Category: Miegamasis

Miegamasis

Naktiniai staleliai (90 nuotraukų): tipai ir modeliai

Naktiniai staleliai (90 nuotraukų): tipai ir modeliai

Naktiniai staleliai yra puikus miegamojo interjero priedas, galintis suteikti jaukumo, rafinuotumo ir baldų užbaigtumo. Jie suteikia savininkams komfortą, kurio jiems reikia, kad būtų išvengta kasdienio šurmulio ir problemų. Čia lengva įdėti visus reikalingus vaizdus. Knygos, žurnalai, mobilieji telefonai, higienos reikmenys, akiniai ar tiesiog puodelis kavos – visa tai suras gerą vietą tiek atvirose lentynose, tiek lentynose, uždarytose nuo smalsių akių. Apie tai, kokie yra naktiniai staleliai ir kaip teisingai pasirinkti šį nuostabų ir reikalingą baldą, mes jums pasakysime kitame straipsnyje..

Naktinių staliukų tipai

Šiandienos naktinių stalų įvairovė yra tokia didelė, kad kartais sunku teisingai pasirinkti konkretaus produkto kryptį. Tarp pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti ypatingą dėmesį, galima išskirti tokius: matmenys, formos, montavimo būdai.

Priklausomai nuo dydžio

Kuriant miegamojo interjerą svarbu neužteršti erdvės, paliekant pakankamai laisvos vietos. Naktinis stalas neturėtų būti ankštas tarp sienos ir lovos, todėl jį reikia pasirinkti atsižvelgiant į kambario plotą ir lovos dydį. Tradiciškai išskiriami trys pagrindiniai tipai:

Mažas – puikiai atrodo mažuose miegamuosiuose. Nepaisant nedidelių matmenų, mažame naktiniame staliuke gali būti pakankamai lentynų, kad tilptų būtiniausi daiktai;

Terpės yra labiausiai paplitęs variantas su įvairiomis formomis. Naktiniai stalai paprastai turi atviras ir uždarytas lentynas. Šviestuvai, dekoratyviniai elementai yra sumontuoti matomose vietose, o paslėptos nišos leidžia paslėpti asmeninius daiktus nuo smalsių akių, išlaikyti tvarką;

Didelis – skirtas erdviems miegamiesiems. Erdvi jų laikymo sistema leidžia įdėti ne tik būtiniausius priedus, bet ir tokius kaip patalynė, pižama, rankšluosčiai ir kt..

Naktinių staliukų tipai - priklausomai nuo dydžio Naktinių staliukų tipai - priklausomai nuo dydžio Naktinių staliukų tipai - priklausomai nuo dydžio

Priklausomai nuo formos

Baldų forma taip pat svarbi. Dažniausiai šioje kategorijoje yra kvadratiniai ir stačiakampiai naktiniai staleliai, kurie tinka bet kuriai erdvei. Jie gali būti dedami bet kurioje kambario vietoje..

Apvalūs ir ovalūs gaminiai atrodo originalesni ir nestandartiniai. Tačiau tokie naktiniai staleliai netinka kiekvienam kambariui – jie užima gana daug vietos, o įrengti juos prie sienos nepavyks..

Naktinio stalo kampinis dizainas yra puikus pasirinkimas mažiems miegamiesiems. Ji sugeba užimti tuščią kampą, suteikti interjerui visišką išvaizdą ir, be kita ko, būti pakankamai erdvi.

Atskirą naktinių staliukų gamybos nišą užima dizaino pokyčiai, kurie gali nustebinti formų originalumu. Čia galite rasti netikėčiausių, bet gana efektyvių sprendimų..

Naktinių staliukų tipai - priklausomai nuo formos Naktinių staliukų tipai - priklausomai nuo formos Naktinių staliukų tipai - priklausomai nuo formos

Priklausomai nuo vietos

Skirtingai nuo ankstesnių laikų, kai visi baldai buvo gana didelių gabaritų ir buvo sumontuoti nuolat, dabartinis dizainas labiau leidžia įgyvendinti norimus dizaino sprendimus. Pagal montavimo būdą naktiniai staleliai yra dviejų tipų, būtent:

1. Grindys – montuojamos tiesiai ant grindų arba turi atramines kojas, ratukus;

2. Pakabinamas – modernesnis variantas, kai gaminys tvirtinamas prie sienos, sukuriant konstrukcijos lengvumo ir nesvarumo jausmą. Pakabinami naktiniai staleliai labai supaprastina kambario valymą, leidžia laisvai plauti ar siurbti grindis, o dizaino naujumas veiksmingai papildys bet kokį šiuolaikinį dizainą.

Naktinių staliukų tipai - priklausomai nuo išdėstymo Naktinių staliukų tipai - priklausomai nuo išdėstymo

Transformuojami pjedestalai

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas naktiniams staliukams, kurie gali lengvai pakeisti savo konfigūraciją, tuo pačiu atlikdami keletą svarbių funkcijų. Pavyzdžiui, šoninis stalas su ištraukiamu mechanizmu idealiai tinka tiems, kurie yra įpratę prie vakarinių užkandžių ar ankstyvų pusryčių lovoje. Stalviršyje žaidėjams galima lengvai pritaikyti nešiojamąjį kompiuterį ar planšetinį kompiuterį. Taip pat yra variantų, kai prie šoninės sienos pritvirtinamas papildomas paviršius. Šiandien taip pat galite rasti tokių modelių kaip naktiniai staleliai su pasukamu stalviršiu, po kuriuo yra laikymo skyrius arba „lizdai lizdams“, susidedantys iš kelių kompaktiškai sujungtų elementų.

Naktiniai staleliai - Šoniniai stalai -transformatoriai Naktiniai staleliai - Šoniniai stalai -transformatoriai Naktiniai staleliai - Šoniniai stalai -transformatoriai

Medžiagos gamybai

Naktinių stalų gamybai naudojamos įvairios medžiagos, ypač kai tai susiję su dizaino kūrimu. Tokius baldus namų meistrai kartais gamina net iš paprastų improvizuotų žaliavų, pavyzdžiui, konteinerių daržovėms, pjautiems rąstams ir tt Kalbant apie populiariausias medžiagas, tai yra mediena ir jos pakaitalai (medžio drožlių plokštės, MDF), plastikas, stiklas ir metalas. Dažnai randami kombinuoti variantai..

Mediniai naktiniai staleliai

Tokie baldai tikrai yra ekologiškiausi. Jis atrodo kilnus, ypač pagamintas iš brangios natūralios medžio masyvo. Naktinis stalas gali būti griežtų formų arba dekoruotas raižytais raštais. Ekonomiški variantai yra pagaminti iš pušies faneros, tačiau atsižvelgiant į tai, kad pušis priklauso minkštos medienos rūšims, tokių naktinių staliukų tarnavimo laikas nėra ilgas – dažnai tvirtinimo taškai ant durų ar stalčių pirmiausia deformuojami. Taip pat mediena gali pakeisti medžio drožlių plokštes ir MDF plokštes, tačiau perkant baldus iš šių medžiagų svarbu atkreipti dėmesį į kokybę, kad kenksmingų medžiagų buvimas nekenktų sveikatai..

Mediniai naktiniai staleliai - rankdarbių medžiagos

Plastikiniai naktiniai staleliai

Plastikiniai baldai mūsų laikais tapo gana populiarūs. Ypatingas privalumas yra turtinga spalvų paletė, leidžianti sukurti tiek ryškius akcentus, tiek lengvas baldų kompozicijas. Plastikas priklauso medžiagoms, kurios yra gana lanksčios apdirbant, todėl iš jų galima gaminti originalius baldus, o mažas svoris leidžia miegamajame sumontuoti pakabinamą konstrukciją..

Plastikiniai naktiniai staleliai - medžiagos gamybai

Stikliniai naktiniai staleliai

Pastaraisiais metais atsirado daug įvairių stiklo baldų. Gamintojams pavyko pasiekti nuostabios šios medžiagos stiprybės, o dizaineriai sėkmingai panaudojo stiklo elementus baldų komplektams gaminti. Stiklinis naktinis stalas atrodys lengvas ir elegantiškas, neužgoždamas erdvės. Jis gali būti papildytas metalo, plastiko ar medžio gabalėliais.

Stikliniai naktiniai staleliai - rankdarbių medžiagos

Metaliniai naktiniai staleliai

Šiuo atveju mes nekalbame apie masinę gamybą. Metaliniai naktiniai staleliai yra atskirų meistrų darbas. Dažniausiai jiems atstovauja suklastotos konstrukcijos, sėkmingai papildančios senovinį interjerą, nors yra ir gaminių, pagamintų iš tvirtų metalo lakštų..

Metaliniai naktiniai staleliai - medžiagos gamybai

Kaip pasirinkti naktinį staliuką: stiliai

Šio ar kito naktinio staliuko pasirinkimas priklausys nuo to, kokias funkcijas savininkai planuoja jam priskirti. Jis gali veikti ir kaip nedidelis stalviršis, ir daugiafunkcinis baldas, kuriame bus įvairių stalčių ir lentynų žurnalams, knygoms, kosmetikos priedams ir kitoms reikalingoms smulkmenoms..

Naktinio staliuko dydį lemia bendras kambario plotas – miegamajame baldai neturėtų užimti per daug vietos. Jei kambarys yra mažas, geriau pasirinkti kompaktiškus variantus, ypač dedant du elementus abiejose lovos pusėse. Pasirinkus šią parinktį taip pat verta pagalvoti, kad naktiniai staleliai turėtų būti vienodo dizaino (kartais kartu su lova perkami visi komplektai). Jei ketinate įsigyti vieną naktinį staliuką, geriau jį pastatyti dešinėje lovos pusėje – kaip rodo praktika, kambarys su tokiu išdėstymu atrodo daug patogesnis.

Svarbų vaidmenį renkantis vaidina interjero stilius, kuriame baldų dizainas yra lemiamas. Štai keletas pavyzdžių, kaip naktinis stalas gali atrodyti tam tikrame dizaino sprendime..

Klasikinis

Žinoma, kai kalbame apie klasiką, kalbame apie baldus, pagamintus iš natūralios medienos, kurie turi visiškai pabrėžti prašmatnią ir didelę baldų kainą. Naktiniai staleliai gali būti gausiai dekoruoti, juose gali būti drožybos, paauksavimo elementų.

Kaip pasirinkti naktinį staliuką - klasikinis stilius

Provansas

Romantiškas kaimiškas stilius gali įnešti į miegamojo interjerą žavingo Viduržemio jūros stiliaus. Čia pirmenybė teikiama pusiau antikvariniams mediniams baldams su būdingais įbrėžimais ir įtrūkimais. Populiariausios bus šviesios pastelinės spalvos..

Kaip pasirinkti naktinį staliuką - Provanso stilius

Loftas

Gana populiari šiuolaikinė tendencija apima formų paprastumą su pramoniniu akcentu. Renkantis naktinį staliuką, pirmenybė teikiama maksimaliam lakoniškumui, kai apdaila atliekama iš medžio masyvo ir metalinio rėmo.

Kaip pasirinkti naktinį staliuką - „Loft“ stilius

Minimalizmas

Griežtą minimalizmą, kuris netoleruoja pretenzijų, geriausiai pabrėžia aiškių formų baldų elementai. Tai gali būti stačiakampis baltos, pilkos, juodos spalvos naktinis stalas su blizgiu paviršiumi ir visiškas dekoro trūkumas. Tuo pačiu metu baldai išsiskiria didele talpa, dažnai derinant kelias funkcijas..

Kaip pasirinkti naktinį staliuką - minimalizmo stilius

Aukštosios technologijos

Čia atsispindės netikėčiausios kūrybinės idėjos. Baldų, pagamintų naudojant erdvės formas, originalumas ir medžiagų, tokių kaip plastikas ir stiklas, panaudojimas taps pagrindiniais naktinių staliukų aukštųjų technologijų miegamuosiuose. Spalvų paletėje dažniausiai vyrauja juoda, tamsiai mėlyna, metalinė.

Kaip išsirinkti naktinį staliuką - Aukštųjų technologijų stilius

Rytų stilius

Žemi baldai būdingi įvairioms rytietiško stiliaus kryptims, todėl naktinis stalas tokiame interjere turėtų būti pasirinktas pritūpęs, su mažomis kojelėmis, apvalus arba stačiakampis. Gėlių ornamentų ir kitų dekoratyvinių elementų buvimas čia yra gana tinkamas..

Kaip išsirinkti naktinį staliuką - rytietiško stiliaus

Naktiniai staleliai – nuotrauka

Visas tokio negabaritinio, bet tuo pat metu gana reikšmingo interjero daikto, kaip naktinis stalas, įvairovės turtingumą surinkome nuotraukų galerijos nuotraukose. Čia galite susipažinti su įvairiais modeliais ir sėkminga jų vieta skirtingų stilių miegamuosiuose. Laimingas žiūrėjimas!

Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka Naktiniai staleliai - nuotrauka

Miegamasis

Art Deco soveværelse: 80 smukke ideer

Art Deco soveværelse: 80 smukke ideer

Art Deco -interiører er altid et af de mest usædvanlige og originale. De kombinerer tendenser og træk ved modernitet og nyklassicisme. De blev også påvirket af sådanne retninger som futurisme, kubisme og konstruktivisme. En finurlig blanding af luksus og elegance med etniske motiver, den passer perfekt ind i soveværelsesindretningen. I kølvandet på den generelle trang til enkelhed, hi-tech og minimalisme er dette fuldstændig eksotisk. Selvom rummet skal udarbejdes omhyggeligt, bliver det en ægte perle i et hus eller en lejlighed..

Funktioner i art deco -stil

Art Deco som stil er legemliggørelsen af ​​prangende og chic. Det begyndte at tage form i begyndelsen af ​​det 20. århundrede i Frankrig og nåede sin storhedstid i 30’erne. Som en definition tog de navnet på den eponymous internationale udstilling af dekorativ kunst og kunsthåndværk, der fandt sted i 1925 i Frankrig. Udtrykket slog endelig først rod i 1966, da den berømte parisiske udstilling blev genoplivet.

Dannelsen af ​​de vigtigste tendenser blev på den ene side påvirket af jugendstil og Bauhaus og på den anden side af de gamle traditioner i øst, Afrika, Egypten og endda Amerika. Elegance kombineres med flirtethed og komplekse former – med effektivisering. Art Deco er elegant og monumental på samme tid.

I det indre af soveværelset i art deco -stil kan følgende hovedtræk skelnes:

1) Strenge geometri og symmetri. Tydelige linjer og zigzags, trinform, buede kurver bruges aktivt. Der er ingen yndefulde romantiske og naturlige ornamenter, men der er mange objekter i form af et trapez, sekskanter og ottekanter.

2) Blanke overflader. Naturmaterialer er poleret til en høj glans. Træ – lakeret, sten – omhyggeligt poleret. Metal, glas, spejle og andre reflekterende overflader bruges aktivt. Dette skaber et finurligt spil mellem rum og lys..

3) Luksuriøse materialer. Et art deco -soveværelse er naturligt og dyrt. Træ, sten, læder bruges aktivt og næsten aldrig deres efterligninger. Der bruges keramik og glas. Enkle grove tekstiler som chintz eller hør bruges heller ikke. Men luksuriøse stoffer som fløjl, silke, endda naturlig pels er velkomne. Farver – dybe og dyre, farver – originale og eksklusive.

4) Etniske motiver. Art Deco er præget af eksotiske materialer og teksturer: krybdyrhud, perlemor, orientalske smykker. Især med stor agtelse egyptiske motiver.

