyčių ir net raudonos spalvos. Šalti atspalviai su mėlynos arba pilkos spalvos atspalviu derinami su vienodai šalta palete.

Žalia yra šviesi, nepastebima spalva. Jis gali būti saugiai naudojamas apšvietime. Apdailą atitinkantys atspalviai ir šviestuvai padarys elektrinę šviesą patogesnę akims. Svarbiausia, kad atspalvis nebūtų per ryškus ir atšiaurus..

Žalios virtuvės dizainas - dekoras ir apšvietimas Žalios virtuvės dizainas - dekoras ir apšvietimas Žalios virtuvės dizainas - dekoras ir apšvietimas

Maža žalia virtuvė: interjero dizainas

Šviesiai žali atspalviai vizualiai padidina erdvę. Todėl tai yra vienas iš klasikinių mažos virtuvės variantų. Blizgūs virtuvės komplekto paviršiai, šviesios įtempiamos lubos, geras apšvietimas ir minimalus maivymasis – ir net maža virtuvė atrodys erdvi ir erdvi.

Mažos virtuvės baldams geriau pasirinkti alyvuogių, pistacijų, mėtų, salotų ir atskiestus pastelinius atspalvius. Tamsus rinkinys yra per daug spaudžiamas ir atrodys niūrus ir slegiantis. Bet sienos geriau palikti šviesios: balta, smėlio, kreminė, pilka.

Maža žalia virtuvė - interjero dizainas Maža žalia virtuvė - interjero dizainas

Virtuvė žalia – nuotrauka

Įkvėpimui surinkome geriausius žalios virtuvės dizainus. Įdomių ir šviesių idėjų laukia įgyvendinimas! Pamatykite ir pasirinkite jums patinkantį variantą!

Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka Žalia virtuvė - interjero dizaino nuotrauka

Vaizdo įrašas: Žalia virtuvė – interjero idėjos

Virtuvė

Virtuvės dizainas Chruščiovoje: 80 interjero idėjų (nuotrauka)

Virtuvės dizainas Chruščiovoje: 80 interjero idėjų (nuotrauka)

Kaip žinote, Chruščiovo apartamentuose yra keletas nepatogiausių išplanavimų su mažais kambariais. Dėl tam tikrų priežasčių virtuvės ypač nepatiko tuometiniams architektams, kurie jiems paskyrė mažą plotą, neviršijantį 6 kvadratinių metrų, o jei turite tokį kambarį, turėsite daug prakaituoti, kad jis būtų toks erdvus ir funkcionalus galima. Šiuolaikiniai dizaineriai žino daugybę būdų, kurie padės teisingai suplanuoti erdvę, sumontuoti reikiamus baldus ir sukurti patogią atmosferą. Mes pasidalinsime visais šiais triukais su jumis mūsų straipsnyje..

Kur pradėti remontuoti virtuvę Chruščiovoje??

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti pradedant virtuvės remontą Chruščiovoje, yra suplanuoti visus proceso etapus, nuspręsti dėl dizaino stiliaus ir spalvų schemos, pasirinkti apdailos medžiagas visiems paviršiams ir baldams. Pirmiausia verta apsvarstyti galimybę padidinti plotą pertvarkant. Šiais laikais daugelis žmonių yra linkę sujungti virtuves su kaimyniniais kambariais, išardydami sieną. Ir šis žingsnis visiškai pateisina save, nes tai leidžia gauti erdvesnę virtuvę-svetainę, kurioje galite iškirpti erdvę visavertei valgomojo erdvei organizuoti. Bet tai įmanoma, jei siena tarp virtuvės ir kambario nėra laikanti, kitaip jos išmontavimas draudžiamas..