Denne stil elsker konturering og indramning, hvilket kun understreger den bizarre krumning. Det er både forvrængning og klarhed af geometriske former. Striber, vekslende farver i klavernøglernes ånd, brudte solstråler, der reflekterer fra spejlede overflader – alt dette er art deco.

Art Deco soveværelse design - funktioner Art Deco soveværelse design - funktioner

Farveløsninger

Det vigtigste farveskema i art deco -stil er sort og hvid. Dette er den bedste mulighed for soveværelset: ikke for lyst, ikke for prangende, ikke for påtrængende. I omgivelserne kan du slappe af og slappe af. Til accenter bruges dyre rige nuancer: guld, smaragd, vin, malakit, safir, chokolade og flødetoner. Mindre almindeligt anvendt er sølv og metallisk. Generelt er der ingen strenge farvebegrænsninger. Det vigtigste er, at de er komplekse og dybe, ser dyre ud..

Art deco hvidt soveværelse

Den rene hvide farve og dens nuancer er et godt grundlag for aktiv indretning. Det er en neutral baggrund, der oftest bruges til vægge og lofter. Det giver dig mulighed for at lege med en overflod af dekorationer, komplekse møbler, buede linjer. På samme tid udvider hvid visuelt rummet og fylder det med lys. Dette er især vigtigt for detaljerede art deco soveværelser. De mest populære nuancer er elegant cremet, pulverformet, bagt mælk, vaniljekrem og elfenben.

Art Deco hvidt soveværelse - Indretning Art Deco hvidt soveværelse - Indretning

Art Deco brunt soveværelse

Det er umuligt ikke at lægge mærke til overflod af alle slags variationer af brunt i art deco -stil. De spænder fra lys birk til stram kastanje eller eksotisk mahogni. Dette hænger direkte sammen med, at art deco trækker mod naturlige materialer. Parketgulve, træmøbler, stel og dekorationer passer alle problemfrit ind i soveværelset.

Art Deco brun soveværelse - Indretning Art Deco brun soveværelse - Indretning

Art Deco gyldent soveværelse

Ædelguld er en anden hovedfarve i Art Deco. Messing, kobber, sølv og bronze bruges undertiden i stedet, men guld indtager stadig en hæderlig første rolle. Den bruges ikke som hovedfarve, men den findes næsten overalt i indretningen..

Art Deco Guld Soveværelse - Indretning

Art Deco to-tone soveværelse

Kontrasterende duoer er et sikkert bud på at skabe soveværelsesdesign. Sådanne kombinationer som sort og hvid, cremet vin, chokolademælk, blågrå ser luksuriøse ud. Nogle gange bruges en tredje accentfarve til detaljer. For eksempel guld. Det anbefales ikke at bruge mere end tre nuancer, så art deco -interiøret ikke kommer for klodset frem..

Art Deco tofarvet soveværelse - Indretning Art Deco tofarvet soveværelse - Indretning

Lyst art deco soveværelse

Lyse, enkle farver bruges ikke i art deco. De gør det for billigt. Men det betyder ikke, at du slet ikke kan eksperimentere med farve. De skal bare være komplekse og multi-komponent nuancer. Ikke ildrød, men vin eller marsala, ikke græsgrønt eller azurblåt, men smaragd og safir. Af de rene farver bruges hvid og sort i Art Deco.

Ellers er rummet til eksperimenter ubegrænset. Oftest er det mørke nuancer: aubergine eller drue, nathimlens farve, mørk turkis, dyb oliven eller sennep og andre..

Bright Art Deco Soveværelse - Indretning

Finisher og materialer

Oprindeligt blev dyre, sjældne materialer brugt i art deco -stil: elfenben, bronze, ægte mineraler og krystaller, eksotiske træer, slangeskind. Grundlæggende former er komplekse polygonale geometriske designs, cirkler og ovaler. Plantemotiver, lån fra klassicisme og etniske ornamenter blev aktivt brugt. Flere retninger dukkede gradvist op: ekspressiv eksotisk, behersket klassisk og modernistisk.

Etage

Gulvene i Art Deco -værelserne er udlagt med naturmaterialer. Til et hyggeligt soveværelse er varm træparket foret med zigzags eller andre geometriske mønstre bedre. Ved sengen kan du lægge et luksuriøst tæppe med en tyk bunke, hud eller pels. Eller du kan spille på kontraster og lave selvnivellerende gulve som en neutral, upåklagelig glat baggrund for møbler..

Art Deco Soveværelsesdesign - Gulvfinish Art Deco Soveværelsesdesign - Gulvfinish

Vægge

Art Deco -vægge er et rigtigt kunstværk. Det kan være tapet med fantasifulde ornamenter eller håndmalet. Men de er normalt accentuerede, så de bruges ikke i et solidt array. Men dette er en god ramme til møbler. Alle former for polygonale ovale nicher er også populære. Du kan sætte vaser, urtepotter eller andre dekorative genstande i dem. Nogle gange bruges billeder, men her er det vigtigt ikke at overdrive det med dekorationer..

Art Deco Soveværelsesdesign - Vægdekorationer Art Deco Soveværelsesdesign - Vægdekorationer

Loft

Art Deco lofter er lige så sofistikerede som selve stilen. Hvis højden tillader det, ser strukturer på flere niveauer med kompleks belysning og stukdekoration godt ud..

Art Deco Soveværelsesdesign - Loftsfinish Art Deco Soveværelsesdesign - Loftsfinish

Art Deco soveværelsesmøbler

Soveværelsets hovedattribut er sengen. Dette er en bred, enorm seng med en høj, blød ryg, rektangulær eller oval i form. Sengegavlen er betrukket med fløjl eller læder. Sengen står på høje ben. Der bruges ofte smedede stel med forgyldte eller bronzede elementer..

Høje massive skabe bruges sjældnere. Normalt er det stilfulde kommoder og natborde. Overflader – glatte og blanke, lakerede. Som dekoration – maleri og elegant inventar. Møbler behøver ikke at være et komplet sæt. Du kan kombinere forskellige elementer med den samme tekstur. En art deco -klassiker – et elegant toiletbord med et stort spejl og en usædvanlig formet lænestol. En vigtig nuance: hvis væggene er mørke, er møblerne lyse og omvendt.

Art Deco Soveværelsesdesign - Møbler Art Deco Soveværelsesdesign - Møbler Art Deco Soveværelsesdesign - Møbler

Belysning

Art Deco -belysning spiller en særlig rolle. Ideelt set er det enorme vinduer i fuld højde. Men i moderne lejligheder er de sjældne, så du skal kigge efter et alternativ.

Et sådant soveværelse vil have mange flotte lamper i forskellige former. Disse er afrundede bolde og strenge trapezoider og komplekse trinede strukturer. Sconces og gulvlamper bruges aktivt. Selv en klassisk kæmpe krystal lysekrone med smedede eller indlagte elementer er tilladt. Stål, kobber og glas bruges. Nicher, spejle, malerier og et rekreationsområde fremhæves separat. Således oprettes et zonet og multi-level belysningssystem..

Art Deco Soveværelsesdesign - Belysning

Indretning og tekstiler

Art deco -indretning er ikke minimalistisk. Disse er krystal, metaller, mange tilbehør. Massive vægdekorationer bruges aktivt: luksuriøse fans, guldsmykker, amforaer, smarte antikke lampeskærme med frynser. Men overflod af sådanne detaljer er kun velegnet til rummelige soveværelser..

De vigtigste tekstiler til soveværelset er silke, fløjl, satin. Tunge sengetæpper og gardiner, dekorative puder, flerlags gardiner, luksuriøst silketøj understreger prætentiøs sofistikering. Massive gardiner vil blive godt suppleret med en forgyldt gesims og guldkvaler. Tunge betræk bruges til lænestole, puffer og stole.

En vigtig del af art deco -indretningen er spejle. De øger samtidig rummet og skaber effekten af ​​mangfoldighed. Ornamenter, detaljer og forviklinger af designelækkerier afspejles i dem og ser endnu mere luksuriøse ud. Til soveværelset skal du være opmærksom på de høje gulv til loft spejle i massive rammer, spejlede skabsdøre og toiletbord..

Art Deco Soveværelsesdesign - Indretning og tekstil

Lille Art Deco soveværelse

Art Deco er en dekorativ stil. Sådanne retninger kræver altid plads. Men med et højt kvalifikationsniveau kan du endda passe det ind i et lille soveværelse..

For at interiøret i et lille rum ikke virker overbelastet, bør hovedvæddet gøres på lyse og reflekterende overflader. Kompetent organisation af belysning, glas, spejle og glans er de vigtigste værktøjer, der giver dig mulighed for visuelt at forstørre rummet, fylde det med lys og luft.

For et lille soveværelse er det bedst at undgå en overflod af mørke farver. I bunden – hvid, beige og creme. Sort bruges kun til små kontrastelementer, og lyse mættede nuancer bruges til accentpletter og indretning. Eksperimenter med geometri giver dig mulighed for at slå hver centimeter plads. Massive omfangsrige smykker undgås bedst. Tekstur bør også vælges enkel, men dyr. For eksempel ikke fløjl, men silke. Ikke massiv tung granit, men lyst træ. Så vil et lille art deco -soveværelse gnistre med nye farver..

Art Deco lille soveværelse - Indretning Art Deco lille soveværelse - Indretning

Art deco soveværelse design – foto

Vi bringer dig et udvalg af fotografier af Art Deco -soveværelser til nye ideer og inspiration. Udforsk, sammenlign og vælg den mulighed, du kan lide. Glad udsigt!

Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto Art deco soveværelse indretning - foto

Video: Art Deco -soveværelse – Interiørideer

Miegamasis

Miegamojo tapetai: 80 nuotraukų ir idėjų

Miegamojo tapetai: 80 nuotraukų ir idėjų

Miegamasis yra viena mėgstamiausių bet kurio žmogaus vietų. Čia galime išeiti į pensiją, atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienių rūpesčių. Čia taip pat sutinkame aušrą, kai, besimaudydami šiltoje antklodėje, norime bent šiek tiek laiko praleisti ramioje, taikioje atmosferoje. Svarbų vaidmenį kuriant reikiamą atmosferą atlieka miegamojo interjero dekoravimas, jo spalvų paletė, raštai, todėl dažniausiai dizaineriai kaip tapetą naudoja tapetus. Jų pasirinkimas šiandien yra toks platus, kad leidžia įkūnyti įmantriausias fantazijas, kad miegamojo dizainas būtų ramus ir tuo pačiu gana išraiškingas..

Miegamojo tapetų tipai

Renkantis miegamojo tapetus, turėtumėte atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių gaminamos šiuolaikinės drobės. Jų yra daug, ir kiekvienas turi savo privalumų. Kadangi miegamajame nėra jokių ypatingų mikroklimato sąlygų (temperatūros pokyčiai, didelė drėgmė, tarša), praktiškumo požiūriu, galbūt čia tinka bet kokios drobės. Todėl atkreipsime dėmesį į kitas jų savybes.

Paprasčiausias ir labiausiai žinomas variantas yra popieriniai tapetai. Tai yra pigiausios drobės, nes jos nesiskiria atsparumu įvairioms įtakoms. Nepaisant to, jie neprarado savo aktualumo dešimtmečius, nes jų asortimentas nuolat plečiasi, atsiranda naujų atspalvių, raštų, spaudinių, leidžiančių su minimaliomis išlaidomis pasirinkti bet kokio stiliaus medžiagą. Jei bijote, kad laikui bėgant tapetai vienaip ar kitaip suteps, galite jais įklijuoti viršutinę sienos plokštumą, o apatinę papuošti kita, atsparesne medžiaga, pavyzdžiui, plastikinėmis plokštėmis.

Neaustiniai tapetai yra praktiškesni. Dažniausiai jie atrodo kaip tapybos paveikslai su reljefiniais raštais, nors jau yra tonuotų modelių. Medžiagos patvarumas leidžia atlaikyti iki 15 spalvų, todėl tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nemėgsta nuoseklumo. Priešingai, vinilo tapetai jau yra apdovanoti tam tikru modeliu. Tai gana tankios drobės, puikiai toleruojančios įvairias sąlygas. Vinilo sluoksnis suteikia tapetams apimties, o dekoratyvinių sprendimų masė leidžia sukurti unikalų interjerą. Gražiai atrodo neaustinių ir vinilinių tapetų deriniai, kur raštai pakaitomis keičiasi su vienspalve danga. Šis dizainas nebus nuobodus, ir galų gale jūs visada galite jį pakeisti, dažydami monofoninį neaustinį audinį savo mėgstama spalva..

Tapetų grupė, vadinama natūraliu, apima bambuko, kamštienos, audinio ir odos drobes, kurios puikiai atrodo etniniu ir ekologiniu stiliumi, taip pat griežtas klasikines kryptis. Tokie tapetai puošia ar papildo stiliaus idėją, todėl jie dedami į interjerą dozuojant, derinant su kitomis apdailos rūšimis, pavyzdžiui, tapyba ar dekoratyviniu tinku..

Stiklo pluoštas yra vienas iš „jauniausių“ tipų. Kaip ir neaustinės medžiagos, jos dažniausiai yra skirtos tapybai, nors taip pat jau turi tapytų atstovų. Jie išsiskiria ypatingu stiprumu, gebėjimu nepakenkti bet kokiam drėgmės lygiui nepažeidžiant. Praskiedę įvairius tapetų tonus, galite sukurti neįtikėtinus perpildymus, piešti ištisas nuotraukas, o pridėjus liuminescencinių dažų ir blizgučių, įprasta vakarinio miegamojo siena pavirs žvilgančiu kaleidoskopu.

Nuotraukų tapetai yra medžiaga, kuri dabar yra populiarumo viršūnėje. Miegamajame drobės su paveikslais vainikuojamos lovos galva arba priešinga siena. Ypač įdomiai atrodo 3D tapetai su 3D efektu, tačiau jie tinka tik erdviame interjere..

Miegamojo tapetų tipai Miegamojo tapetų tipai Miegamojo tapetų tipai

Kaip pasirinkti miegamojo tapetų spalvą

Tikrai daugelis iš mūsų, rinkdamiesi tapetus, pirmiausia atkreipia dėmesį į drobių spalvą, raštų buvimą ar nebuvimą, spaudinius. Ir tai visiškai pateisinama, nes kiekvienas žmogus turi savo suvokimą apie vieną ar kitą spalvą, pavyzdžiui, raudona kažką erzina, o tiesiog džiugina. Renkantis paletę, turėtumėte pasikliauti asmeninėmis nuostatomis, taip pat interjero stiliumi. Populiariausi yra smėlio spalvos tonai – klasika, kuri niekada neišeina iš stiliaus. Smėlio, rudos, smėlio spalvos tapetų buvimas miegamojo interjere padeda sukurti šilčiausią, patogiausią aplinką..

Balti tapetai padės pabrėžti dekoro grynumą ir lengvumą, kurie, kad ir kaip stebėtinai tai atrodytų, turi savo atspalvių paletę, įskaitant perlų, perlų, pieno. Kadangi spalva puikiai dera su bet kokia kita spalvų schema, jam nebus sunku rasti sąjungininkų, kurie sukurs tekstilės, dekoro ir baldų kontrastus, kad atmosfera neatrodytų šalta ir nuobodi..

Mėlyna paletė kalba apie ramybę, tačiau tuo pačiu metu sodrios mėlynos tapetos mažame miegamajame gali daryti spaudimą, sukelti depresiją, todėl pirmenybė turėtų būti teikiama mėlyniems atspalviams. Gražiai atrodo baltos drobės su mėlynu gėlių atspaudu, kurias dažnai galima rasti kaimiškame interjere..

Žalia spalva sukelia asociacijas su gamta, ramina psichiką, ypač pistacijų, alyvuogių tonus, kurie puikiai dera su mediniais baldais.

Raudona spalva turėtų būti įnešta į miegamojo interjerą praskiesta forma, pavyzdžiui, kaip raudonos drobės su kreminiu ar baltu raštu, taip pat pagrindinis nuotraukų tapetų tonas. Galite rinktis bordo ar, priešingai, rožinius tapetus, kurie sukurs romantišką nuotaiką, pabrėš aplinkos jausmingumą..

Baltos, juodos ir pilkos spalvos dažnai būna madingose ​​tapetų kolekcijose, kurių pagalba kuriami grafiniai atspaudai. Šios drobės puošia sienas prie lovos galvos – jos puikiai praskiedžia interjero monotoniją ir nedirgina akių, nes jos nematomos.

Tapetai miegamajame - kaip pasirinkti spalvą Tapetai miegamajame - kaip pasirinkti spalvą Tapetai miegamajame - kaip pasirinkti spalvą

Kaip pritaikyti tapetus su raštais

Monochromatinės drobės būdingos daugeliui šiuolaikinio interjero dizaino – jose nėra kontrastingų elementų ir, tinkamai pasirinkus spalvą, „tiks“ prie bet kokio stiliaus. Tačiau nepamirškite, kad miegamajame jie gali sukurti gana apleistą aplinką, kuri laikui bėgant neigiamai paveiks psichiką. Kad taip neatsitiktų, interjerą galite paįvairinti raštuotomis drobėmis. Nebūtina visų sienų visiškai apvilkti gėlėmis ar geometrinėmis figūromis, jei jums tai visiškai nepatinka..

Dabar gana madinga klijuoti per sienas, atribojant jas į apatines ir viršutines teritorijas. Apačioje galite klijuoti paprastus tamsių atspalvių tapetus, o viršuje – margesnius ir lengvesnius. Kartais kambario nišos, siena virš lovos galvos yra dekoruotos spalvingomis drobėmis arba jos sudaro savotišką skydą – ryškių tapetų sritis, įrėmintas lipdiniais. Šis dizainas atrodo labai elegantiškas ir puikiai dera su klasikiniais Provanso miegamaisiais..

Dryžuoti tapetai, galintys sureguliuoti erdvę, nepraranda savo aktualumo: dėl vertikalių juostų sienos tampa aukštesnės, o horizontalios – platesnės. Kuo siauresnės juostelės, tuo geresnis efektas..

Tapetai su geometriniais atspaudais suteikia tam tikrą dinamiką, todėl jų neturėtų būti daug, o vienos akcento sienos su tokiais raštais dizainas suteiks daugeliui būtiną toną.

Renkantis tapetus su raštu, verta pagalvoti, kad dideli vaizdai vizualiai priartina sienas, todėl mažuose miegamuosiuose tokių raštų drobės turėtų būti naudojamos kaip dalinė apdaila.

Tapetai miegamajame - kaip pritaikyti tapetus su raštais Tapetai miegamajame - kaip pritaikyti tapetus su raštais Tapetai miegamajame - kaip pritaikyti tapetus su raštais

Interjero stiliai

Šiais laikais tapo madinga gyvenamųjų patalpų dizaine laikytis tam tikro stiliaus. Kiekviena dizaino kryptis turi savo ypatybes, kurios gali būti radikaliai skirtingos, ir kiekvienas turi teisę pasirinkti tinkamiausią savo miegamojo variantą. Atitinkamai tapetai taip pat turi būti parinkti pagal stiliaus reikalavimus..

Klasikinio stiliaus tapetai miegamajam

Ramiai klasikai būdingi smėlio, rudi, bordo tonai, pabrėžiantys dizaino pagarbą ir kilnumą. Tapetai būtinai turi būti brangūs ir aukštos kokybės, galite teikti pirmenybę audinio drobėms su monogramomis ar gėlių ornamentais. Dažnas tokių tapetų dekoras yra auksavimas arba platina, kuri suteikia ypatingą prašmatnumą.

Klasikinio stiliaus tapetai miegamajam Klasikinio stiliaus tapetai miegamajam

Minimalizmo stiliaus miegamojo tapetai

Prieštaravimas klasikai yra modernus minimalizmas savo griežtumu ir santūrumu. Čia nėra vietos ekscesams, ažūrinėms dekoracijoms ir iššaukiantiems modeliams – miegamasis atrodo gana lakoniškai, bet tuo pačiu ir ne be rafinuotumo. Pirmenybė teikiama baltiems, pelenų spalvos vienspalviams tapetams. Kad sienos neatrodytų apleistos ir nuobodžios, galite klijuoti neaustinius audinius ar stiklo pluoštą su reljefu, skirtu dažymui. Tiks akcentinė siena virš galvūgalio juodos ir baltos spalvos, kuri vizualiai išplės kambario matmenis..

Minimalizmo stiliaus miegamojo tapetai

Aukštųjų technologijų miegamojo tapetai

Panašų dvasios aukštųjų technologijų stilių sėkmingai papildys metaliniai tapetai, kurie kartu su „plaukiojančia“ lova pabrėš itin modernią technologinę tendenciją.

Aukštųjų technologijų miegamojo tapetai Aukštųjų technologijų miegamojo tapetai

Provanso stiliaus miegamojo tapetai

Provanso stiliaus miegamasis ryškiai išsiskiria minimalistinių reikalavimų fone. Jaukus ir patogus, apstatytas elegantiškais mediniais baldais ir specialiais tekstilės bei tapetų raštais. Viskas čia alsuoja lauko motyvais – žalia, mėlyna, rožinė sienų paletė tiesiog kupina smulkių gėlių atspaudų..

Provanso stiliaus miegamojo tapetai Provanso stiliaus miegamojo tapetai

Lofto stiliaus miegamojo tapetai

Palėpės stiliaus interjerui būdinga sienų „originalios formos“ išvaizda, tai yra, pagaminta iš betono ar plytų. Tiesą sakant, tai yra gana reta šiais laikais – žmogus vienaip ar kitaip siekia šilumos ir komforto, ypač kai reikia sutvarkyti miegamąjį.

Čia visiškai įmanoma naudoti tapetus, imituojančius šias medžiagas, ir tik projektuojant vieną ar dvi sienas. Likusioje erdvėje geriau pasirinkti tylesnę apdailą (tapetai tapybai ar tinkui). Kad miegamasis neatrodytų tamsus, galite pasirinkti baltą arba pilką plytą imituojančius tapetus, kurie kartu su medinėmis grindimis ir tamsiai smėlio spalvos tekstilės gaminiais atrodys labai jaukiai.

Lofto stiliaus miegamojo tapetai Lofto stiliaus miegamojo tapetai

Tapetai miegamajam – nuotrauka

Toliau mes paruošėme jums plačią nuotraukų galeriją, kuri parodys įvairias miegamojo dekoravimo tapetomis galimybes, puikius jų derinius ir ryškius akcentus. Tikimės, kad nuotraukų turas padės išsirinkti tinkamiausią variantą jūsų jaukiam miegamajam. Laimingas žiūrėjimas!

Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka Tapetai miegamajam - nuotrauka

Miegamasis

Mažas miegamasis (90 nuotraukų): dizaino idėjos

Mažas miegamasis (90 nuotraukų): dizaino idėjos

Mažas miegamasis nėra nevilties priežastis, nes šis kambarys nėra skirtas iškilmingiems pokyliams ir susitikimams su svečiais. Tai turėtų būti kuo jaukiau ir patogiau, suteikti galimybę nuostabiai atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienio šurmulio. Maži miegamojo matmenys gali būti paversti dideliu pliusu, jei teisingai priartėsite prie dizaino, teisingai sutvarkysite apdailą, pasirinksite baldus ir dekorą. Kaip tai padaryti? Apie tai kalbėsime šiandienos straipsnyje, taip pat suteiksime skaitytojui galimybę pamatyti daug sėkmingų dizaino sprendimų pavyzdžių..

Kur pradėti remontuoti miegamąjį?

Planuojant renovaciją verta įvertinti miegamojo išdėstymą. Jei kambaryje yra lodžija, jį galima prijungti prie bendros miegamojo erdvės, izoliuoti, dekoruoti arkinė anga ir ateityje naudoti kaip visavertę funkcinę zoną, įrengiant spintą, tualetinį stalą, porą poilsio kambarių.

Miegamojo kambaryje gali būti sienos niša, kurią taip pat galima sėkmingai panaudoti lovai įrengti – tada likusi kambario dalis gali būti naudojama kitoms patalpoms, pavyzdžiui, svetainei, įrengti. Kitas variantas – įrengti persirengimo kambarį nišoje. Bet kokiu atveju jūs gausite papildomos laisvos vietos kambaryje..

Pradiniame etape svarbu parengti baldų išdėstymo planą, kad būtų tinkamai organizuotas apšvietimas. Be liustra, šalia lovos galite įrengti prožektorius, šviestuvus, apšvietimą ant tualetinio stalo ir kt. Atlikę elektros instaliaciją, galite susidoroti su paviršiaus apdaila, montuodami interjero elementus.

Mažo miegamojo dizainas - nuo ko pradėti renovaciją Mažo miegamojo dizainas - nuo ko pradėti renovaciją

Spalvų sprendimai mažam miegamajam

Miegamajam turite pasirinkti spalvą, atsižvelgdami į asmenines nuostatas ir pasirinkto stiliaus koncepciją. Kiekvienas žmogus tą ar tą paletę suvokia skirtingai: kažkam maloniau būti sniego baltumo miegamajame, o kažkas pirmenybę teikia elegantiškam bordo ar tamsiai rudam dizainui. Baltos spalvos pranašumas yra jos galimybė išplėsti erdvę, suteikti kambariui papildomos šviesos. Kad atmosfera netaptų kaip ligoninės palata, į dizainą įvedami pustoniai, ryškūs akcento elementai.

Labiausiai priimtina ir universali yra miegamojo smėlio spalva. Jis sugeba raminančiai paveikti žmogaus psichiką, užliūliuoti ir suteikti šiltą namų aplinką. Kohleris puikiai dera su bet kokiu kitu spalvų spektru, todėl jam nebus sunku rasti kompanioną. Geriausias kompanionas yra rudas, kuris gali vyrauti balduose, tekstilėje ar dekoracijose..

Pastelinės spalvos, tokios kaip mėlyna, rožinė, šviesiai žalia, citrina, taip pat nėra neįprastos mažam miegamajam. Kartu su balta palete ir raštuotomis drobėmis jie atmosferai suteikia lengvumo ir lengvumo, o jei juos derinsite su tamsiais jų spektro atspalviais, galėsite sukurti romantišką aplinką..

Ypač atsargiai turite pristatyti raudoną paletę. Pasak psichologų, didelis jo kiekis gali sukelti diskomfortą ir dirginimą. Ją tiesiog reikia derinti su baltais, smėlio spalvos atspalviais arba dekoravimui pasirinkti tamsesnes spalvas – bordo, terakotos ir kt..

Pilka yra neutralus tonas, prieš kurį puikiai atrodo bet koks baldų komplektas ir tekstilė. Be to, spalva puikiai dera ir pastaruoju metu įgijo didžiausią populiarumą šiuolaikiniame interjere..

Mažo miegamojo dizainas - spalvos Mažo miegamojo dizainas - spalvos Mažo miegamojo dizainas - spalvos

Apdaila ir medžiagos

Miegamasis yra vienas iš tų kambarių, kuriame mikroklimatas nesikeičia: nėra didelės drėgmės, temperatūros kritimo, vaikai nevaidina išdaigų, todėl bet kokias medžiagas galite pasirinkti remdamiesi savo simpatijomis ir, žinoma, finansinėmis galimybėmis.

Grindys

Populiariausios mažo miegamojo grindų apdailos medžiagos yra laminatas, parketas ir linoleumas. Tai gana šiltos dangos, kuriomis galite vaikščioti be batų ir prie lovos pridėti papildomą minkštą kilimėlį..

Taip pat šioje kategorijoje galima priskirti įvairiausių rinkoje esančių kilimų. Norėdami vizualiai padidinti paviršių, galite pasirinkti medžiagą su įstrižu raštu arba tokiu būdu uždėti lentos dangą..

Mažo miegamojo dizainas - grindų apdaila Mažo miegamojo dizainas - grindų apdaila

Sienos

Miegamojo sienoms galima naudoti įvairias medžiagas: paviršiai dažomi, įklijuojami paprastais ir raštuotais tapetais, apdailinami dekoratyviniu tinku ir PVC plokštėmis. Dažnai medžiagos yra derinamos, pabrėžiant akcentines zonas. Dažniausiai jie puošia sieną prie lovos galvos: dekoratyvinės gipso kartono arkos, fototapetai su peizažų, gėlių vaizdais, taip pat audiniai, odos drobės, įrėmintos išskirtiniais rėmais, lipdiniai čia atrodo gražiai.

Mažo miegamojo dizainas - sienų apdaila Mažo miegamojo dizainas - sienų apdaila

Lubos

Paprasčiausi būdai papuošti lubas mažame miegamajame yra balinimas ir dažymas, taip pat tapetavimas – tokį darbą galima atlikti savarankiškai, nedalyvaujant specialistams. Modernesnės ir praktiškesnės galimybės yra gipso kartono konstrukcijos ir ištemptos drobės, kurios gali būti blizgios arba matinės.

Pirmąjį patvirtina tai, kad lubų blizgesys turi atspindintį efektą ir vizualiai padidina plotą. Tačiau miegamajame šis efektas gali sukelti nereikalingą mirgėjimą, todėl jis netinka visiems. Gražiai atrodo ir laiptuotos gipso kartono konstrukcijos, išdėstančios miego vietą – privatumo mėgėjai gali papildomai įrengti baldakimą.

Mažo miegamojo dizainas - lubų apdaila Mažo miegamojo dizainas - lubų apdaila

Baldai mažam miegamajam

Mažam kambariui reikia minimalių baldų, todėl geriau naudoti daugiafunkcinius daiktus, ypač jei miegamasis taip pat yra darbo kambarys arba svetainė. Geras pasirinkimas gali būti transformuojanti lova, sulankstoma į drabužių spintą arba turinti daug nišų, stalčių, ištraukiamų sistemų. Aplink galvūgalį gali būti įrengtos didelės saugojimo sistemos, naudojant visą nepanaudotą sieninę plokštumą, o įmontuotos ištraukiamos plokštumos veiks kaip naktiniai staleliai.

Mažo miegamojo dizainas - baldai Mažo miegamojo dizainas - baldai

Apšvietimas ir dekoras

Mažam miegamajam geriausias pasirinkimas yra minkšta išsklaidyta šviesa. Lubų paviršiaus centre galite sumontuoti liustra, o šalia lovos pastatyti šviestuvą ar toršerą. Jei kambaryje yra kitų reikšmingų objektų, pavyzdžiui, tualetinis staliukas ar drabužių spinta, jiems taip pat reikės papildomo apšvietimo..

Pakopinė lubų konstrukcija turi LED juostą, sukuriančią plaukiojančio paviršiaus efektą. Ši technika taip pat veiksminga pakabinamų lovų konstrukcijoms. Kiekvieno šviesos šaltinio įjungimas atskirai padės sukurti patogiausią aplinką, atsižvelgiant į situaciją.

Mažame miegamajame nereikia per daug naudoti dekoro – nereikalingi elementai sukurs netvarkos efektą, o erdvė atrodys dar mažesnė, nei yra iš tikrųjų. Suteikite šį vaidmenį tekstilės gaminiams, dekoravimo funkcijoms, naudokite fototapetus, tūrines PVC drobes, tapetus su atspaudais ir pan. Norėdami atgaivinti interjerą, galite įdiegti vieną ar du žalius vazonus, pakabinti paveikslėlį, plokštes, šeimos nuotraukas ir taip pat naudokite interjero objektus, atitinkančius dizaino stilių.