Taip pat galite pabandyti gauti leidimą daliniam griovimui – šioje versijoje sienos pertvara, kaip taisyklė, yra iš dalies nugriauta, paprastai jos viršutinė dalis, o šoninė ir apatinė – baro stalui ar valgomojo grupei. Pertvarkymas gali būti atliekamas kita kryptimi, pavyzdžiui, sujungti vonios kambarį su tualetu ir perkelti sieną, esančią šalia virtuvės, link vonios kambario. Žinoma, nuo to didelio atstumo neįgausite, tačiau net 1-2 kv.m. vaidina svarbų vaidmenį šiuo atveju, leidžiant jums, pavyzdžiui, pastatyti valgomojo zoną. Gera technika būtų virš stalo įrengti veidrodinį paviršių, kuris atspindėtų priešingą langą, vizualiai padidindamas erdvę..

Jei galimybė dėl pertvarkymo dėl kokių nors priežasčių neįtraukta, mes elgsimės iš to, ką turime: piešiame ant popieriaus būtinų zonų išdėstymo planą. Svarbu nedelsiant nuspręsti, kuriam iš jų teikti pirmenybę. Jei šeima yra didelė ir įprasta daug gaminti, virtuvės komplektas su darbo zona turėtų būti baigtas, o tuo atveju, kai gyvena vienas ar du žmonės, kurie mėgsta priimti svečius, turėtumėte pasirūpinti valgomojo komplekso įrengimu . Nusprendę, kur ir kokie baldai stovės, pasirenkame ir apskaičiuojame apdailos medžiagų kiekį. Žemiau pateiksime daug naudingų patarimų, kaip išsirinkti viską, ko reikia renovacijai..

Virtuvės dizainas Chruščiovoje - nuo ko pradėti renovaciją Virtuvės dizainas Chruščiovoje - nuo ko pradėti renovaciją Virtuvės dizainas Chruščiovoje - nuo ko pradėti renovaciją

Interjero spalvos ir stiliai

Mažai virtuvei Chruščiovoje pageidautina šviesi paletė, kuri suteikia kambariui lengvumo, erdvumo atmosferą. Šis dizainas būdingas tokiems moderniems stiliams kaip minimalizmas, aukštųjų technologijų, skandinaviškos krypties ir, žinoma, klasikinis. Tai nereiškia, kad virtuvė turi būti apsirengusi sniego baltumo spalvų schema – taigi ji atrodys visiškai apleista ir primins ligoninės kambarį, o ne jaukią židinį. Papuošimui ar baldų komplektui galite pasirinkti šviesias pastelines spalvas. Pavyzdžiui, virtuvė, pagaminta minimalistine kryptimi, puikiai sujungs baltos ir pilkos spalvos paletes, o įvedus smėlį ar rudą spalvą galima padaryti pereinamąjį akcentą. Tokia virtuvė visada išsiskiria linijų sunkumu ir dekoratyvinių elementų nebuvimu – viskas yra labai paprasta ir skoninga..

Aukštųjų technologijų virtuvė puikiai atrodys net monochromatiniu dizainu, nes čia pagrindinę idėją pabrėžia šiuolaikinės technologijos, metalinės interjero detalės, taip pat originalios lempos, kurios atrodys gana naudingos baltame fone..

Šviesūs mediniai klasikinio stiliaus baldai puikiai spindės kreminių sienų fone, ypač jei tai tapetai su nedideliu raštu. Tendencijos prabangą ir eleganciją patvirtins dailios raižytos laisvų rankų įrangos detalės, paauksavimas arba bronza armatūroje..

Jei nebijote ryškių akcentų, kontrastingų spalvų blizgių paviršių blizgesio, galite rizikuoti papuošti nedidelę virtuvę Art Nouveau stiliumi. Čia yra daug metalinių ir plastikinių baldų, dažnai išlenktų, asimetriškų formų..

Nedidelė virtuvė Chruščiovo pastate su blizgiais fasadais gali būti dekoruota raudonais, geltonais, žaliais, mėlynais tonais, pakaitomis su šviesiomis plokštumomis. Dabar aktualios spalvų kombinacijos: smėlio-rudos, juodai baltos spalvos, kai apatinės pakopos dizaine dažniausiai būna tamsus atspalvis, o viršutinėje-šviesus. Toks pakopinis perėjimas nuo tamsių grindų prie šviesių lubų padeda vizualiai išplėsti nedidelį plotą..