Mažo miegamojo dizainas - apšvietimas ir dekoras Mažo miegamojo dizainas - apšvietimas ir dekoras

Interjero stiliai

Mažo miegamojo stiliaus pasirinkimas grindžiamas jo savininkų asmeninėmis nuostatomis. Kiekvienas stilius yra gražus savaip ir gali suteikti kambariui jaukumo, grožio ir detalių tvarkingumo. Siūlome apsvarstyti šiandien populiariausius dizaino sprendimus..

Mažas miegamasis minimalizmo stiliumi

Stiliaus pavadinimas kalba pats už save. Interjere pažodžiui viskas yra ribota: mažiausiai dažų, interjero daiktų, dekoro. Išimtis yra apšvietimo sistema, kurioje turi būti gausu įvairių lygių šviestuvų. Pirmenybė teikiama balta, pilka arba smėlio spalvos palete, funkcionaliais baldais su aiškiais geometriniais kontūrais, veidrodiniais paviršiais.

Mažas miegamasis minimalizmo stiliumi - Interjero dizainas Mažas miegamasis minimalizmo stiliumi - Interjero dizainas

Mažas skandinaviško stiliaus miegamasis

Skandinaviškas stilius nėra prastesnis už sunkumą, tačiau turi savo ryškias etnines savybes. Atšiaurus šiaurinis klimatas įtikino žmones suprojektuoti gyvenamąsias patalpas baltoje paletėje, kuri gali suteikti kambariui papildomos šviesos. Paviršiaus apdaila yra sąmoningai šiurkšti – šiek tiek susidėvėjusios grindys, tinkuotos sienos ir lubos, prieš tai tolygiai nesuderinus. Ypatingą komfortą sukuria mediniai baldų ir grindų paviršiai, kilimai, antklodės, gyvi vazonai interjere..

Mažas skandinaviškas miegamasis - interjero dizainas Mažas skandinaviškas miegamasis - interjero dizainas

Mažas ekologinio stiliaus miegamasis

Pastaruoju metu ekologinis stilius gali būti vadinamas vienu populiariausių, ir tai visiškai pateisinama – gelžbetoninės miesto gatvės verčia į savo kasdienybę įnešti bent dalelę gamtos. Natūralūs tonai ir medžiagos, kurias siūlo kryptis, geriausiai tinka mažam miegamajam. Švieži vaistažolių dažai, naudojami dekoravimui ir tekstilės gaminiams, subalansuoja psichinę būseną, todėl žmogus jaučiasi esąs motinos gamtos krūtinėje..

Ekologiško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas Ekologiško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas

Mažas klasikinio stiliaus miegamasis

Nesvarbu, kokių naujovių naujai sukurtas interjeras kupinas naujovių, klasika visada turės savo gerbėjų. Tai nepriklauso nuo laiko, todėl gerbiamas interjeras visada bus geriausias.

Čia švelnūs baltos, kreminės, rožinės spalvos atspalviai harmoningai aidi aukso sidabro raštais, raižiniais ir gipso lipdiniais, sukurdami didingą rūmų atmosferą. Vešlūs šviestuvai, odiniai galvos apdangalai, elegantiški atspaudai, freskos ant sienų – šios detalės pabrėš kryptį ir žymiai pagyvins miegamojo interjerą..

Mažas klasikinio stiliaus miegamasis - interjero dizainas Mažas klasikinio stiliaus miegamasis - interjero dizainas

Mažo miegamojo interjero dizainas – nuotrauka

Pabaigoje siūlome apsilankyti mūsų nuotraukų galerijoje, kurioje pateikiamos įvairios mažo miegamojo dizaino galimybės. Tikimės, kad šie projektai įkvėps naujų ir įdomių sprendimų. Laimingas žiūrėjimas!

Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Mažo miegamojo interjero dizainas - nuotrauka

Vaizdo įrašas: Mažas miegamasis – interjero idėjos

Miegamasis

Japoniško stiliaus miegamasis: 90 dizaino nuotraukų

Japoniško stiliaus miegamasis: 90 dizaino nuotraukų

Rytų motyvai vis dažniau randami kuriant interjerą Vakarų šalyse. Ir tai visiškai suprantama – juk juose yra įvairialypių rafinuotumo, lengvumo, artumo gamtai ir originalumo derinių. Rytietiško japoniško stiliaus miegamasis alsuoja oru, šviesa, o maksimali laisva erdvė suteikia erdvės netrukdomam teigiamos energijos judėjimui. Kasdieniams rūpesčiams nėra vietos – visa tai lieka už durų.

Japoniško stiliaus bruožai

Interjero dekoravimas rytietiškomis temomis turi keletą krypčių, šiek tiek panašių, tačiau iš esmės skiriasi viena nuo kitos. Japoniškas stilius labai išsiskiria originalumu. Šie rodikliai gali būti vadinami krypties ypatybėmis:

1. Minimalizmas – čia netvarkos, vešlios dekoracijos ir prabanga. Didžiausia laisva vieta, kurioje yra svarbiausi daiktai. Iš dalies taip yra dėl dažnų stichinių nelaimių salose, dėl kurių buvo sunaikinti gyvenamieji pastatai. Japonai nesiekia savo gyvenimo aprūpinti perdėtu pretenzingumu..

2. Natūralumas – išdėstant ir dekoruojant vyrauja natūralios medžiagos, nors kai kuriais atvejais neatmetama ir jų imitacija. Tas pats pasakytina apie spalvų paletę, artimą natūraliems atspalviams..

3. Situacijos lengvumas ir orumas-interjero elementai, kaip taisyklė, yra nedideli ir mobilūs, o kilnojamųjų pertvarų-ekranų buvimas leidžia lengvai pakeisti kambario konfigūraciją.

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - savybės Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - savybės

Spalvų sprendimai

Dažniausiai japoniško stiliaus miegamieji dekoruoti šviesiomis spalvomis – taip pasiekiama šiam kambariui reikalinga ramybės ir ramybės atmosfera. Naudojamos smėlio, kreminės, pieno, pilkos, žolelių atspalvių paletės. Rudi, vyšniniai, juodi dažai leidžia praskiesti vienodumą. Interjere naudojamos ne daugiau kaip trys spalvos, iš kurių viena yra fonas.

Juodai baltas japoniško stiliaus miegamasis

Baltos ir juodos spalvos paletė dažnai randama rytų krypčių interjeruose. Tai tradicinė, atspindinti amžiną filosofų norą rasti pusiausvyrą tarp vyriškojo ir moteriškojo, žemės ir oro..

Čia puikiai atrodo baltos sienos su juodais hieroglifais, „į zebrą panašus“ kilimas. Galite papuošti vieną iš kambario sienų juodais tonais, pavyzdžiui, prie lovos galvos, prie kurios kontrastingai atrodys balti žemi naktiniai staleliai..

Drąsesni sprendimai sumažinami iki juodų lubų paviršiaus dizaino, kuris virsta baltomis sienomis ir pilkomis grindimis. Šį derinį gali papildyti smėlio spalvos atspalviai, esantys grindų apdailoje, pertvarų konstrukcijose ir dekoruose..

Juodai baltas japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizainas Juodai baltas japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizainas

Smėlio spalvos japoniško stiliaus miegamasis

Smėlio spalvos miegamojo interjeras yra lengvas ir elegantiškas. Jis sugeba ramiai miegoti ir visiškai nuraminti, pateikdamas natūralią tonų paletę – būtent tai, ko reikia šia kryptimi. Dažyti sienų paviršiai su sklandžiais perėjimais nuo šviesiai smėlio iki tamsaus atspalvio atrodo originalūs. Sienos gali būti dekoruotos tamsesne palete nei lubos ir grindys – tai suteikia ypatingos geometrinės įvairovės.

Natūralu, kad šios smėlio spalvos negali būti atskirai, kitaip kambarys virs uždaroje dėžutėje. Pridedami tonai bus rudi, kreminiai, balti, dramblio kaulo. Bambuko drobės ant sienų ir panašios rudos spalvos užuolaidos, tekstilė ir baldai, pieno matinių lubų dizainas čia atrodys naudingas..

Smėlio spalvos japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizainas Smėlio spalvos japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizainas

Japoniško stiliaus raudonas miegamasis

Prinokusių vyšnių žiedai taip pat vyksta Rytų Japonijos interjeruose. Pagrindinis uždavinys yra nustatyti jo kiekį. Tiems, kurie laikosi griežtumo ir glaustumo, galite padaryti pagrindinį sienų ir lubų foną baltą, grindis šviesiai smėlio ar pilkos spalvos, o raudoną paletę bus vienoje iš sienų plokščių, tekstilės, lempų atspalvių. Ramų miegą ir poilsį skatins smėlio atspalvių, kaip pagrindinių, prioritetas, o vyšnių atspalviai taps smulkiais akcento priedais.

Aistringos prigimties miegamojo dizainas leidžia visiškai užpildyti jį raudona spalva. Pageidautina, kad sienos nebūtų vienspalvės – galite naudoti tapetus su japonišku ornamentu, grafinius tamsesnės ar šviesesnės vyšnių paletės vaizdus. Lubas galima palikti šviesias – dirbtinis apšvietimas suteiks norimą rausvą atspalvį. Čia puikiai atrodys juodi baldai..

Japoniško stiliaus raudonas miegamasis - interjero dizainas Japoniško stiliaus raudonas miegamasis - interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Kadangi Rytų filosofija į gyvenamąją erdvę žiūri kaip į animacinį objektą, apdailos medžiagos turi būti natūralios kilmės. Tačiau, atsižvelgiant į kai kurių jų didelę kainą, neprieinamumą ir nepraktiškumą, dirbtinių pakaitalų buvimas yra gana priimtinas..

Grindys

Japonams įprasta namuose vaikščioti basomis, todėl renkantis grindų dangą pirmenybė bus teikiama medienai. Jį galima pakeisti parketu arba bambuko laminatu. Gali būti ir didelių vienspalvių keraminių plytelių, tačiau kadangi ši medžiaga yra gana šalta, reikės įrengti „šiltas grindis“ arba naudoti paprastą kilimą..

Tikras dizainas apima tatamio kilimėlius, pagamintus iš rotango ar bambuko, tačiau kadangi jie gana greitai nusidėvi, jie dažnai keičiami japoniškos ar neutralios spalvos kilimėliais.

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - grindų apdaila Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - grindų apdaila

Sienos

Japoniškame miegamajame stilingai ir jaukiai atrodys audiniu dekoruotos sienos. Puikiai atrodo ir medinės plokštės, imituojančios stumdomas pertvaras. Paprastesni variantai yra tinkavimas, sienų dažymas tradiciniais raštais, tapetavimas. Etniniai piešiniai tinka popieriniams tapetams, pavyzdžiui, vyšnių žiedams ar hieroglifams. Bambuko drobės yra geriausias būdas išlaikyti stilių. Dizaineriai pataria rinktis pastelines spalvas be spalvų riaušių, apdailai apribojant vieną ar dvi spalvas. Nors tamsios galimybės neatmetamos, o sienos raudonoje šviesoje yra gana dažnos.

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - sienų dekoracijos

Lubos

Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį projektuojant lubų paviršių, yra natūralių medžiagų, stačiakampio formos ir šviesių spalvų apmušalų naudojimas. Yra keletas paviršiaus dizaino variantų. Dažnai naudojama sijų konstrukcijų, kurios padalija plokštumą į kvadratus ar stačiakampius, įrengimo technika. Tarpas tarp jų yra dažytas arba padengtas baltu audiniu, ryžių popieriumi.

„Armstrong“ sistema su sijomis ir dekoratyvinėmis plokštėmis yra šiek tiek panaši ir atrodo ne mažiau įspūdinga. Ir yra vienas triukas – kuo didesnės ląstelės, tuo platesnės lubos. Kitas variantas – lubas papuošti elastine plėvele ar audiniu..

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - lubų apdaila Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - lubų apdaila

Japoniško stiliaus miegamojo baldai

Poilsio kambario baldai yra minimalūs. Tačiau tai taikoma ne tik miegamiesiems, bet ir kitoms Rytų Japonijos butų patalpoms. Taip yra dėl tankaus šalies gyventojų skaičiaus, nes kiekvienas kvadratinis metras yra svarbus ir labai trūksta gyvenamojo ploto..

Lova yra pagrindinis elementas. Jis turėtų būti pritūpęs stačiakampio formos, beveik ant grindų kaip japoniškas futono čiužinys. Padėjimas ant podiumo su žingsniais padės pridėti originalių užrašų. Didelės apimties saugojimo sistemas keičia japoniško stiliaus sieninių nišų įranga, pavyzdžiui, spintos su stumdomomis durimis. Interjerą papildys naktiniai staleliai, arbatos staliukas, mažos lentynėlės niekučiams.

Jei kambarys yra gana didelis, galite jį padalyti į zonas, naudodami mėgstamas nacionalines stumdomas pertvaras. Tai mediniai rėmai su baltu matiniu stiklu ir statmenomis juostomis, padalijančiomis drobę į kvadratus ar stačiakampius. Kambario durys turi būti vienodos..

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - baldai Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - baldai Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - baldai

Dekoras ir apšvietimas

Poilsiui skirtas kambarys nereikalauja ryškaus apšvietimo. Silpna šviesa sukurs reikiamą paslapties atmosferą, palankią visiškam atsipalaidavimui. Lempos yra paprastos geometrinės formos, pagamintos iš stiklo, ryžių popieriaus, bambuko ar audinio. Jei miegamasis yra mažas, luboms galite naudoti prožektorius. Grindų lempos ir sieninės lempos naudojamos rečiau, tačiau pagamintos pagal nacionalines tradicijas, jos papuoš kambarį..

Jūs turite kruopščiai, neperkraudami erdvės, papuošti japoniško stiliaus miegamąjį. Galite sumontuoti grindų vazą su nacionaliniu ornamentu, kurioje bus bambuko ar ikebanos šakos, ant lentynų pastatyti tradicines figūrėles, aromatines žvakes, bonsų medį..

Sienas puoš nacionaliniai gerbėjai (jie dažnai vainikuojami lovos galvute), samurajų kardai, pergamentai su hieroglifais. Pastaruoju atveju turite būti labai atsargūs – prieš patalpindami hieroglifo vaizdą į interjerą, turite išsiaiškinti jo reikšmę.

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - dekoras ir apšvietimas Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - dekoras ir apšvietimas Japoniško stiliaus miegamojo dizainas - dekoras ir apšvietimas

Mažas japoniško stiliaus miegamasis

Kadangi kasdienio gyvenimo tekančios saulės šalyje dizainas reikalauja griežto lakonizmo, tai idealiai tinka mažoms erdvėms. Maži baldai ir minimalus jų kiekis paliks daug laisvos vietos. Čiužinio lovą galima pastatyti ant podiumo, kuriame bus stalčiai įvairiems daiktams laikyti. Vienos sienos nišoje galite įrengti nedidelę spintelę drabužiams, užmaskuodami ją kaip japonų pamėgtą „shoji“ pertvarą. Geriau papuošti kambarį šviesiai smėlio, pieno spalvomis. Akcentai bus nedideli juodi, vyšnių dekoro elementai.

Japoniško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas Japoniško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas Japoniško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas Japoniško stiliaus mažas miegamasis - interjero dizainas

Japoniško stiliaus miegamojo dizainas – nuotrauka

Fotografijų pasirinkimas padės užpildyti jūsų fantaziją Tolimųjų Rytų originalumo dvasia ir tikrai stilingai papuošti miegamojo interjerą. Čia yra surinkti įvairūs dizaino variantai tikrai japoniško stiliaus ar labiau europietiški. Pasirinkite tai, kas arčiau jūsų suvokimo, supratimo apie gražų, ir drąsiai eksperimentuokite. Laimingas žiūrėjimas!

Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Japoniško stiliaus miegamasis - interjero dizaino nuotrauka

Miegamasis

Podiumo lova interjere: 80 nuotraukų idėjų

Podiumo lova interjere: 80 nuotraukų idėjų

Miegamosios vietos išdėstymas yra vienas iš svarbiausių klausimų organizuojant gyvenamąją erdvę, nes patogus poilsis tampa puikios nuotaikos ir puikios savijautos garantija visai dienai. Šiuolaikinė rinka alsuoja daugybe patogių lovų modelių, tačiau ne visos jos gali pasigirti aukštomis estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis. Pirmaujančią poziciją čia užima podiumo lova, kurios pagalba galite kompetentingai suplanuoti mažo kambario atmosferą arba sukurti visiškai neįprastą vaizdą erdviame kambaryje. Be to, jį galima papildyti daugybe papildomų funkcijų, kurios daro jį nepakeičiamu baldu. Kviečiame susipažinti su geriausiomis podiumo lovos išdėstymo idėjomis, taip pat apsilankyti nuotraukų galerijoje, kurioje pristatomi įvairūs modeliai.

Privalumai ir trūkumai

Tvarkant kambarių vidinę erdvę, būtina pasirūpinti tiek namų estetiniu patrauklumu, tiek patogumu ir funkcionalumu. Miegamuosiuose, svetainėse ir vaikų kambariuose, taip pat studijos tipo apartamentuose, podiumo lovos įrengimas turi daug privalumų, kuriuos sudaro šios savybės:

– Lova su podiumo pagrindu gali tapti erdvia drabužių, skalbinių ir kitų namų apyvokos daiktų saugykla, todėl nebereikia įsigyti papildomų baldų. Šis klausimas yra gana aktualus mažuose butuose, kur vyksta kova už kiekvieną papildomą naudingo ploto kvadratinį metrą;

– Naudodami podiumo lovą galite efektyviai zonuoti erdvę, o tai ypač svarbu studijos tipo apartamentams. Kambarys, geografiškai padalintas iš lovos ant stačiakampio, išlaikys erdvumo jausmą, nes čia nereikia įrengti papildomų pertvarų;

– Daugiafunkciniai podiumai ir galimybė ant jų organizuoti mobilias lovas leidžia gauti papildomos erdvės. Podiumo erdvė dienos metu gali būti naudojama kaip vaikų žaidimų, susitikimų su svečiais, kūrybinės veiklos ir tt žaidimų aikštelė;

– Estetinis patrauklumas yra svarbus veiksnys, vaidinantis vieną iš pagrindinių vaidmenų kuriant šiandienos interjerą. Pats dizainas atrodo gana patrauklus ir originalus. Jį galima papildyti įmontuotu apšvietimu arba prašmatniu baldakimu, sukuriančiu komforto atmosferą..

Verta paminėti tai, kad savo rankomis padarius rėmo podiumą su lova, galima jį užpildyti visais reikalingais funkciniais elementais, tuo pačiu sumažinant pinigus už spintelių, pjedestalų ir kitų baldų pirkimą. Kalbant apie trūkumus, čia galime išskirti statinio stacionarumą, dėl kurio prireikus nebus galima lengvai jį perkelti. Kaip rodo praktika, sunku tvarkyti pagyvenusių žmonių ir žmonių, turinčių sąnarių problemų, podiumo dizainą, ypač sėdėti ant podiumo ir atsikelti nuo jo. Be to, prieš perkant verta apsvarstyti lubų aukštį ir kambario plotą, kad lova neužimtų visos laisvos vietos..

Podiumo lova interjere - privalumai ir trūkumai Podiumo lova interjere - privalumai ir trūkumai

Podiumo lovų tipai

Šiandien dizaineriai išranda daugybę naujų podiumo lovų modelių, galinčių atlikti įvairias interjero funkcijas. Funkcinių priedų požiūriu visą asortimentą galima sąlygiškai suskirstyti į tris tipus:

1. Atliekant technines funkcijas – lovos su pagrindu, padedančiu paslėpti nepageidaujamus ryšius ar patalpos defektus, gali turėti papildomų dizaino laikymo sistemų;

2. Dekoratyviniai – jie gali tapti tikra interjero puošmena, jos akcento elementu, dalyvauti padalijant erdvę į zonas ir ją derinant;

3. Kombinuotas – derinkite dviejų ankstesnių tipų charakteristikas, dažnai su erdvia saugojimo sistema, papildomu apšvietimu, ištraukiamais mechanizmais.

Kiekviena rūšis turi daugybę interpretacijų, kurias išsamiau aptarsime toliau. Jie turi individualias dizaino ypatybes, leidžiančias pasirinkti konkrečiai šeimai tinkamą variantą..

Lova ant monolitinio podiumo

Šioje versijoje lovos podiumas yra suformuotas vientisos struktūros pavidalu. Tokių podiumų įrengimas didžiąja dalimi atlieka dekoratyvinę funkciją – didingose ​​pilyse buvo montuojamos monolitinės podiumo lovos, kurios ilgą laiką tarnavo dėl didelio stiprumo. Šiuolaikiniuose butuose tokia instaliacija turi tam tikrą trūkumą, kuris yra didelis svoris, nes montuojant naudojamas betonas, todėl konstrukcijos tinka privatiems namams.

Podiumo lovų tipai - Lova ant monolitinio podiumo Podiumo lovų tipai - Lova ant monolitinio podiumo

Tradicinė lova rėmo pagrindu

Paprasčiausias podiumo lovos organizavimo variantas, kai lova yra rėmo pagrindu. Dizainas sukurtas taip, kad atliktų interjero dekoravimo funkcijas, išlygintų erdvės asimetriją. Čia nėra papildomų saugojimo sistemų, todėl tokie modeliai turi mažesnę kainą, tačiau, nepaisant to, jie atrodo ne mažiau įspūdingi. Juos galima papildyti galvūgaliais ir lentynomis prie lovos.

Podiumo lovų tipai - tradicinė įrėminta lova Podiumo lovų tipai - tradicinė įrėminta lova

Daugiafunkcinė lova ant podiumo

Lovos konstrukcija ant rėmo podiumo suteikia puikią galimybę organizuoti erdvią saugojimo sistemą. Paprastai tokiuose dizainuose yra gana erdvūs stalčiai, nišos ir lentynos, kurių tūris leidžia atsisakyti įsigyti papildomą spintelę..

Gera projektavimo technika yra užmaskuoti saugojimo skyrius, kai jų negalima iš karto aptikti, o kambarys užpildytas laisva erdve ir oru. Dažnai podiumai yra aprūpinti ne tik apatiniais stalčiais, bet ir šoninėmis sistemomis, leidžiančiomis padėti drabužius, skalbinius ir kitus reikalingus daiktus: knygas, įrangą ir pan. Podiumo viduje galite pastatyti persirengimo kambarį arba seifą, į kurį bus galima patekti pro liuką prie lovos, kurį bus sunku rasti. Lovos ant rėmo podiumo paprastai gaminamos pagal užsakymą, atsižvelgiant į visus savininkų pageidavimus vidiniam užpildymui.

Podiumo lovų tipai - daugiafunkcinė lova „Podium“ Podiumo lovų tipai - daugiafunkcinė lova „Podium“

Ištraukiama lova-podiumas

Šis dizainas gali būti vadinamas funkcionaliausiu ir tinkamiausiu mažoms erdvėms. Esmė ta, kad krantinė „slepiasi“ podiumo žarnyne ir prireikus ištraukiama ritinėlių pagalba. Tai puikus pasirinkimas, į kurį verta atkreipti dėmesį daugiavaikėms šeimoms ar gyvenantiems ankštomis gyvenimo sąlygomis. Įtraukiama lovų sistema leidžia beveik visiškai išnaudoti podiumo erdvę būtiniems tikslams – ant jos galite pastatyti žaidimų zoną, darbo zoną arba sumontuoti minkštą sofą, paversdami ją svetaine..

Įdomus faktas yra tai, kad ši idėja „paslėpti“ papildomą lovą kilo iš viduramžių, kai po turtingų bajorų atstovų lovomis buvo papildomos miegojimo vietos su jais nakvojusiems padėjėjams. Žinoma, ankstesni dizainai nesiskyrė dideliu mobilumu ir estetiniais rodikliais, skirtingai nuo dabartinių, tačiau vis dėlto jų organizacijos koncepcija atsispindėjo šiuolaikinėse podiumo lovose..

Podiumo lovų tipai - ištraukiamos lovos podiumas Podiumo lovų tipai - ištraukiamos lovos podiumas

Mobili lova ant podiumo

Šiuo atveju podiumas ir lova yra atskiri lovos elementai. Vakare didelio laiptelio teritorijoje klojamas plonas čiužinys su patalyne. Dieną visa tai galima lengvai nuimti į bortelį, o pats podiumas naudojamas kitiems tikslams..

Podiumo lovų tipai - „Podium“ mobilioji lova „Podium“ lovų tipai - „Podium“ mobilioji lova

Balkono podiumas

Visiškai įmanoma surengti patogią miegojimo vietą balkono ar lodžijos teritorijoje, jei pirmiausia pasirūpinsite papildoma izoliacija. Balkonui geriau sumontuoti trigubus dvigubo stiklo langus, taip pat izoliuoti sienas ir grindis (kartais čia atliekama šildymo sistema). Iš anksto atlikus tikslius matavimus, nesunku surinkti balkono podiumą. Rėmas suformuotas iš metalinių kampų, baldų plokštės ir faneros. Tokiu atveju galite padaryti papildomą dangtelį, kad galėtumėte patekti į vidinę podiumo erdvę. Ant konstrukcijos viršaus uždėtas minkštas čiužinys. Toks podiumas bus puiki vieta geram poilsiui..

Podiumo lovų tipai - balkono podiumas Podiumo lovų tipai - balkono podiumas

Apvali podiumo lova

Šiuolaikinės apvalios podiumo konstrukcijos atrodo gana įspūdingai. Tokiu atveju krantinė gali būti stačiakampio formos arba suapvalinta. Dažniausiai šios lovos įrengiamos erdviuose nestandartinio išplanavimo kambariuose ar miegamuosiuose. Lova tampa savotišku centru, aplink kurį susidaro tolesnė situacija. Šis baldas yra toks neįprastas, kad tikrai sutelks dėmesį į save..

Lova montuojama kambario centre arba arčiau ilgiausių sienų centro. Ilguose siauruose miegamuosiuose ši galimybė atrodo nepelninga, nes apvali lova bus pertvara. Išeitis gali būti apvalios podiumo su papildomu galvūgaliu įsigijimas, kuris leidžia lovą montuoti kampe, palei sieną ar nišą..

Podiuminių lovų tipai - apvalios podiumo lovos

Podiuminė lova su įmontuotu apšvietimu

Ypač originalus sprendimas yra lovos su apšvietimu organizavimas, kuris suteiks atmosferai tam tikrą paslaptį ir originalumą, sukurdamas erdvėje „plaukiojančios“ lovos efektą. Foniniam apšvietimui gaminti naudojami prožektoriai arba LED juostelė. Be to, kad tokia podiumo lova vakare atrodo gana gražiai, papildoma šviesa taip pat tarnauja saugumui, apšviečia laiptelių kraštus. Jei ant podiumo yra saugojimo sistema, su papildomu apšvietimu vakare nebus sunku rasti reikiamą daiktą, neįjungus pagrindinio apšvietimo.

Podiumo lovų tipai - Podium lova su įmontuotu apšvietimu Podiumo lovų tipai - Podium lova su įmontuotu apšvietimu

Podiumo lovos dizainas

Be to, kad pasirinktumėte podiumo lovos funkcionalumo laipsnį ir estetinį suvokimą, svarbu atkreipti dėmesį į interjero stilių. Pavyzdžiui, klasikinio stiliaus lova gali ir turėtų atrodyti gana sodriai, o tai pasiekiama prabangaus rėmo ir galvos apmušalų pagalba. Daugeliu atvejų klasikinis dizainas tarnauja kaip vidaus apdaila, todėl laikymo sistemos, jei tokių yra, yra užmaskuotos.

Ypač įdomiai atrodo palėpės stiliaus lovos, kurių podiumai pagaminti iš grubios, neapdorotos medienos. Medžio spalva gali būti skirtinga, tačiau ji turi būti natūrali. Kadangi šia kryptimi ypač vertinami senoviniai baldai, juose gali būti senėjimo elementų, besilupančių dažų. Norint užtikrinti patogų buvimą ant medinio podiumo, svarbu pasirinkti patogų modernų čiužinį.

Pavyzdžiui, rytų kryptimis, japoniško stiliaus, pageidautina žemos podiumo lovos su mobilia lova. Jame naudojami nacionaliniai tatami čiužiniai su patogiomis pagalvėmis. Baldai neturi būti brangūs, jie pasižymi griežtumu ir paprastumu, nesant dekoratyvinių elementų.

Aukštųjų technologijų podiumo lova gali turėti drąsiausių ir netikėtų formų. Ši technologinė kryptis apima geometrines griežtas ar supaprastintas formas kartu su nestandartiniu dizainu..

Podiumo lovos dizainas Podiumo lovos dizainas Podiumo lovos dizainas Podiumo lovos dizainas

Podiumo lova – nuotr

Daugybė modernių podiumo lovų variantų pateikiami mūsų nuotraukų galerijoje, kurioje galite asmeniškai pamatyti tam tikro modelio patogumą, kad ateityje galėtumėte teisingai pasirinkti lovą savo kambariui. Tuo pačiu metu svarbu atkreipti dėmesį į galimybę teisingai išdėstyti baldus interjere, sugebėjimą padalinti teritoriją į zonas, taip pat tapti puikia apdaila. Laimingas žiūrėjimas!

Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr Podiumo lova - nuotr

Miegamasis

70+ turkio spalvos miegamojo dizaino idėjų

70+ turkio spalvos miegamojo dizaino idėjų

Jei svetainė yra namo širdis, tada miegamąjį galima saugiai vadinti jo siela. Ši nuošali poilsio ir ramybės vieta yra paslėpta nuo smalsių akių, todėl visi nori, kad toks intymus kambarys būtų apgaubtas taikos, jaukumo ir komforto atmosferos. Turkis padės susidoroti su sunkia užduotimi. Dangaus ir vandenyno atspalvis skleidžia ypatingą švelnumo energiją. Psichologai priėjo prie išvados, kad turkio spalvos miegamasis gali teigiamai paveikti žmogaus psichologinę sveikatą, o tai labai svarbu šiuolaikiniams užimtiems žmonėms..

Turkio spalva ir deriniai su ja

Turquoise tonai gali atrodyti tikrai turtingi ir originalūs kitų neutralių ar panašių spalvų fone. Nepaisant to, kad turkis laikomas gana ryškiu, jo pagrindas gali būti įvairus ir natūralus. Populiariausios šio atspalvio spalvos yra dangaus-turkio, turkio-kalkių, taip pat smaragdo.

Galima išskirti ypač sėkmingus turkio spalvos derinius su kitais broliais. Pavyzdžiui, turkio ir pastelinių spalvų derinys (balta, pilka, smėlio spalvos) bus puikus santūrumo ir ramybės interjere pavyzdys, pridedant rožinės arba auksinės spalvos, kambarys pavirs meno kūriniu, derinamas su ruda ar juoda valia. suteikti kambariui blizgesio ir elegancijos.