Chruščiovo virtuvės dizainas - interjero spalvos ir stiliai Chruščiovo virtuvės dizainas - interjero spalvos ir stiliai Chruščiovo virtuvės dizainas - interjero spalvos ir stiliai

Dekoravimo medžiagos

Bet kurio kambario remontas prasideda nuo paviršiaus apdailos. Atsižvelgiant į tai, kad mes kalbame apie virtuvę, kurioje vyrauja jos individualus mikroklimatas, reikia ypač kruopščiai pasirinkti medžiagas – juk remontas atliekamas ilgiau nei vienerius metus, sienos, grindys ir lubos turėtų išlaikyti savo originalumą patrauklumą ilgą laiką.

Grindys

Virtuvės grindims Chruščiovoje geriau teikti pirmenybę plytelėms, nes jos yra patvarios, patikimos ir labai atsparios ekstremalioms drėgmės ir temperatūros sąlygoms. Laminuotos grindys taip pat yra modernus variantas, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad mažoje patalpoje nuolat kaupsis drėgmė, ji truks ne taip ilgai. Arba galite kloti linoleumą. Pastaruoju metu jis nebuvo labai paklausus, nes jis laikomas pasenusiu apdailos tipu, tačiau virtuvėje linoleumas gali būti pelningas sprendimas, be to, šiuolaikiniai modeliai atrodo gana patraukliai.

Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Grindų apdaila Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Grindų apdaila

Sienos

Virtuvėje yra daug daugiau sienų dekoravimo galimybių, ir kiekvienas iš jų turi savo privalumų. Tapyba laikoma garsiausia nuo sovietinių laikų, tik virtuvės nebėra tapomos kaip anksčiau, sieną horizontaliai padalijant į dvi spalvas (viršutinė – balta, o apatinė – mėlyna, žalia ir kt.). Dizaineriai sugalvojo daugybę variantų, kaip dažyti nedidelį kambarį, kad jis atrodytų gražiai ir stilingai. Ir didžiulis dažų asortimentas leidžia jums pasirinkti patvariausią kompoziciją, kuri nebijos specifinių virtuvės sąlygų..

Taip pat verta paminėti keramines sienų plyteles. Pagal savo technines charakteristikas jis kelis kartus pranašesnis už kitų tipų apdailą. Neįprasta šiandieninio interjero visiškai apvilkti plytelėmis – paprastai jie puošia darbo zonos sienas. Mažai virtuvei pageidautina pasirinkti mažas plyteles, kurios suteikia daugiau laisvės erdvei, arba linksmą mozaiką.

Dekoratyvinio tinko naudojimas suteikia milžiniškas galimybes pasirinkti spalvas ir tekstūras. Jis gerai plauna, nėra dulkių ir tarnauja ilgai. Jei savo darbe pasitelksite tikrus profesionalus, galite gauti unikalų sienų dizainą, kuris sukelia tikrą susižavėjimą, tačiau tokio malonumo kaina nebus maža..

PVC plokštes galite surinkti patys. Jų pliusas yra tai, kad jūs neprivalote puikiai išlyginti sienų – medžiaga paslėps visus trūkumus. Jie nėra brangūs, tačiau atrodo labai patraukliai..

Tapetai turėtų būti pasirinkti tik plaunami. Net jei ketinate juos klijuoti ant sienos, nutolusios nuo darbo zonos, suspaustoje vietoje, purvas kažkaip pateks į sienas. Tapetų pagalba galite ne tik sukurti gražų dizainą, bet ir pakoreguoti erdvę. Pavyzdžiui, klijuodami tapetus horizontalioje juostoje, vizualiai išplėsite erdvę, o vertikalios juostelės „pakels“ lubas. Tai, ko tikrai turėtumėte vengti, yra dideli brėžiniai. Jei paprasti tapetai jums netinka, galite įsigyti drobes su nedideliu nepastebimu atspaudu, kad neperkrautumėte mažos vietos..

Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Sienų apdaila Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Sienų apdaila

Lubos

Geriausias variantas nedidelei virtuvei Chruščiovoje būtų lubų paviršių papuošti blizgia ištempta drobė. Jo blizgus paviršius atspindi šviesą ir suteikia ypač erdvų efektą. Patalynę lengva valyti ir ji puikiai atlaiko visus virtuvės procesų sunkumus. Medžiagą geriau pasirinkti šviesioje paletėje – baltą, kreminę, kuri „nuplaus“ sąnarių su sienomis ribas.

Galite padengti lubas dažais ar tinku, tačiau verta pagalvoti, kad jas reikės išlyginti aukštos kokybės, o tai užtruks daug laiko ir pastangų..

Gipso kartono pakabinamos konstrukcijos yra populiarus šiuolaikinio dizaino variantas. Tačiau mažai virtuvei turite pasirinkti lengviausią variantą. Pavyzdžiui, tokiu būdu galite suprojektuoti tik perimetrą ir paleisti kontūro paslėptą apšvietimą, kuris išlygins konstrukcijos pavogtų dešimties centimetrų trūkumą. Šiuo atveju gipso kartono plokštėse įrengta taškinio apšvietimo sistema..

Virtuvės dizainas Chruščiovoje - lubų apdaila Virtuvės dizainas Chruščiovoje - lubų apdaila

Baldai virtuvei Chruščiovoje

Baldai turėtų būti parenkami atsižvelgiant į šeimos poreikius. Kadangi virtuvė nedidelė, reikia gerai pagalvoti, ko čia iš tikrųjų reikia ir ko galima atsisakyti. Galite sumontuoti nedidelį linijinį komplektą išilgai tolimos sienos arba didesnį, kampinį, kuriame bus daugiau spintelių ir stalčių virtuvės reikmenims laikyti. Šaldytuvas, kaip taisyklė, yra sumontuotas prie lango, o palangė gali būti naudojama darbo zonai išplėsti arba iš jos padaryti valgomojo stalą. Atkreipkite dėmesį į baldų pertvarkymą, kuris bus geriausias pasirinkimas mažai virtuvei – tai gali būti sulankstomas valgomojo stalas ir kėdės, į komplektą įmontuoti ištraukiami stalviršiai.

Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Baldai Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Baldai Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Baldai

Apšvietimas ir dekoras

Chruščiovo virtuvė turėtų būti gerai apšviesta, tačiau geriau atsisakyti didelių šviestuvų ir žemų lubų lempų. Geriausia naudoti taškinio apšvietimo sistemą, pastatant lemputes aplink kambario perimetrą, ir papildomai apšviesti vietą virš stalviršio. Kai kuriuose šiuolaikiniuose virtuvės komplektuose yra įmontuoti jutikliai, kurie reaguoja atidarius duris – tada automatiškai įsijungia slaptas apšvietimas.

Prisotintas dekoras čia nėra laukiamas, nes ryškių spalvų „pūtimas“ užgriozdins erdvę. Pagrindinė apdaila gali būti darbo zonos sienų apdaila. Čia galite dėti plyteles su smulkiais ornamentais, raštais, pavyzdžiui, kratinio stiliumi, sumontuoti plastikines plokštes, imituojančias dabar populiarų mūrijimą. Puikus variantas būtų papuošti odos paviršių ryškiu tūriniu piešiniu arba veidrodiniu paviršiumi – tai suteiks tam tikrą gylį darbo sričiai, padidindamas jos tūrį. Dekoras gali būti tekstilė ant langų, mažos nuotraukos, plokštės, grakštūs vinilo lipdukai..

Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Apšvietimas ir dekoras Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Apšvietimas ir dekoras Virtuvės dizainas Chruščiovoje - Apšvietimas ir dekoras

Virtuvės dizainas Chruščiovoje – nuotrauka

Tikimės, kad mūsų straipsnis padėjo jums išsiaiškinti, koks gali būti Chruščiovo virtuvės dizainas. Ir dabar, norėdami paremti visa tai, kas išdėstyta aukščiau, siūlome apsilankyti mūsų galerijoje, kur mes bandėme surinkti geriausias gatavo interjero nuotraukas. Laimingas žiūrėjimas!

Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka Chruščiovo virtuvės interjero dizainas - nuotrauka