Kitas neįprastas, bet labai ekstravagantiškas variantas yra turkio atspalvio pridėjimas su blizgiais įdėklais arba metalo imitacija. Spalvingesnis ir kūrybiškesnis sprendimas gali būti mėlynos turkio ir šviesiai žalios arba garstyčių geltonos spalvos kontrastas. Šio tipo miegamasis tinka gražiam būtinų akcentų išdėstymui..

Turkio spalvos miegamojo dizainas - spalvų deriniai Turkio spalvos miegamojo dizainas - spalvų deriniai Turkio spalvos miegamojo dizainas - spalvų deriniai

Interjero stiliai

Teisingas stiliaus krypties pasirinkimas padeda sukurti ne tik patogų, bet ir estetišką būstą, kuris pradžiugins savininkus ir jų svečius. Turkis atrodo labai harmoningai įvairiuose dizainuose.

Turquoise miegamasis modernus stilius

Toks dizainas patiks universaliems žmonėms, norintiems derinti šiuolaikines naujoves su pagarba senosioms tradicijoms. Šiuolaikinis stilius yra komfortas, jaukumas ir elegancija. Turkio spalvos miegamasis bus puikus neįprastų funkcinių baldų fonas, kūrybingas dekoras metalinių figūrų pavidalu, tekstūra su skirtingomis tekstūromis, taip pat sienų tapyba. Puikus pasirinkimas, kuris sukurs tikrą komfortą miegamajame.

Turquoise miegamasis modernus stilius - Interjero dizainas

Provanso turkio spalvos miegamasis

Pasirinktas stilius apima kaimišką paprastumą, ekologišką prabangą ir lengvą romantiką. Jūros vėjo spalva pabrėš subtilią atmosferą. Puikus derinys šiuo atveju bus turkio spalvos apdailos derinys su sniego baltumo arba smėlio spalvos baldais. Tekstilė su gėlių atspaudais taip pat papildys Provanso dizaino jausmingumą ir glaustumą..

Provanso turkio spalvos miegamasis - interjero dizainas Provanso turkio spalvos miegamasis - interjero dizainas

Aukštųjų technologijų turkio spalvos miegamasis

Tai idealiai tinka, kad jūsų miegamasis taptų konservatyvus ir funkcionalus, tačiau tuo pat metu stilingas ir jaukus. Naudojant naujausias apšvietimo technologijas ir aiškias aukštųjų technologijų išdėstymo ribas puikiai atrodys nepaprastas žydras turkio spalvos baldų ar tekstilės fonas. Miegamojo dekoravimas stikliniais paviršiais ir geometriniais raštais derės prie žydrų užuolaidų.

Aukštųjų technologijų turkio spalvos miegamasis - interjero dizainas Aukštųjų technologijų turkio spalvos miegamasis - interjero dizainas

Turkio spalvos minimalistinis miegamasis

Dėl lakoniško dekoro ir didelių gabaritų detalių nesunku atpažinti minimalizmo stilių. Savo paprastumu ir patogumu jis sparčiai užkariauja visas pasaulio šalis. Minimalistiniame miegamajame puikiai tiks metalinės ar medinės kabančios lentynos, stiklinis kavos staliukas ir neįprasti augalai. Dekoravimo ir tekstilės gaminiai dangaus turkio spalvomis bus stilingas akcentas..

Turquoise minimalistinis miegamasis - Interjero dizainas Turquoise minimalistinis miegamasis - Interjero dizainas

Turkio spalvos Viduržemio jūros stiliaus miegamasis

Lygus bliuzas ir smaragdo tonai puikiai dera prie saulėto Viduržemio jūros interjero dizaino. Turkio spalva gražiai išryškins šviesią marmurinę apdailą, molio dekorą, akmenukų mozaikas ir kitus įdomius šio stiliaus papildymus. Kartu su oranžine palete miegamasis gali virsti jaukia ir šilta pasaka..

Turkio spalvos Viduržemio jūros stiliaus miegamasis - interjero dizainas Turkio spalvos Viduržemio jūros stiliaus miegamasis - interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Pagrindinė taisyklė, kurios reikia laikytis renkantis turkio spalvos miegamojo apdailos medžiagas, yra funkcinis gaminių praktiškumas ir jų harmonija, atsižvelgiant į bendrą erdvės foną..

Grindys

Jaukus miegamasis visada gali būti papildytas įdomiu grindų dizaino variantu. Jis turėtų būti patvarus, aukštos kokybės ir atitikti kambario dizainą. Turkio spalvos natos gražiai susilieja su medžio parketu plonų lentų ar geometrinių kvadratų pavidalu. Pastelinių atspalvių laminatas bus ne mažiau patrauklus ir lengviau prižiūrimas. Žolės imitacijos kilimas turkio spalvos miegamąjį paverčia tikru sielos rojumi.

Turkio spalvos miegamojo dizainas - grindų apdaila Turkio spalvos miegamojo dizainas - grindų apdaila

Sienos

Neaustiniai reljefiniai tapetai, turintys neribotą spalvų ir raštų skaičių, taps originaliu ir ryškiu miegamojo sienų dangos sprendimu. Monochrominiai dažai taip pat harmoningai atrodys ryškių turkio spalvos baldų, dekoro ir tekstilės fone. Kitas geras pasirinkimas yra natūralios apdailos medžiagos, įskaitant akmenį ir medieną..

Turkio spalvos miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Turkio spalvos miegamojo dizainas - sienų dekoracijos

Lubos

Būtent į tokį paviršių miegamajame dažniausiai atkreipiame dėmesį. Įtemptos vinilo lubos (puikiai dera su klasikiniu ir minimalistiniu interjero dizainu), originalios gipso kartono lubos arba kombinuota tekstilės ir blizgesio struktūra gali papildyti nuošalią poilsio erdvę. Pasirinkimas turėtų priklausyti ne tik nuo pasirinktų medžiagų praktiškumo, bet ir nuo sienų dizaino..

Turkio spalvos miegamojo dizainas - lubų apdaila Turkio spalvos miegamojo dizainas - lubų apdaila

Apšvietimas miegamajame

Šviesos bangų tipas ir kryptis turkio spalvos miegamajame turėtų atitikti pasirinktą dizainą ir kambario dydį. Pavyzdžiui, LED grindų apšvietimas didžiulę patalpą pavers kompaktiškesne ir jaukesne, dideli šviestuvai vizualiai susiaurins kambarį, o sieniniai šviestuvai gali pakeisti kitą dekoratyvinį apšvietimą..

Provanso stilių ir klasiką geriau papildyti ne per maža liustra, kuri bus dekoratyviai sendinta (žvakidės, žvakidės). Šiuolaikinis dizainas (modernus, minimalizmas ir pop menas) gali atrodyti nuostabiai, jei pagrindinis šviesos šaltinis yra šiek tiek mažiau ryškus nei antrinis. Grindų lempos arba šviesos diodai, sumontuoti lubose, susidoros su šia užduotimi..

Svarbu prisiminti, kad papildomi silpnos šviesos šaltiniai padeda palankiai apšviesti kiekvieną kambario kampą ir padaryti jį dar gražesnį. Kartu su turkio spalva šis apšvietimas taps miegamojo dekoro dalimi kaip ir dekoras bei baldai..

Turkio spalvos miegamojo dizainas - apšvietimas Turkio spalvos miegamojo dizainas - apšvietimas

Miegamojo dizainas turkio spalvos – nuotrauka

Mūsų nuotraukų galerija nukels jus į ramybės, įkvėpimo ir komforto atmosferą. Galėsite pamatyti, kaip turkio spalva harmoningai atrodo miegamajame, kaip ji papildo skirtingus interjero stilius ir kaip jos jūrinės natos pagerina bendrą nuotaiką. Laimingas žiūrėjimas!

Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka Turkio spalvos miegamasis - interjero dizaino nuotrauka

Vaizdo įrašas: turkio spalvos miegamasis – interjero idėjos

Miegamasis

Miegamojo dizainas 15 kv.m. (80 vaizdų)

Miegamojo dizainas 15 kv.m. (80 vaizdų)

Miegamasis yra būtent tas kampas, kuris labiausiai turėtų patikti jaukumu, patogumu, galimybe nudžiuginti anksti ryte ir sumažinti įtampą po sunkios dienos. Patalpos 15 kv.m. – tai gana priimtina aikštė, kurioje galite įkūnyti įvairias dizaino idėjas, išdėstyti reikiamas zonas ir sukurti tinkamą aplinką poilsiui. Mūsų straipsnyje mes apsvarstysime, į ką reikia atsižvelgti projektuojant 15 kvadratinių metrų plotą, kaip pasirinkti spalvą, stilių, taip pat galimybę kompetentingai išdėstyti reikiamus baldus.

Į ką atsižvelgti planuojant miegamojo remontą?

Miegamasis 15 kv.m. turi stačiakampę formą, kuri dažnai sukelia komplikacijų dėl baldų išdėstymo. Tačiau kambarys leidžia jums sutvarkyti keletą funkcinių sričių. Tokiu atveju geriau vengti baldų išdėstymo palei ilgas sienas – tai padarys kambarį daug siauresnį..

Lova montuojama statmenai trumpai arba ilgiui sienai. Lovą galite įrengti kambario centre taip, kad galvūgalis būtų statmenas ilgajai plokštumai. Tada tolimoje dalyje, šalia lango, galite įrengti tualetinį stalą, porą fotelių ar veikiančią mini spintelę ir šalia priekinių durų pastatyti drabužių spintą. Tokia aplinka suteiks patogų požiūrį į dėžę iš abiejų pusių ir paliks pakankamai vietos judėjimui..

Geras sprendimas yra pastatyti lovą su galvūgaliu prie tolimos trumpos sienos. Iš abiejų pusių galite pastatyti naktinius staliukus arba visiškai išnaudoti sieną, pastatydami didelę saugojimo sistemą – spintelės baldus su įvairiomis lentynomis, stalčiais arba gipso kartono konstrukciją su įmontuotomis nišomis.

Galite pakoreguoti kambario pailgėjimą naudodami apdailos medžiagas: modeliai ir juostelės ant tapetų, išdėstyti horizontaliai, vizualiai išplės sienas, vienos plokštumos dizainas tamsoje paletėje jį atitolins, suteikia kambariui papildomo gylio. Zonavimui, gipso kartono lubų konstrukcijoms sėkmingai naudojama podiumo laiptelių konstrukcija.

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Į ką atsižvelgti planuojant miegamojo remontą Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Į ką atsižvelgti planuojant miegamojo remontą

Spalvoti sprendimai miegamajam 15 kv.

Miegamajam, kurio plotas 15 kv.m. nėra aiškių spalvų apribojimų – jei norite, kad kambarys atrodytų dar erdvesnis – naudokite daugiau šviesių spalvų. Taip pat turite atsižvelgti į stiliaus koncepciją, pagal kurią suprojektuotas miegamasis. Balti ir šviesiai pilki tonai yra gana populiarūs kuriant šiuolaikinį interjerą, leidžiantį sukurti neutralią, minimalistinę atmosferą, į kurią harmoningai derės bet koks kitas spalvų spektras..

Ypatingą jaukumą sukuria klasikinė smėlio spalvos paletė, užpildanti interjerą namų jaukumu ir šiluma. Interjere vienu metu galite naudoti kelis pustonius nuo rusvos iki šviesiai smėlio, sukurdami reikiamus akcentus.

Priklausomai nuo jūsų asmeninio suvokimo, miegamajame galite naudoti bet kokius dažus. Mėlynos ir rudos spalvos vyrų miegamasis savaip atrodys savaip. Moterys ir merginos dažnai renkasi įmantresnius dizainus – idealus interjeras, pavyzdžiui, baltos ir rožinės spalvos. Aistringą ir temperamentingą raudoną spalvą reikia tepti tam tikromis dozėmis, naudoti tamsius atspalvius, o žalios ekologinės paletės gali būti bet kokio kiekio (išskyrus rūgštinius atspalvius), nes ji yra susijusi su gamta ir leidžia atsipalaiduoti galima.

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Spalvų sprendimai Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Spalvų sprendimai Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Spalvų sprendimai

Apdaila ir medžiagos

Miegamojo apdaila yra 15 kv.m. galite naudoti bet kokias medžiagas, nes nėra specialių mikroklimato sąlygų. Įvairių tipų ir derinių pagalba galite sureguliuoti erdvę, paryškinti funkcines sritis.

Grindys

Kambaryje, sukurtame sukurti šiltą, jaukią atmosferą maloniam poilsiui, ant grindų geriau kloti laminatą ar parketą, o lovos zoną papildyti minkštu vilnoniu kilimėliu. Medžiagos kraunimas įstrižai padeda vizualiai padidinti paviršiaus plotą.

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Grindų apdaila Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Grindų apdaila

Sienos

Sienų dekoravimui stačiakampiame miegamajame, kurio plotas 15 kv. geriau naudoti medžiagų derinius, kurie padės subalansuoti kambario geometriją. Pavyzdžiui, ilgas sienas puoškite šviesiomis spalvomis, o trumpas – tamsesnėmis..

Kaip jau minėjome, vertikalios ir horizontalios juostos suteikia kambariui atitinkamai aukštį ir plotį. Tapetų modeliai turėtų būti pagaminti švelniomis spalvomis, kad nebūtų sukurta per didelė dinamika..

Ypatingas dėmesys skiriamas sienai prie lovos galvos: čia galite pastatyti gipso kartono arkines angas, naudoti fototapetus, tūrines ar audinio drobes. Tapyba ir dekoratyvinio tinko naudojimas dabar yra labai populiarūs..

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Sienų apdaila Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Sienų apdaila

Lubos

Yra keletas pagrindinių lubų variantų miegamajame: dažymas, balinimas, tapetavimas, dekoravimas ištemptomis drobėmis. Gipso kartono konstrukcijos, išsidėsčiusios aplink kambario perimetrą arba su atskiromis salomis, dažniausiai išryškinančios miegamosios vietos teritoriją, padeda sukurti gražią aplinką ir zonuoti kambarį..

Priklausomai nuo stiliaus, gali būti ir kitų dekoratyvinių savybių: lubų sijų (Provanso, palėpės) imitacija, gipso karnizai, rozetės, bagetai (klasikinės kryptys), MDF plokštės (palėpė) ir kt..

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Lubų apdaila Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Lubų apdaila

Baldai miegamajam 15 kv.m..

Pagrindinis bet kurio miegamojo elementas yra lova, kuri turėtų būti pakankamai patogi ir erdvi. Net prieš pirkdami turėtumėte atsigulti ant lovos, kad visiškai pajustumėte, kaip tas ar kitas modelis atitiks anatomines savybes.

Atsižvelgiant į tai, kad mes kalbame apie palyginti mažą miegamąjį, geriau įsigyti lovą su papildoma laikymo sistema įmontuotos dėžutės pavidalu, kurioje galite įdėti reikiamus pastelinius priedus.

Taip pat yra modelių su daugiafunkciniu galvūgaliu, kuriame yra įvairios lentynos ir nišos. Labiausiai „pažengęs“ variantas yra plaukiojančios lovos su paslėptomis atramomis, taip pat apvalios lovos, puikiai derančios į 15 kv.m. stačiakampio miegamojo interjerą. Mažuose butuose persirengimo kambarys dažnai įrengiamas miegamajame. Šiuo atveju geriausias sprendimas gali būti stumdoma spinta su veidrodinėmis durimis, praplečiančiomis erdvę..

Vienoje ar dviejose lovos pusėse galite sumontuoti naktinius staliukus, kuriuose galite padėti knygą, akinius, odos priežiūros priemones. Savo nuožiūra įdėkite televizoriaus skydelį ar namų kino teatrą.

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Baldai Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Baldai Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Baldai

Apšvietimas ir dekoras

15 kv.m. ploto miegamojo apšvietimui. geriausias pasirinkimas būtų minkštas daugiapakopis apšvietimas. Prožektoriai ir liustra taps pagrindiniais šviesos šaltiniais, o įvairūs šviestuvai, grindų lempos, stalo prietaisai neatsižvelgs į atskiras funkcines zonas. Norėdami sukurti originalią, paslaptingą aplinką, galite papuošti gipso kartono lubų perimetrą LED juostele ir įrengti apšvietimą apatinėje lovos vietoje..

Miegamajam nereikia sodraus dekoro – yra gana pakankamai gražių apdailos medžiagų ir tekstilės derinių. Taip pat galite naudoti keletą stilingų niekučių, sienas papildyti paveikslais ar šeimos nuotraukomis, įrengti gyvus vazonus, kurie taip pat išvalys orą..

Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Apšvietimas ir dekoras Miegamojo dizainas 15 kv.m. - Apšvietimas ir dekoras

Interjero stiliai

Kad miegamasis būtų tikrai gražus ir patogus, turite pasirinkti dizaino stilių. Miegamasis yra 15 kv.m. leidžia naudoti gana daug šiuolaikinių dizaino sprendimų.

Miegamasis 15 kv.m. minimalizmo stiliumi

Šiandien minimalistinė tendencija yra bene populiariausia. Stilius ypač aktualus mažiems kambariams, nes jame numatytas lengvas dizainas, nedidelis skaičius labai funkcionalių interjero daiktų ir beveik visiškas dekoracijų nebuvimas. Apdaila puikiai derina natūralias ir dirbtines medžiagas, blizgias ir medines dangas.

Miegamasis 15 kv.m. minimalizmo stiliumi - interjero dizainas Miegamasis 15 kv.m. minimalizmo stiliumi - interjero dizainas

Miegamasis 15 kv.m. japoniško stiliaus

Namų dekoravimo koncepcija tarp Tekančios saulės šalies tautų taip pat reiškia minimalizmą aplinkoje. Dizainui naudojamos kelios natūralios spalvos ir natūralios tekstūros, pabrėžiančios žmogaus gyvenimo artumą natūraliam grožiui ir praktiškumui..

Funkcijos apima tokius elementus kaip pritūpę baldai, specifinė apdaila ir dekoras. Čia galite rasti japoniškų shoji pertvarų elementų, sijų lubų, padalijančių lubas į kvadratus, žibintų, drobių su hieroglifų, geišų, samurajų atvaizdais, gėlių atspaudais.

Miegamasis 15 kv.m. Japoniškas stilius - interjero dizainas Miegamasis 15 kv.m. Japoniškas stilius - interjero dizainas

Miegamasis 15 kv.m. klasikiniu stiliumi

Nors mūsų laikais dizaino minimalizmas išryškėja, nesikeičianti klasika vis dar aktuali. Šiltos pieniškos, smėlio spalvos, alyvuogių spalvos, elegantiški atspaudai, sodrūs baldai ir prabangus dekoras paprastą miegamąjį gali paversti tikromis karališkomis kameromis, kuriose karaliaus didinga aristokratijos dvasia.

Prabangi medinė lova su raižytais elementais ir paauksavimu, lipdiniai ant lubų ir sienų, krištolinė liustra, turtinga natūrali tekstilė – visa tai leis pasijusti ypatingu rugpjūčio mėn..

Miegamasis 15 kv.m. klasikinis stilius - interjero dizainas Miegamasis 15 kv.m. klasikinis stilius - interjero dizainas

Miegamasis 15 kv.m. Provanso stiliumi

Provanso stiliaus miegamasis yra paprasto provincijos gyvenimo ir prancūziško dekoro malonės derinys. Dekoracijoje yra natūralios dangos, šiek tiek išblukusios, pabrėžiančios medžiagų gebėjimą išblukti po karšta pietų saule.

Baldai taip pat turi senovės pėdsakus, solidžiai atrodydami, kad namuose yra jau seniai ir žino daug šeimos paslapčių. Aukštos kokybės tekstilė su daugybe dekoratyvinių detalių suteikia atmosferai ypatingo žavesio ir jaukumo..

Miegamasis 15 kv.m. Provanso stilius - interjero dizainas Miegamasis 15 kv.m. Provanso stilius - interjero dizainas

15 kv.m. miegamojo interjero dizainas – Nuotrauka

Apibendrinant visa tai, kas išdėstyta pirmiau, galime drąsiai teigti, kad teisingai pasirinkę stiliaus kryptį, spalvą ir naudodami apdailos ypatybes, net mažą kambarį galite paversti jaukiu kampeliu, pripildytu romantikos ir ramybės atmosfera. O dabar kviečiame pažvelgti į mūsų nuotraukų galeriją, kurioje pateikiama daug sėkmingų 15 kvadratinių metrų ploto miegamųjų dizaino pavyzdžių. Laimingas žiūrėjimas!

15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka 15 kv.m. miegamojo interjero dizainas - Nuotrauka

Miegamasis

Palėpės miegamojo dizainas: 85 nuotraukų idėjos

Mansardinio miegamojo dizainas: 85 nuotraukų idėjos

O, šios palėpės! Kaip dažnai, statydami savo namą, žmonės susideda iš daugybės planų, susijusių su po stogu esančios teritorijos sutvarkymu. Todėl dažniausiai palėpė virsta įprastu sąvartynu kalnams daiktų, kurie, atrodo, nereikalingi, tačiau gaila juos išmesti. Nesvarbu, ar čia reikia įrengti pilnavertę svetainę, pavyzdžiui, miegamąjį. Kaip tai padaryti? Mes apie tai kalbėsime šiandienos straipsnyje, taip pat apsvarstysime daug pavyzdžių apie geriausias nuotraukas..

Mansardinio miegamojo ypatybės

Miegamojo išdėstymas palėpėje yra vienas iš geriausių variantų racionaliai naudoti tuščią palėpę. Jo pranašumas slypi tame, kad po nuožulniomis arkais galite lengvai sumontuoti lovą (ir ne vieną), tuo tarpu didesni baldai čia tiesiog netiks. Tiesą sakant, namuose atsiranda papildoma gyvenamoji erdvė, kurioje galite ne tik organizuoti miegamąjį šeimos nariams, bet ir svečių kambarį. Jei teritorija leidžia, čia įrengiamos kelios lovos, įrengtos reikiamos laikymo sistemos ir persirengimo kambarys. Kadangi miegamasis yra vietovėje, nutolusioje nuo kitų kambarių, čia tikrai galėsite visiškai atsipalaiduoti, pasitraukti ir pabėgti nuo kasdienių rūpesčių..

Palėpės erdvę galima paversti visaverčiu vaikų kampeliu. Kadangi baldai vaikui yra nedideli, jie sėkmingai tilps į nestandartinį išdėstymą. Vaikams patinka viskas, kas neįprasta – nuošalūs kampai, palėpės, jaukūs kambariai, pripildyti mėgstamų žaislų. Taip atrodys mansardinis vaikų miegamasis, kuriame nuožulnios lubos pakeis dangaus skliautą..

Mansardinio miegamojo įranga turi dar vieną papildomą premiją – galimybę įkūnyti įvairius neįprastus dizaino sprendimus, naudojant architektūrines ypatybes, lubų medžiagų natūralumą, pasvirusias langų angas.

Mansardinio miegamojo dizainas - ypatybės Mansardinio miegamojo dizainas - ypatybės

Į ką atsižvelgti?

Skiriant palėpės kambarį miegamajam, turite suprasti, kad dabar jis tampa gyvenamąja erdve, todėl jam reikės aukštos kokybės baldų. Visų pirma tai taikoma kambario šildymui – papildomos sienų šilumos izoliacijos organizavimui, šildymo radiatorių įrengimui. Dažnai statydami namą savininkai nekreipia ypatingo dėmesio į mansardos aprūpinimą elektra – čia sumontuota daugiausia viena ar dvi lemputės, o tai sutaupys, jei čia bus organizuojamas bet kokių nereikalingų daiktų sandėlis ar remontas yra privalomi. Tvarkant miegamąjį, reikės aukštos kokybės elektros instaliacijos, kuri sukurs gerą apšvietimą.

Palėpės miegamojo dizainas - į ką reikia atsižvelgti Palėpės miegamojo dizainas - į ką reikia atsižvelgti

Spalvų sprendimai miegamajam mansardoje

Dažniausiai mansardinis miegamasis yra apsirengęs šviesia palete, kuri kompensuoja šviesos trūkumą. Tamsių spalvų baldai ir tekstilė gražiai atrodys jos fone, o ryškios dekoro ir aksesuarų spalvos padės atgaivinti dizainą. Tačiau tai nėra vienintelis sprendimas – savininkai gali savo nuožiūra papuošti kambarį bet kokia spalva..

Kadangi pati kambario geometrija yra gana suspausta, čia svarbu nepersistengti su tamsiais atspalviais, kurie dar labiau pablogins atmosferą. Miegamasis atrodys originaliai ir jaukiai šviesiai pilkos, kreminės, mėlynos spalvos tonais. Sienų ir lubų plotas virš lovos galvos dažnai dekoruotas ryškiomis akcentinėmis spalvomis, taip pabrėžiant miego teritoriją.

Spalvos pasirinkimą gali nulemti dekoravimo stilius, pavyzdžiui, skandinaviškas miegamasis puikiai atrodys sniego baltumo dizaino, kaimiško stiliaus kambarys (Provanso, šalies) neapsieis be žalios, mėlynos, rožinės spalvos spalvomis, o klasikinio dizaino pagrindu galima laikyti rudas, smėlio, bordo atspalvius, kurie suteikia kambariui ypatingą rafinuotumą.

Norėdami įrengti vaiko miegamąjį palėpėje, pasirinkite paletę, atitinkančią vaiko amžių ir lytį (rožinė, mėlyna) arba neutralius tonus, papildydami juos ryškiais dekoratyviniais elementais.

Palėpės miegamojo dizainas - spalvos Palėpės miegamojo dizainas - spalvos Palėpės miegamojo dizainas - spalvos

Apdaila ir medžiagos

Šiandien yra didžiulis apdailos medžiagų pasirinkimas. Renkantis juos miegamojo dekoravimui, reikia atkreipti dėmesį į tokius rodiklius kaip grožis, ekologiškumas ir praktiškumas – juk bet kuris savininkas nori, kad renovacija ilgai džiugintų savo naujumu.

Grindys

Miegamojo grindų paviršiaus apdailai svarbu, kad medžiaga būtų šilta, maloni liesti (dažnai jie šioje patalpoje juda be batų), sukuria papildomą garso izoliaciją ir, žinoma, harmoningai dera su supančiu dizainu. Tokių medžiagų yra daug. Tai gali būti minkštas, šiltas kilimas. Jis turi daug spalvų, todėl galite pasirinkti drobę bet kuriai stiliaus krypčiai. Ypač gražiai atrodo modulinės kiliminės plytelės, turinčios tvirtesnį pagrindą. Parketo plokštės ir laminuotos grindys labai supaprastins valymo procesą, o kamštinės grindys tarnaus dešimtmečius, suteikdamos kambariui natūralios medžiagos šilumos ir jaukumo..

Palėpės miegamojo dizainas - grindų apdaila Palėpės miegamojo dizainas - grindų apdaila

Sienos

Sienų apdailos medžiagų pasirinkimas taip pat yra gana platus – jos yra dažytos, balintos, įklijuotos tapetais ir tinkuotos. PVC plokštės dabar yra plačiai paplitusios – jos turi daugybę veikimo variantų, gali būti spalvotos arba imituoti natūralias medžiagas, jas lengva montuoti ir tarnauti gana ilgai. Su jų pagalba galite sukurti visiškai bet kokį dizainą – nuo ramios klasikos iki drąsios palėpės. Dažnai svarbus vaidmuo skiriamas gipso kartono plokštėms, kuriomis galite ištaisyti sienų trūkumus ir išdėstymą apskritai. Apdailos medžiagos dažnai derinamos, pasirenkant šviesias ir tamsias spalvas. Drobės su raštais, fotoplotas-popierius, suteikiančios ypatingos dinamikos, atrodo naudingos.

Palėpės miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Palėpės miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Palėpės miegamojo dizainas - sienų dekoracijos

Lubos

Mansardiniame miegamajame lubų apdailos klausimas užima ypatingą vietą, o tai paaiškinama nestandartiniais, nuožulniais paviršiais, sijų lubų buvimu ir kitais niuansais. Dažnai į pagalbą ateina gipso kartono plokštės, kurios padeda sulygiuoti per aštrius kampus, paslėpti kyšančias konstrukcijas, elektros instaliaciją, suteikia kambariui patogesnę išvaizdą. Apdaila gali būti atliekama naudojant tapybą, ištemptas drobes, pamušalą, tapetą. Priklausomai nuo kambario stiliaus, sijos gali būti neužmaskuotos – juk kuo sudėtingesnis interjeras, tuo jis įdomesnis..

Palėpės miegamojo dizainas - lubų apdaila Palėpės miegamojo dizainas - lubų apdaila

Baldai ir apšvietimas

Kadangi miegamajame nereikia daug baldų, visiškai pakanka pastatyti lovą, porą naktinių stalų, fotelius ir laikymo sistemą. Lova dažniausiai įrengiama po mažiausiu stogo nuolydžiu, prie lango, pro kurį vakare kartais galima stebėti žvaigždėtą dangų. Siekiant kuo geriau išnaudoti teritoriją, dažnai gaminamos nestandartinių formų spintos, kurios sėkmingai dedamos po nuožulniomis arkomis. Stalčiai, naktiniai staleliai po lovos pagrindu taip pat gali būti geriausios laikymo sistemos..

Ryškus apšvietimas miegamajame yra nepriimtinas, tačiau jis turėtų būti pakankamai paplitęs, kad apšviestų kiekvieną jums reikalingą vietą. Dideli šviestuvai čia nėra laukiami – geriau juos pakeisti kompaktiškomis lempomis ant sienų ir naktinių stalų. Elektros laidus galite sutvarkyti taip, kad lempos būtų įjungtos grupėmis, apšviečiant įvairias zonas.

Palėpės miegamojo dizainas - baldai ir apšvietimas Palėpės miegamojo dizainas - baldai ir apšvietimas

Interjero stiliai

Bet kuris kambarys atrodys prabangiai, jei jis bus dekoruotas pagal tam tikrą stilių. Mansardinis miegamasis nėra išimtis! Stiliaus kryptis turėtų būti parinkta taip, kad atitiktų savininkų pageidavimus ir bendrą namo dizaino koncepciją..

Klasikinio stiliaus mansardinis miegamasis

Tiems, kurie nori garbingos elegancijos, o ne pernelyg pretenzijų ir originalumo, geriau dekoruoti miegamąjį klasikiniu stiliumi. Čia kilnių atspalvių, tokių kaip bordo, kreminė, alyvuogių, sieros ir kt., Spalvų schema puikiai derinama su nepriekaištingomis rūmų prabangos detalėmis. Grindų paviršius dekoruotas brangiomis natūraliomis medžiagomis, lubos – matiniu paviršiumi, o baldai, pagaminti iš medžio, yra gausiai dekoruoti raižiniais ir brangiomis detalėmis. Svarbų vaidmenį klasikiniame dizaine vaidina tekstilė – užuolaidos, lovos baldakimas.

Klasikinis palėpės miegamasis - interjero dizainas Klasikinis palėpės miegamasis - interjero dizainas

Provanso stiliaus mansardinis miegamasis

Provincijos Prancūzijos kaimo stilius geriausiai tinka mansardinio miegamojo dekoravimui, derinant komfortą ir ramybę. Nėra ryškių spalvų – dizainas grindžiamas pastelinėmis spalvomis, derinamas su smulkiais gėlių atspaudais, kraštovaizdžio kompozicijomis sienų dekoravime ir tekstilėje. Baldai, pagaminti dirbtinio senėjimo būdu arba naudojant dekupažo techniką, atmosferai suteikia ypatingą atmosferą, kurią tinkamai papildys rankų darbo aksesuarai.

Provanso palėpės miegamasis - interjero dizainas Provanso palėpės miegamasis - interjero dizainas

Palėpės stiliaus mansardinis miegamasis

Šis stilius, dar vadinamas „mansarda“, turi visas teises būti įgyvendintas palėpės miegamajame. Čia praktiškai nereikia nieko sugalvoti: plytos, betoninės sienos, atviros komunikacijos ir ventiliacijos vamzdžiai, grubios sijos lubos, nerūpestingai uždėtas tinkas – visa tai sudarys bendrą krypties vaizdą. Modernumo suteiks tokios detalės kaip daugiafunkciniai baldai, buitinė technika, kokybiškas apšvietimas..

Palėpės palėpės miegamasis - interjero dizainas Palėpės palėpės miegamasis - interjero dizainas

Minimalistinis palėpės miegamasis

Minimalistinis dizainas atrodo gana lakoniškas ir santūrus. Šviesių spalvų interjere yra tik būtini baldai. Apdaila, kaip taisyklė, yra vientisos baltos, pilkos, smėlio spalvos, kurią galima atskiesti ryškiomis dėmėmis paveikslų, plakatų, nuotraukų koliažų, kontrastingų baldų ar tekstilės elementų pavidalu..

Minimalistinis palėpės miegamasis - interjero dizainas Minimalistinis palėpės miegamasis - interjero dizainas

Chalet stiliaus palėpės miegamasis

Tai išskirtinis stilius, leidžiantis sukurti įspūdingą dizainą su stulbinančiai jaukia atmosfera. Tam padeda visur esanti natūrali mediena, kurią galima rasti dekoruojant sienas, lubas, grindis, baldus ir net langų rėmus. Dažniausiai išdėstymas apima prieigą prie plačios terasos, esančios po grakščiai kyšančia stogo arka. Šiltas židinys iš akmens, silpna švelni šviesa ir kailinė antklodė ant erdvios lovos – kas gali būti geriau geram poilsiui?

Chalet mansardinis miegamasis - interjero dizainas Chalet mansardinis miegamasis - interjero dizainas

Miegamojo mansardoje interjero dizainas – nuotrauka

Pabaigoje siūlome apsilankyti mūsų galerijoje. Čia mes surinkome jums geriausias nuotraukas, kurios parodys įvairias miegamojo patalpas mansardoje. Žvelgdami į juos, galite sukurti savo dizaino projektą, kad jūsų namai taptų funkcionalesni ir patrauklesni. Laimingas žiūrėjimas!

Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka Miegamojo mansardoje interjero dizainas - nuotrauka

Vaizdo įrašas: Mansardinis miegamasis – interjero idėjos

Miegamasis

70 ir daugiau baltų miegamojo dizaino idėjų (nuotraukos)

70 ir daugiau baltų miegamojo dizaino idėjų (nuotraukos)

Sniego baltumo miegamasis neabejotinai yra stilingas ir teisingas sprendimas, kuris neatpažįstamai pakeis jūsų kambarį ir suteiks jam nepamirštamo žavesio ir harmonijos. Baltos spalvos universalumas leidžia ją naudoti bet kokio stiliaus interjero dekoravimui – nuo klasikinio iki palėpės. Kaip tiksliai išmesti baltos spalvos atspalvius mėgstamame miegamajame – skaitykite toliau.

Balta spalva ir deriniai su ja

Balta spalva visada užėmė svarbią vietą skirtingų civilizacijų simbolikoje. Daugeliui pasaulio tautų jo aiškinimas buvo skirtingas, tačiau dauguma jų sutiko, kad tai yra dieviškojo principo, šventumo, tyrumo ir dvasinio atsinaujinimo spalva..

Tai lengviausias iš visų spalvų spektro tonų. Gali atrodyti, kad jis pats neturi atspalvių, tačiau taip nėra. Jei atidžiai pažvelgsite, pamatysite, kad net esant nedideliam skirtingos spalvos dėmeliui, balta spalva pastebimai pasikeis. Taigi galite įgyti daugybę galimų atspalvių – tiek šaltų, tiek šiltų..

„Pantone“ sistema džiugina kilniais ir gražiais atspalviais su nuostabiais pavadinimais: šokantis debesis, vanilinis ledas, mistinis, zefyras, vasaros dušas – raskite savo skonį!

Dėl to, kad interjere dominuoja balta spalva, galima pasiekti jos vizualinį padidėjimą. Tai ypač pravers mažuose miegamuosiuose. Toks paprastas, bet sudėtingas triukas padės išplėsti bet kokį kambarį..

Kilnus tonas yra neįtikėtinai harmoningas su daugeliu kitų atspalvių, o tai savo ruožtu suteikė dizaino pasauliui šimtus skirtingų sprendimų, naudojant jį. Kad būtų patogiau, variantus galima suskirstyti į tris pagrindines grupes:

– Ramūs, neutralūs deriniai geriausiai tinka miegamajam. Subtilių derinių fone medžiagos įgis ypatingą aiškumą ir tekstūrą. Būtinai naudokite dekoravimui;

– Baltas spalvas palankiai pabrėš šilti metalai: rožinis ir geltonas auksas, varis;

– Naudokite įdomias tekstūras: purią, megztą tekstilę, šviesią medieną, permatomas detales. Tai suteiks jaukumo ir lengvumo, orumo;

– Nepamirškite apie augalus – dekoratyvines žalias erdves, rožes, tulpes, besisukančias šakas, kaktusus. Subtilūs gėlių atspalviai ir sodri žaluma padarys interjerą dar gaivesnį;

– Ryški kompozicija bus gauta iš pilkos + citrinos + baltos, spanguolių + pilkai mėlynos + kreminės, vyno + giliai mėlynos + žalios spalvos derinio.

Baltas miegamojo dizainas - spalvų deriniai Baltas miegamojo dizainas - spalvų deriniai

Interjero stiliai

Balta spalva tikrai tinka visiems stiliams, tačiau kai kuriems ji yra nepakeičiama spalva. Kurie? Skaitykite apačioje.

Baltas klasikinio stiliaus miegamasis

Tradicinis stilius turi savo kanonus ir idėjas. Visų pirma, jis prisiima aukštas lubas. Sukurti tokią iliuziją padės tokia technika, kaip sienų ir lubų dažymas vienu atspalviu. Tai sukurs savotišką kupolo efektą. Stenkitės laikytis proporcijos ir simetrijos. Prie apdailos ir baldų pridėkite grakščių gėlėtų elementų.

Kalbant apie pačius baltus atspalvius, kilnūs variantai atrodys harmoningai: grynas sniego baltumas, šaltas perlas, šiltas kremas arba švelnus, bet elegantiškas dramblio kaulo tonas.

Klasikinio stiliaus baltas miegamasis - interjero dizainas Klasikinio stiliaus baltas miegamasis - interjero dizainas Klasikinio stiliaus baltas miegamasis - interjero dizainas

Baltas šiuolaikiško stiliaus miegamasis

Nesunku pastebėti, kad dauguma šiuolaikinių interjerų yra šviesios spalvos. Šis sprendimas leidžia lengvai pasiekti gaivumo ir erdvumo jausmą. Todėl galite saugiai naudoti baltą kaip pagrindinę spalvą ir pridėti keletą spalvų akcentų. Šiuolaikinė tema netoleruoja erdvės netvarkos. Venkite perteklinio dekoro ir baldų.

Baltas šiuolaikinio stiliaus miegamasis - Interjero dizainas Baltas šiuolaikinio stiliaus miegamasis - Interjero dizainas

Skandinaviško stiliaus baltas miegamasis

Svajotojams ir sukilėliams tikrai patiks demokratiškas Šiaurės Europos dizainas. Jame yra pagrindiniai minimalizmo, ekologinio stiliaus, funkcionalizmo ir net palėpės ir šalies bruožai.

Vis dėlto, naudodami tokį kupiną derinį, pabandykite sukurti lakonišką ir paprastą dizainą. Pasitikėkite originaliais, praktiškais baldais, kompetentingu planavimu, natūraliomis medžiagomis ir pagrindinėmis spalvomis. Taigi galite lengvai įkūnyti konceptualų ir ergonomišką dizainą..

Baltas skandinaviškas miegamasis - interjero dizainas Baltas skandinaviškas miegamasis - interjero dizainas Baltas skandinaviškas miegamasis - interjero dizainas

Baltas jūrinio stiliaus miegamasis

Papuošti miegamąjį nemokama ir įspūdinga jūrine tema yra lengva užduotis. Sienų dekoravimui naudokite sniego baltumo dažus. Patalynę geriausia rinktis panašios spalvų schemos su mėlyna arba juoda juostele. Optimali grindų apdailos medžiaga – vidutinio tono parketas arba bet kuri kita balta spalva.

Prie lovos galvos galite pastatyti teminį paveikslą, vaizduojantį jūrą, burlaivį ar laivą, o ant banketo, naktinio stalo, lentynos – dekoruoti didelių kriauklių pavidalu. Apskritai stenkitės rinktis ne pačius spalvingiausius ir patraukliausius papuošalus, o subtilias „užuominas“ kelionių jūra tema. Apsiribokite baltu fonu ir dviem ar trimis papildomais atspalviais, tarp kurių gali būti žydrų tonų.

Baltas jūrinio stiliaus miegamasis - Interjero dizainas Baltas jūrinio stiliaus miegamasis - Interjero dizainas

Apdaila ir medžiagos

Apdaila sukuria pagrindą visų pagrindinių interjero detalių žaidimui. Todėl pabandykite tai padaryti teisingai, naudodami tinkamas medžiagas..

Grindys

Jei norite minkštų grindų, jūs tiesiog negalite išsiversti be kilimų. Jie ne tik suteikia malonius lytėjimo pojūčius, bet ir padidina šilumos ir garso izoliaciją. Trūkumas yra tas, kad krūvoje gali kauptis dulkės. Tačiau šią problemą galima lengvai pašalinti naudojant aukštos kokybės skalbimo dulkių siurblį..

Naminių gyvūnėlių savininkams tinka pažeidimams atsparus laminatas. Tačiau tai gana šalta medžiaga, todėl ją geriausia naudoti kartu su kilimu prie lovos..

Baltame miegamajame vidutinis ir šviesus parketas atrodo gražiai. Atsižvelgdami į pageidavimus, rinkitės tvirtą, blokinį parketą ar parketlentes. Tai natūrali danga, pasižyminti hipoalerginėmis savybėmis. Jis gerai sulaiko šilumą ir sugeria garsus. Medis tarnaus mažiausiai 25 metus, tačiau bijos drėgnos aplinkos..

Kambariuose, kuriuose yra šiltas ir drėgnas klimatas arba kurie derinami su vonios kambariu, rinkitės akmenį, keramines plyteles ar betoną.

Baltas miegamojo dizainas - grindų apdaila Baltas miegamojo dizainas - grindų apdaila

Sienos

Atsižvelgdami į miegamojo stilių ir jūsų skonio nuostatas, pasirinkite apdailos būdą:

1. Dažymas balta spalva. Geriausias variantas mūsų atveju. Pagaminta jau paruoštu pagrindu;

2. Dekoratyvinis tinkas betonui gražiai kontrastuoja su klasikinėmis detalėmis ir papildo plytų sieną;

3. Sniego baltos spalvos plytų tapetai ir dekoratyviniai mūriniai tiks prie daugumos šiuolaikinių stilių;

4. Tradicinį dizainą grakščiai pabrėžia MDF plokštės;

5. Nestandartinis sprendimas – akcentinę sieną dekoruoti tekstūruota mediena arba tūrinėmis gipso plokštėmis.

Baltas miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Baltas miegamojo dizainas - sienų dekoracijos Baltas miegamojo dizainas - sienų dekoracijos

Lubos

Jei turite mažą miegamąjį, stenkitės neperkrauti kambario sudėtingomis struktūromis. Visų pirma atkreipkite dėmesį į blizgančias įtemptas lubas ir baltus matinius dažus – kartu su tos pačios spalvos sienomis tai padės vizualiai padidinti erdvę.

Šalta pilka skalė bus „į veidą“ puošmena po betonu. Mediniai elementai interjere palaikys sijas ir lakoniškas pakabinamas lubas su medžio motyvais.

Baltas miegamojo dizainas - lubų apdaila Baltas miegamojo dizainas - lubų apdaila Baltas miegamojo dizainas - lubų apdaila

Apšvietimas miegamajame

Apšvietimo klausimą būtina paliesti net parengiamųjų darbų ir apdailos etapuose, nes elektros laidai priklausys nuo jo vietos. Kruopščiai apgalvokite dizainą, kad nereikėtų gadinti sniego baltos sienos, kai apdaila bus paruošta.

Šviesos kambaryje nereikia padaryti per ryškios. Didelės galios lempos ir šalta šviesa neigiamai paveiks bendrą atmosferą. Miegamasis, visų pirma, yra poilsio ir miego vieta, todėl buvimas jame turėtų padėti atsipalaiduoti. Apšvietimas turi būti minkštas, šiltas ir išsklaidytas. Naudokite specialius skirtingų atspalvių šviestuvus.

Taškinis apšvietimas arba lempos po įtempiamomis lubomis atrodo puikiai. Tai vizualiai padidins lubas ir sukurs minkštą bei malonią šviesą..

Eksperimentuodami su paslėptais dizainais, galite pridėti savo miegamojo prisitaikymą. Pavyzdžiui, lempas galite paslėpti už sienų atbrailos arba paslėpti po lubomis – taip galite pasiekti lubų pakėlimo nuo sienų efektą. Be to, dizaineriai dažnai siūlo išsklaidytos šviesos lempas pastatyti tiesiai po lova arba montuoti ant podiumo..

Vietinis apšvietimas turi daug funkcijų. Tai gali būti lempos prie galvos ar lovos šono, LED juostelės aplink jo perimetrą, taip pat šviesa darbo vietai..

Manoma, kad šviesos šaltinis miegamajame turėtų būti 1,5 m aukštyje nuo grindų, todėl grindų lempos yra labai populiarios. Jei jums reikia lankstesnio šviestuvo, tada lanksčių kojų pasirinkimas yra geriausias pasirinkimas. Jį galima lengvai perkelti ir nukreipti apšviesti kitą funkcinę zoną, labai patogu, jei miegamasis skirtas keliems žmonėms.

Jei neturite naktinių stalų, tuomet galite naudoti lempas, sumontuotas ant lovos galvos. Jie suteiks pakankamai apšvietimo knygoms ir žurnalams skaityti, o didžiulis dizaino sprendimų pasirinkimas leis išsirinkti tai, kas jums patinka..

Baltas miegamojo dizainas - apšvietimas Baltas miegamojo dizainas - apšvietimas Baltas miegamojo dizainas - apšvietimas

Balto miegamojo dizainas – nuotrauka

Baltas interjeras nenustoja stebinti patrauklumu dėl savo asketiškumo. Peržiūrėkite dar daugiau šviežių, erdvių ir aptakių miegamojo dizaino variantų mūsų nuotraukose. Laimingas žiūrėjimas!

Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka Balto miegamojo interjero dizainas - nuotrauka

Vaizdo įrašas: Baltas miegamasis – interjero idėjos